Contract tot 2016.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:41 schreef CaasS het volgende:
[..]
Ok dan zal het wel. Het staat er nergens bij namelijk (op internet dan). Vind 4 miljoen overigens wel veel, al weet ik niet hoe lang zijn contract nog doorliep.
Komt Overmars overigens wel zijn woord na ''wij zijn bereid de portemonnee te trekken''...
Ok, nja 4 mln voor het afkopen van een nog 3 jarig doorlopend contract valt volgens mij wel mee. Vraag me nu wel af hoe lang Moisander nog vast lag toen hij werd overgenomen, maar dat zal wel korter zijn geweest met zijn 3.4 mln.quote:
Het is gewoonweg van den zotte dat Ajax deze transfer doet voor zo'n middelmatige verdediger.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:47 schreef CaasS het volgende:
[..]
Ok, nja 4 mln voor het afkopen van een nog 3 jarig doorlopend contract valt volgens mij wel mee. Vraag me nu wel af hoe lang Moisander nog vast lag toen hij werd overgenomen, maar dat zal wel korter zijn geweest met zijn 3.4 mln.
Dan is het nu wachten op nieuws over Alderweireld of Veltman.
Weet je wat middelmaat is? Tobyquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:48 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is gewoonweg van den zotte dat Ajax deze transfer doet voor zo'n middelmatige verdediger.
Kan gebeuren ook de Thiago Silva's en Barzagli's van deze wereld maken wel eens een fout. Beetje makkelijk om dat steeds aan te halenquote:
En de blunders op het EK....quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Kan gebeuren ook de Thiago Silva's en Barzagli's van deze wereld maken wel eens een fout. Beetje makkelijk om dat steeds aan te halen
Nogmaals dat kan gebeuren. Mensen vergeten wel vaak dat hij de beste speler was in de verdediging van Utrecht en hij een uitermate sterk debuutseizoen kendequote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En de blunders op het EK....
We zullen het allemaal zien, maar echt overtuigend vind ik hem niet..
Daarom, we zullen het niet. Ik vind het vooralsnog een beetje een dure aankoop.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nogmaals dat kan gebeuren. Mensen vergeten wel vaak dat hij de beste speler was in de verdediging van Utrecht en hij een uitermate sterk debuutseizoen kende
Thomas had ook geen uitstralingquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:32 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Eens. Vooral Jantje heeft een op en top uitstraling. Vol bravoure, tikkeltje arrogant en een echte leider
Ik heb die nog NOOIT zo'n blunder zien maken. Nog nooit. Sterker nog, in de 7e klasse bierelftallen West II kom je dat nog niet tegen.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Kan gebeuren ook de Thiago Silva's en Barzagli's van deze wereld maken wel eens een fout. Beetje makkelijk om dat steeds aan te halen
Welnee man, hij kon aardig meedraaien in een elftal waarin alles klopte. Wuytens was hem op alle fronten de baas afgelopen seizoen, dat was pas echt de sterkhouder. Mike kon het net aan belopen manquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nogmaals dat kan gebeuren. Mensen vergeten wel vaak dat hij de beste speler was in de verdediging van Utrecht en hij een uitermate sterk debuutseizoen kende
Moisander zat wel nog minder rek in. Als je in je debuut zo'n seizoen hebt en nog 3 jaar vast ligt, dan kan je meer vragen dan bij een speler die al wat ouder is en via Ajax, PEC en AZ weer terug bij Ajax komt.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:47 schreef CaasS het volgende:
[..]
Ok, nja 4 mln voor het afkopen van een nog 3 jarig doorlopend contract valt volgens mij wel mee. Vraag me nu wel af hoe lang Moisander nog vast lag toen hij werd overgenomen, maar dat zal wel korter zijn geweest met zijn 3.4 mln.
Dan is het nu wachten op nieuws over Alderweireld of Veltman.
Het ziet er echt uit als omkopingquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik heb die nog NOOIT zo'n blunder zien maken. Nog nooit. Sterker nog, in de 7e klasse bierelftallen West II kom je dat nog niet tegen.
WZAWZDBquote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:59 schreef TJV het volgende:
Altijd leuk dat die jongens zo'n hartelijk welkom krijgen he?
Ja, hij zal nu al huilen, want al die spelers lezen lekker mee op FOK!quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:59 schreef TJV het volgende:
Altijd leuk dat die jongens zo'n hartelijk welkom krijgen he?
Echt welquote:Op vrijdag 5 juli 2013 14:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Welnee man, hij kon aardig meedraaien in een elftal waarin alles klopte. Wuytens was hem op alle fronten de baas afgelopen seizoen, dat was pas echt de sterkhouder. Mike kon het net aan belopen mandramatische techniek, matige passing, geen killer in de duels, geen crosspass, weinig inzicht , en dat wordt onze nieuwe verdediger. Heuj.
De vader van Derk Boerrigter leest mee.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 14:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, hij zal nu al huilen, want al die spelers lezen lekker mee op FOK!.
Hoe vaak wordt een Jong Ajax speler direct basisspeler. Als zo'n jongen volgend jaar (grote delen van) 10 wedstrijden speelt, dan kan je gewoon blij zijn.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 14:01 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Het ziet er echt uit als omkoping
Maar goed, Veltman weet ook weer waar hij staat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |