Haha geen probleem, wilde dat alleen verduidelijken.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:54 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik doe natuurlijk fok stijl en generaliseer en oordeel op basis van 1 post.. Na deze post moest ik wel even lachen
Ik weet niet in hoeverre de angst gegrond is. De kans zit er dik in dat ik heftige ruzie ga krijgen, hoe dat zal aflopen is maar de vraag.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:56 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Het lijkt alsof jij het voor ze invultIk geloof niet dat ouders hun kinderen voor zoiets zouden willen verstoten. Maar goed, wellicht oordeel ik iets te snel. Ik ken je situatie immers niet
uhm nee,quote:Op zondag 7 juli 2013 06:47 schreef Che_ het volgende:
[..]
Haten op mensen die mentaal sterker dan je zijn
Yolu kayip ettim nog steeds. Sws vasten 'wij' 3 dagenquote:Op zondag 7 juli 2013 15:58 schreef Ayca het volgende:
[..]
Haha geen probleem, wilde dat alleen verduidelijken.
Maar ga jij vasten dan?
Ja ok. Bedankt voor je mening.quote:Op zondag 7 juli 2013 16:30 schreef superniger het volgende:
[..]
uhm nee,
Ramadan is hypocriet. Het heeft geen nut als je je in de avond weer gaat vol vreten
je bent vast ook zulke hoofddoek meid?quote:Op zondag 7 juli 2013 14:07 schreef Ambipur het volgende:
Dit islam imperialisme voelen vind ik een belediging. Het geloof verdient geen belediging, dat verdienen de mensen.
Dat volvreten gebeurt dan ook niet. Er zijn binnen de moslim gelovigen weer verschillende culturen en die eten na zonsondergang allemaal iets anders. Maar het is volgens mij nooit zo dat ze zichzelf dan vol kunnen vreten. Het is meer een beetje onderhoud eten. Niemand kan een maand zonder eten namelijk.quote:Op zondag 7 juli 2013 16:30 schreef superniger het volgende:
[..]
uhm nee,
Ramadan is hypocriet. Het heeft geen nut als je je in de avond weer gaat vol vreten
bij de meeste gezinnen die ik ken eten ze savonds complete feestmaaltijdenquote:Op zondag 7 juli 2013 17:32 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat volvreten gebeurt dan ook niet. Er zijn binnen de moslim gelovigen weer verschillende culturen en die eten na zonsondergang allemaal iets anders. Maar het is volgens mij nooit zo dat ze zichzelf dan vol kunnen vreten. Het is meer een beetje onderhoud eten. Niemand kan een maand zonder eten namelijk.
Mijn vader had zo'n zaak, en deed niet mee. Maar weet wel dat een werknemer wel meedeed. Hangt van de persoon af dus.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:30 schreef Snakey het volgende:
Ik vroeg me af hoe de moslims die een shoarma zaak hebben dan doen. Dan sta je heel de dag eten te verkopen en je mag zelf niks eten.![]()
Of zijn de meeste turken of marokkanen die zo'n zaak hebben geen moslim?
Lijkt me heel erg moeilijk om dan niets te eten. De eerste paar dagen zullen nog wel gaan, maar daarna is het wel heel makkelijk om iets in je mond te prakken.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:49 schreef Ayca het volgende:
[..]
Mijn vader had zo'n zaak, en deed niet mee. Maar weet wel dat een werknemer wel meedeed. Hangt van de persoon af dus.
Yeni yol maken dan. (mooi nederturksquote:Op zondag 7 juli 2013 16:46 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Yolu kayip ettim nog steeds. Sws vasten 'wij' 3 dagen
Als het geen ramadan is loop je ook niet constant te eten, je bent gewoon aan het werk. Mja lijkt me ook wel iets lastiger dan bij een ander baan ja.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:52 schreef Snakey het volgende:
[..]
Lijkt me heel erg moeilijk om dan niets te eten. De eerste paar dagen zullen nog wel gaan, maar daarna is het wel heel makkelijk om iets in je mond te prakken.![]()
Maar inderdaad, als je er als persoon volledig achter staat dan doe je dat niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet eten is nog wel vol te houden, niet drinken daarentegen... Brrr.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Lekker weer om de hele dag niet te drinken en te eten.
Ik heb tot mijn 18e ofzo bij een mac gewerkt, ik keek er altijd enorm op tegen om dan te moeten werken, maar het viel uiteindelijk wel mee, alleen drinken was een uitdaging toen.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:30 schreef Snakey het volgende:
Ik vroeg me af hoe de moslims die een shoarma zaak hebben dan doen. Dan sta je heel de dag eten te verkopen en je mag zelf niks eten.![]()
Of zijn de meeste turken of marokkanen die zo'n zaak hebben geen moslim?
je verhongert jezelf om je ouders naar de zin te maken dusquote:Op zondag 7 juli 2013 11:55 schreef Ayca het volgende:
Ehm, ouders weten het niet he. Dus de dagen dat ik bij me ouders ben doe ik gewoon mee, geen zin om stiekem te gaan doen.
was da?quote:Op zondag 7 juli 2013 14:05 schreef WH141 het volgende:
[..]
Tja islam imperialisme he. Ik zit in een soortgelijke situatie als de TS.
het is ook niet de bedoeling dat je je vol vreetquote:Op zondag 7 juli 2013 16:30 schreef superniger het volgende:
[..]
uhm nee,
Ramadan is hypocriet. Het heeft geen nut als je je in de avond weer gaat vol vreten
Google translate.quote:
Zoals ik eerder al zei, als je gelooft in wat je doet zal het niet zo'n heel erge opgave zijn. Het lijkt me echter na verloop van tijd dat het moeilijker wordt.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik heb tot mijn 18e ofzo bij een mac gewerkt, ik keek er altijd enorm op tegen om dan te moeten werken, maar het viel uiteindelijk wel mee, alleen drinken was een uitdaging toen.
Nou en? Ik ging tot mijn 15e naar de kerk, omdat mijn ouders dat wilde. Waar ik zo veel mogelijk naar buiten sneakte om sigareten te roken en als ik de kans had wegbleef omdat ik liever met mijn vrienden ging zeilen of wat dan ook buiten doen.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:39 schreef Slayage het volgende:
[..]
je verhongert jezelf om je ouders naar de zin te maken dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |