Precies. Volgens mij zijn we hier in dit topic al hard op weg om dat ding te kraken.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 09:49 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ach nog even en dan weten we het zeker. Kwestie van tijd voor dat die app gekraakt gaat worden
Maar dat is niet leuk.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 09:49 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ach nog even en dan weten we het zeker. Kwestie van tijd voor dat die app gekraakt gaat worden
Of Nuran.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 09:57 schreef vencodark het volgende:
[..]
Maar dat is niet leuk.![]()
Mijn theorie is nu: Monica is de dader. Eventueel in samenwerking met Bing had Aysen het slachtoffer moeten worden. Helaas wordt het Wiet. Wellicht omdat Monica een fout heeft gemaakt of Wiet heeft de verkeerde parachute.
Omdat iedereen zo'n hekel aan Aysen heeft zal vroeg of laat iemand iets tegen haar ondernemen.
Daarom. En dat Rik vreemdging moet gevolgen hebben, naast dat hij te laat kwam. Dat is niet zomaar.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:00 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Of Nuran.
Dan komt de dood van Danny nooit boven water
Dat van Rik was idd vaag ineens. Wie is het waar komt ze ineens vandaan?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:02 schreef vencodark het volgende:
[..]
Daarom. En dat Rik vreemdging moet gevolgen hebben, naast dat hij te laat kwam. Dat is niet zomaar.
Ze willen ons doen geloven dat Nuran het slachtoffer is. Ze checkte haar spullen niet, Rik is te laat en ziet het gebeuren en je ziet duidelijk dat ze van streek is.
Too obvious.
Logisch toch? even de kop van de kijker op hol laten slaanquote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Roter het volgende:
Vond het ook maar weird dat er zoveel geswitcht werd op het laatste moment... Aysen gaat mee, toch niet, toch weer wel. Bing en Rik die op het laatste moment niet op komen dagen...
Dat is ook een goed punt inderdaad.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 09:52 schreef vencodark het volgende:
De dader 'kan' inderdaad geen vast castlid zijn want dan zijn ze 2 leden straks kwijt. 1 voor de veroordeling (ervan uitgaande dat het uitkomt) en het slachtoffer.
Lucas die ineens ook niet meer meedoet.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Roter het volgende:
Vond het ook maar weird dat er zoveel geswitcht werd op het laatste moment... Aysen gaat mee, toch niet, toch weer wel. Bing en Rik die op het laatste moment niet op komen dagen...
Waarom Lucas? Omdat ze hem een keer in de cel heeft gegooid? Nee denk het niet.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
Lucas die ineens ook niet meer meedoet.
Het lijkt mij niet hoor maar zouden Bing, Monica en Lucas iets bekokstoofd hebben? Of is dat te vee gedacht...
Misschien is Monica's aangifte in scène gezet, dat Bing dit plan bedacht heeft vanwege het alibi. Monica heeft geen miskraam gehad, Bing heeft nog zijn kind en als wraak voor alles wat Aysen heeft lopen stoken, pakken ze samen haar.
Monica wordt veroordeeld en Bing krijgt de voogdij.
Nee, het zal ook wel niet.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:13 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Waarom Lucas? Omdat ze hem een keer in de cel heeft gegooid? Nee denk het niet.
Maxime heb ik ook nog aan gedacht, maar kon geen goede reden vinden. Ik blijf echt bij Monica.quote:
Hij deed geschokt over "alle voorbereidingen zijn getroffen", zo'n moraalridder is hij wel.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:13 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Waarom Lucas? Omdat ze hem een keer in de cel heeft gegooid? Nee denk het niet.
Ik ben er zeker van dat het plan vd dader mislukt en dus het verkeerde slachtoffer valt. Monica schat ik hoog in als dader. Ik gok op Wiet als fout slachtoffer, zou niet weten wiens rol anders het meest uitgespeeld is.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:14 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Maxime heb ik ook nog aan gedacht, maar kon geen goede reden vinden. Ik blijf echt bij Monica.
En of het nu Aysen is of Nuran...
Misschien had Monica in de eerste instantie de parachute van Aysen te pakken, maar is er daarna iets gebeurt (parachutes vielen op de grond) waardoor bijvoorbeeld de instructeur dequote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:14 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Maxime heb ik ook nog aan gedacht, maar kon geen goede reden vinden. Ik blijf echt bij Monica.
En of het nu Aysen is of Nuran...
Voor mij hoeft het ook niet. Ik vind het zo wel leuk maar men moet het natuurlijk zelf weten. Zie er zelf geen meerwaarde van in.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:29 schreef Piperidine het volgende:
Ik zal wel de enige zijn die dat hacken van die app maar irritant en overdreven vind.
Probeer gewoon op de normale manier erachter te komen. Of ga Sherlock kijken.
Ik denk dat deze geweldige theoriequote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:33 schreef Piperidine het volgende:
Het duurde inderdaad best een tijdje voor Monica daadwerkelijk aangifte deed. Misschien dat zij werd overgehaald door Aysen, maar het eerst heeft gedeeld met Bing. Zij hebben vervolgens een plan gesmeed met een dichtgespijkerd alibi; Monica heeft de parachute onklaar gemaakt en Bing werd aangehouden. Dan is het natuurlijk vanzelfsprekend dat niet Aysen slachtoffer is, maar waarschijnlijk iemand die dicht bij haar staat en waar eigenlijk geen enkel motief voor is om die persoon te vermoorden; Nuran.
Dat zei ik ook maar het zou mij verbazen als Nuran sterft. Waarom!?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:33 schreef Piperidine het volgende:
Het duurde inderdaad best een tijdje voor Monica daadwerkelijk aangifte deed. Misschien dat zij werd overgehaald door Aysen, maar het eerst heeft gedeeld met Bing. Zij hebben vervolgens een plan gesmeed met een dichtgespijkerd alibi; Monica heeft de parachute onklaar gemaakt en Bing werd aangehouden. Dan is het natuurlijk vanzelfsprekend dat niet Aysen slachtoffer is, maar waarschijnlijk iemand die dicht bij haar staat en waar eigenlijk geen enkel motief voor is om die persoon te vermoorden; Nuran.
Dat zei ik al.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:35 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Ik denk dat deze geweldige theoriede schrijvers toch te boven gaat.
Omdat Rik aan kwam rijden, dat vind ik iets te toevallig. Verder zie ik, afgezien van het Danny-verhaal, niet echt potentie in Nuran als personage. Al kan je dat ook van wat andere personen zeggen (Maxime, Wiet), maar verder spelen er bij de andere personages nog vrij veel dingen (Lorena, Mike, Nina).quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:36 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat zei ik ook maar het zou mij verbazen als Nuran sterft. Waarom!?
Ze heeft een geheim wat nog uit moet komen en haar verloofde ging niet voor niets vreemd.
Wellicht komt na het ongeluk wel naar voren dat Aysen het slachtoffer had moeten zijn.
Ik denk dat dat is om ons op het verkeerde been te zijn. Dat zij haar spullen niet controleerde viel ook teveel op.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:38 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Omdat Rik aan kwam rijden, dat vind ik iets te toevallig. Verder zie ik, afgezien van het Danny-verhaal, niet echt potentie in Nuran als personage. Al kan je dat ook van wat andere personen zeggen (Maxime, Wiet), maar verder spelen er bij de andere personages nog vrij veel dingen (Lorena, Mike, Nina).
Maar doorgeknipte kabels in een rugzak kun je toch niet checken?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:40 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik denk dat dat is om ons op het verkeerde been te zijn. Dat zij haar spullen niet controleerde viel ook teveel op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |