haha! nou het gaat goed hoor!quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:26 schreef tweeoogje het volgende:
Nou, ik dacht hetzelfde toen ik het intypte![]()
. En hoe is t met die van jou? Ik lees echt ook nooit meer in OUD
.
wat een leuk idee!! Heel mooiquote:Op zaterdag 13 juli 2013 17:23 schreef trui het volgende:
voor de juffen van m'n dochters klas ben ik vaasjes aan 't omhaken, als onderdeel van het afscheidscadeautje van de klas. er komt een bos 'zwaaibloemen' in, door elk kind eigenhandig () versierd. een vaasje is klaar:
[ afbeelding ]
http://kreazin.yarnshopping.com/quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:36 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik weet niet of hier nog liefhebbers zijn, maar Drops Lin, Ice en Muskat Soft gaan volgens deze website (http://www.breiparadijs.n(...)www.breiparadijs.nl/) uit het assortiment.
Ze gaan echt helemaal uit het assortiment. Ik was gisteren in een drops winkeltje en daar zeiden ze dat ook. Helaas niet meer leverbaar.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 23:59 schreef trui het volgende:
Dat gaat toch over hun eigen assortiment, neem ik aan? Of bedoel je uit het hele Drops-assortiment? Lijkt me sterk. Ik vind de informatie niet zo duidelijk. Ze zeggen 'deze artikelen staan niet meer in de webwinkel' maar ondertussen staan ze daar nog wel gewoon in (en met dezelfde vaste 35% korting als overal). Kennelijk krijg je er in de fysieke winkel nog eens 25% korting bovenop?
maar dat is toch niet Drops Ice??quote:Op zondag 14 juli 2013 08:53 schreef Toverheks het volgende:
[..]
http://kreazin.yarnshopping.com/
hier veel ICE, en me handen jeuken om niet eens te gaan bestellen, vooral Babyice dat kleurverloopgaren, maar weet niet of dat lekker breit of haakt.
nee, maar wel Ice. denk dat drops duurder is.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |