ik dacht: waarom mag BE niks met dat velletje van F?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 11:17 schreef Brighteyes het volgende:
Ik mag nog niks met dat velletje van F. Dus ik doe daar ook maar niks mee, want hij zal het wel weten denk ik dan.
en dit.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:35 schreef trui het volgende:
BE, mij viel vooral deze zin op:
[..]
ik dacht: waarom mag BE niks met dat velletje van F?
Als ik een jongetje zou hebben, zou ik daar erg gebrand op zijn, vermoed ik. Het idee van een laagje smegma alleen al vind ik weerzinwekkend.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:49 schreef Lovechild het volgende:
Hier zijn allebei de jongens niet van die friemelaars eigenlijk.
En dat terwijl de jongste (7) z'n ding best interessant vind, is ook wel van het "flashen" enzoMoet wel heel eerlijk zeggen dat het "onderhoud achter het velletje" niet heel erg in het systeem zit hier. Ook niet van vaderskant omdat die besneden is wegens te kort velletje (oudste is denk ik erfelijk belast in dezen). Ze krijgen beiden regelmatig een herinnering, zou alleen niet durven zeggen of die frequent genoeg is
De meiden gaan elke dag in bad, en ik geef ze een washand en zeg gewoon, wassen... Billen, benen en daar ook...quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:57 schreef -Spring het volgende:
[..]
Als ik een jongetje zou hebben, zou ik daar erg gebrand op zijn, vermoed ik. Het idee van een laagje smegma alleen al vind ik weerzinwekkend.
Bij meisjes net zo, hoor, trouwens. Bij L jas ik er iig elke avond even een washandje doorheen. Even standaard als tandenpoetsen.
Op mijn vrije dagen (vier per week) gaat L 's ochtends met mij mee onder de douche. Dan zet ik er de sproeier op. En wassen doe ik sowieso elke avond. Gezicht, meteen even d'r handen (en in de zomer voeten) mee en d'r billen en plasser.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:01 schreef Ticootje het volgende:
[..]
De meiden gaan elke dag in bad, en ik geef ze een washand en zeg gewoon, wassen... Billen, benen en daar ook...
Was ze dan ook vaker dan alleen met kerst...quote:
In de ochtend heb ik echt geen tijd om ze allemaal te wassenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:07 schreef -Spring het volgende:
[..]
Op mijn vrije dagen (vier per week) gaat L 's ochtends met mij mee onder de douche. Dan zet ik er de sproeier op. En wassen doe ik sowieso elke avond. Gezicht, meteen even d'r handen (en in de zomer voeten) mee en d'r billen en plasser.
Hmmmm ja, heb gelijk maar even hernieuwde afspraken gemaakt.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:57 schreef -Spring het volgende:
[..]
Als ik een jongetje zou hebben, zou ik daar erg gebrand op zijn, vermoed ik. Het idee van een laagje smegma alleen al vind ik weerzinwekkend.
Bij meisjes net zo, hoor, trouwens. Bij L jas ik er iig elke avond even een washandje doorheen. Even standaard als tandenpoetsen.
Serieus?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 13:57 schreef -Spring het volgende:
[..]
Als ik een jongetje zou hebben, zou ik daar erg gebrand op zijn, vermoed ik. Het idee van een laagje smegma alleen al vind ik weerzinwekkend.
Bij meisjes net zo, hoor, trouwens. Bij L jas ik er iig elke avond even een washandje doorheen. Even standaard als tandenpoetsen.
oh balen van zijn klas zeg. Jammer is dat toch. Hopelijk komt hij in een nog leukere klas.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 17:29 schreef Rewimo het volgende:
Zoon hier blijft zitten. Was wel een beetje te verwachten, maar vooral erg jammer van de fijne klas waarin hij zat. Nu is het afwachten in wat voor klas hij terecht komt.
Nee toch? Bestaat toch uit bacteriën? En als ze ouder is, controleer ik het niet meer natuurlijk. Maar ik hoop dat ze daar op een gegeven moment zelf ook wel secuur op wordt. En als ik het idee heb dat dat niet zo is, zal ik r daaraan herinneren.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:01 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Serieus?![]()
Ik douchte ze eerder elke avond en dan was het een vast onderdeel. Ik ga er vanuit dat ze dit nog steeds doen. Maar ik ga ze niet controleren. Tegen de tijd dat ze vriendinnetjes hebben worden ze daar echt vanzelf wel secuur op hoor. En smegma ontstaat toch pas als je voorvocht enzo produceert?
Sowieso wil ik mijn kinderen niet leren dat hun geslachtsdeel 'vies' is. Wel dat hygiene op dat vlak belangrijk is ook met overbrengen van ziektes.
de echt waar ging over de voorhuid hang-up. ten eerste duurt het best even voor die (een beetje) naar achter kan, ten tweede stellen jongens dat echt niet op prijs als je dat ff lekker afrost met een washandje.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:09 schreef -Spring het volgende:
[..]
Nee toch? Bestaat toch uit bacteriën? En als ze ouder is, controleer ik het niet meer natuurlijk. Maar ik hoop dat ze daar op een gegeven moment zelf ook wel secuur op wordt. En als ik het idee heb dat dat niet zo is, zal ik r daaraan herinneren.
En door je lijf en 'kwetsbare' plekken schoon te houden leer je wmb niet dat je lichaam vies is, maar om het goed te verzorgen.
Edit: op de dagen dat ik vrij ben en ze doucht, is het ook een vast onderdeel. Wanneer ze naar de opvang is geweest, zijn we alleen vaak te laat thuis om r nog onder de douche te kunnen stoppen. Dus dan was ik r even even met een washand. Da's toch niet zo heel gek?
Ja, Latijn en scheikunde uiteindelijk. Nou ja, geen drama, hij is een vroege leerling, wat dat betreft is een jaartje overdoen niet zo erg.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 17:39 schreef livelink het volgende:
Ach wat jammer, Rewimo![]()
Was het toch Latijn waar het mis ging?
Ja, dat kan natuurlijk ook nogquote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:01 schreef debuurvrouw het volgende:
oh balen van zijn klas zeg. Jammer is dat toch. Hopelijk komt hij in een nog leukere klas.
goh, jammer joh, maar dan heeft hij in ieder geval een goede start voor het komende jaar.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:45 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, Latijn en scheikunde uiteindelijk. Nou ja, geen drama, hij is een vroege leerling, wat dat betreft is een jaartje overdoen niet zo erg.
[..]
Ja, dat kan natuurlijk ook nog
Hopelijk valt de quartus Latinus ookquote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:58 schreef lady-wrb het volgende:
goh, jammer joh, maar dan heeft hij in ieder geval een goede start voor het komende jaar.
en wie weet levert dat een wonder op bij scheikunde
(bij mij in elk geval wel, ik bleef zitten met een 3 voor scheikunde, en het jaar erop had ik alleen maar negens en tienen; het kwartje moest gewoon even vallen. dat hoop ik ook voor christan)
bij L was dat ook zo. toen hij een jaar of 6 was bij de ha geweest, die deed er niks aan, was normaal volgens hem en het zou vanzelf goedkomen.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:40 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik wil er juist niet te veel op hameren om een trauma te voorkomen
Maar omdat de heren erfelijk zijn belastmet een krap capuchonnetje zal er wel eens medisch ingegrepen moeten worden. Tot die tijd wil ik er geen halszaak van maken, zeg maar
Dochterlief is een ander verhaal, die kan overal gewoon bij dus die leert dat ze van voor naar achter moet afgeven en dat je dat apparaat elke dag even schoon moet maken. Net zo ogisch als dat je je handen wast en je tanden poetst zeg maar
Dat kregen wij al standaard bij ons lessen Latijnquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:02 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
tja, geen idee, misschien asterix en obelix in het latijn regelen?
Hormoonzalfje is al geprobeerd en ook daarmee kwam het niet goedquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:01 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
bij L was dat ook zo. toen hij een jaar of 6 was bij de ha geweest, die deed er niks aan, was normaal volgens hem en het zou vanzelf goedkomen.
het kwam niet goed en toen hij een jaar of 11 was, werd hij verwezen naar een uroloog en kreeg hij een hormoonzalfje. en daar kwam het mee goed.
toen we scholen gingen bezichtingen met L. gaf een leraar geschiedenis les mbv de stripboeken van alex.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat kregen wij al standaard bij ons lessen Latijn
niet alle bacteriën zijn evil hoor. als ik me elke dag was van onderen krijg ik echt problemen, dus dat doe ik bij de kinderen ook niet. en elke dag bad of douche doen we ook al nietquote:Op dinsdag 16 juli 2013 19:09 schreef -Spring het volgende:
[..]
Nee toch? Bestaat toch uit bacteriën? En als ze ouder is, controleer ik het niet meer natuurlijk. Maar ik hoop dat ze daar op een gegeven moment zelf ook wel secuur op wordt. En als ik het idee heb dat dat niet zo is, zal ik r daaraan herinneren.
En door je lijf en 'kwetsbare' plekken schoon te houden leer je wmb niet dat je lichaam vies is, maar om het goed te verzorgen.
Edit: op de dagen dat ik vrij ben en ze doucht, is het ook een vast onderdeel. Wanneer ze naar de opvang is geweest, zijn we alleen vaak te laat thuis om r nog onder de douche te kunnen stoppen. Dus dan was ik r even even met een washand. Da's toch niet zo heel gek?
gewoon onder de douche met water, neem ik aanquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:33 schreef -Spring het volgende:
Maar er zijn toch wel andere manieren om een piemel (dagelijks) schoon te houden dan bruut de voorhuid naar achteren te snokken? Gewoon zo goed als mogelijk, toch?
Zoiets inderdaad.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:37 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
gewoon onder de douche met water, neem ik aan
ik heb op school geleerd dat je genitaliën niet met zeep mag wassen
en ik vind washandjes de smerigste dingen die er op wasgebied zijn.
de rest van het gezin heeft er niet zoveel moeite mee (ze worden toch gewassen, zeggen ze)
maar het idee dat je je gezicht moet wassen met een washandje dat de vorige ronde tussen billen geflost is, nee sorry
ik heb dus voor mijn gezicht mijn eigen washandjes, die ik bewaak met mijn leven zodat niemand ze ergens anders voor kan gebruiken
hahahaha ik heb mensen moeten wassen met washandjes waar ze de hele week mee doenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:39 schreef -Spring het volgende:
[..]
En ik gebruik een washandje één keer, dan gaat ie de was in.
Maar ff wat anders dan, van voor naar achter afvegen, weet je wel hoe lastig dat is met die korte kinderarmpjes... althans, achterlangs wel... hoe doen die van jullie dat? Voorlangs?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 20:40 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Dochterlief is een ander verhaal, die kan overal gewoon bij dus die leert dat ze van voor naar achter moet afvegen en dat je dat apparaat elke dag even schoon moet maken. Net zo ogisch als dat je je handen wast en je tanden poetst zeg maar
Ik was ze trouwens in de kookwas. Met bleek. Dus de poepvezeltjes bleek je daarmee ook lekker op.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:43 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
hahahaha ik heb mensen moeten wassen met washandjes waar ze de hele week mee doen
(boven en beneden![]()
![]()
)
en in verpleeghuizen dezen ze de washandjes binnenstebuiten als ze onder de poep zaten.
als ze dan terugkwamen van de wasserij zaten er soms nog van die vezeltjes van de poep aan de binnenkant
ik heb echt smetvrees opgelopen in de zorg
nja, och. ik tref hier geregeld een heul viezig zootje aan op de wcquote:Op dinsdag 16 juli 2013 21:52 schreef Nijna het volgende:
[..]
Maar ff wat anders dan, van voor naar achter afvegen, weet je wel hoe lastig dat is met die korte kinderarmpjes... althans, achterlangs wel... hoe doen die van jullie dat? Voorlangs?
En hoe kan je ze dat nou het makkelijkste leren, want we zeggen het steeds, maar het blijft lastig.
Of ze vegen rustig met hetzelfde papiertje/kantje nog een keer van voor naar achter, weg effect...
En die verhalen over washandjes in de zorg... *ril*(waarom zie ik nou vaak voor me wat er geschreven wordt...
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |