Ja, maar ik snap ook wel dat je er nog een paar achteraan gooit, als je toch bezig bent. Gewoon voor de zekerheidquote:Op maandag 8 juli 2013 17:03 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Wel als je 1 keer in de borst steekt...
Als je dat zo berekenend kunt doen, midden in de nacht met je schreeuwende moeder er naast, ben je rijp voor de long stay.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:03 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Wel als je 1 keer in de borst steekt...
Niet vergeten zachtjes "the Lannisters send their regards" te fluisteren als je het doet.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:15 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je dat zo berekenend kunt doen, midden in de nacht met je schreeuwende moeder er naast, ben je rijp voor de long stay.
Proportioneel of buitenproportioneel is dan ook vooral een achterafdiscussie. Dat kun je niet verlangen van iemand op zo'n moment. Daarom noodweerexces.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:15 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je dat zo berekenend kunt doen, midden in de nacht met je schreeuwende moeder er naast, ben je rijp voor de long stay.
In plastic wikkelen en dan 100km verderop in het bos dumpen!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:04 schreef QBay het volgende:
[..]
Doodsteken en (goed)verbergen is een betere optie, niemand zal zo'n idioot missen en anders is het 'risico van het vak'.
En dan nog 10 L benzine er oven (en aansteken) en dan weg wezen.(denk aan dna)quote:Op maandag 8 juli 2013 17:31 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
In plastic wikkelen en dan 100km verderop in het bos dumpen!
Zeer true.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:24 schreef padlarf het volgende:
Proportioneel of buitenproportioneel is dan ook vooral een achterafdiscussie. Dat kun je niet verlangen van iemand op zo'n moment.
quote:Op maandag 8 juli 2013 17:17 schreef ems. het volgende:
[..]
Niet vergeten zachtjes "the Lannisters send their regards" te fluisteren als je het doet.
Als je in de keuken uitjes aan het fijnsnijden bent en twee inbrekers komen binnen, dan wel ja.quote:Op zondag 7 juli 2013 13:24 schreef Ataturko het volgende:
[..]
Twee overvallers in je huis en je moet snel reageren. Lijkt mij binnen proportie als je in shock bent.
Zijn moeder begon te gillen dus er was een aanwijzing dat de 2 mannen een direct gevaar vormden.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:03 schreef Igen het volgende:
[..]
Als je in de keuken uitjes aan het fijnsnijden bent en twee inbrekers komen binnen, dan wel ja.
Maar in dit geval gaat het om een jongen die 's nachts in bed ligt, een geluid ergens anders in huis hoort, en als eerste reactie (blijkbaar) eerst een mes pakt, dan gaat kijken wat het voor geluid is, en dan onmiddellijk meerdere keren gericht steekt terwijl er (blijkbaar) geen direct fysiek gevaar is.
quote:Dat vind ik toch wel wat vreemd. En op het moment dat dat joch een vreemd geluid hoort en meteen naar een mes grijpt lijkt me niet dat er al sprake is van een shock-toestand.
Waar haal je vandaan dat die moeder gilde? Uit je duim? In het bericht staat alleen maar dat de moeder en de zoon wakker werden van gestommel. Meer niet.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:06 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Zijn moeder begon te gillen dus er was een aanwijzing dat de 2 mannen een direct gevaar vormden.
[..]
quote:Op maandag 8 juli 2013 20:07 schreef Igen het volgende:
[..]
Waar haal je vandaan dat die moeder gilde? Uit je duim? In het bericht staat alleen maar dat de moeder en de zoon wakker werden van gestommel. Meer niet.
quote:In juni brak een dief in bij een moeder en haar zoon uit het West-Vlaamse Gistel. Moeder Aline schrok zich een ongeluk toen er plots een gemaskerde inbreker naast haar bed stond. Haar zoon hoorde het gekrijs, greep naar een mes, stoof de slaapkamer van zijn moeder binnen en stak de inbreker in de borst.
Hierin staat dat niet:quote:Op maandag 8 juli 2013 20:08 schreef ems. het volgende:
[..]
[..]Ervanuitgaand dat het niet de inbreker is die opeens begon te gillen.
Blijft dus gissen wat er precies is gebeurd.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:33 schreef Dagonet het volgende:
Originele bericht:
[..]
http://www.nieuwsblad.be/(...)DMF20130607_00614943
Er staan meer berichten in dit topicquote:Op maandag 8 juli 2013 20:07 schreef Igen het volgende:
[..]
Waar haal je vandaan dat die moeder gilde? Uit je duim? In het bericht staat alleen maar dat de moeder en de zoon wakker werden van gestommel. Meer niet.
In de berichten uit serieuze kranten (Nieuwsblad, zoals Dagonet postte; Standaard, en vooruit, zelfs het Vlaams Belang) staat telkens dat de zoon werd gewekt door het geluid van de inbreker en als reactie dáárop met een mes naar de kamer van z'n moeder ging.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:11 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Er staan meer berichten in dit topic
Er werd ingebroken door 2 mannen die op het moment in zijn moeders slaapkamer waren
Dan is het nog geen vreemde of onterechte reactie als je twee mogelijk gewapende inbrekers in je moeders slaapkamer vind.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:14 schreef Igen het volgende:
[..]
In de berichten uit serieuze kranten staat telkens dat de zoon werd gewekt door het geluid van de inbreker en als reactie dáárop met een mes naar de kamer van z'n moeder ging.
Alleen HLN (de Belgische Telegraaf, als ik me niet vergis) heeft het over een schreeuwende moeder.
Als je aan alleen wat gestommel meteen denkt te weten dat er twee mogelijk gewapende inbrekers in huis zijn, dan vind ik dat raar.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:16 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Dan is het nog geen vreemde of onterechte reactie als je twee mogelijk gewapende inbrekers in je moeders slaapkamer vind.
Er horen 2 mensen in dat huis te zijn, als er vreemd gestommel klinkt dan is er de kans dat er vreemde personen in huis zijn.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:17 schreef Igen het volgende:
[..]
Als je aan alleen wat gestommel meteen denkt te weten dat er twee mogelijk gewapende inbrekers in huis zijn, dan vind ik dat raar.
Gelukkig zijn "we" niet allemaal zo pessimistisch en paranoďde.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:19 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Er horen 2 mensen in dat huis te zijn, als er vreemd gestommel klinkt dan is er de kans dat er vreemde personen in huis zijn.
Gelukkig zijn we geprogrammeerd om heel snel van het ergste uit te gaan.
Ik onderschat niks. Ik ben zelf ook wel eens overvallen, dus ik snap de paniek en woede wel.quote:Op maandag 8 juli 2013 02:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Jij onderschat de ernst van de inbraak en de impact die dat heeft op de aanwezige bewoners. Of die inbreker nou peperdure juwelen kwam stelen of een blikje cola uit de koelkast, doet totaal niet ter zake.
Wat jij doet, is de slachtoffers volledig hun daad aanrekenen, alsof dat een vooropgezet plan is geweest waarover ze in alle rust hebben nagedacht. Ik vind zo'n gedachtenkronkel totaal absurd.
IK vond de reactie al vreemd. Dank!quote:Op maandag 8 juli 2013 14:14 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk meer absurd dat jij dit in die tekst leest. Het staat er namelijk niet.
Je maakt een vergelijkingsfout die ik in dit topic voortdurend zie en waarover ik me enorm blijf verbazen. Alsof het nodig is om de activiteit inbraak te vergelijken met de actie van degene die zich verdedigt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 01:09 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik onderschat niks. Ik ben zelf ook wel eens overvallen, dus ik snap de paniek en woede wel.
Maar is inbreken en stelen een grotere inbreuk op iemand dan drie messteken in een borst?
En ik heb het niet over vooropgezet plan of zo, dus je verwijt snap ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |