JBL On Tour is ook ideaal. Verkrijgbaar in zwart en wit. Werkt op batterijen of op AC. Volume controlers en 3.5mm ingang. Ik heb hem, hij is super draagbaar en geluid is verassend goed:quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:52 schreef shiznuts het volgende:
Ja, een Beats Pill gaan halen vind ik ook weer wat overdreven voor een portable speaker.Maar Logitech, Creative en Philips maken inderdaad ook leuke nog redelijk betaalbare dingen. Maar ook die dingen vind ik vaak al te groot. Liefste zoiets dat de afmetingen heeft van een 500mL blikje frisdrank of kleiner.
Misschien ga ik maar weer eens researchen op Taobao anders. Misschien dat ik een goed Chinees merk tegenkom.
- Over een kleine twee uur na deze edit zijn er twee bluetooth dinkies op Amazon.de http://www.amazon.de/Ange(...)?ie=UTF8&node=872398
Dat ding heeft echt WAAR-DE-LOOS geluid voor dat geld! Voor het zelfde geld heb je een veel groter met een geluid waar je U tegen zegt.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 10:52 schreef shiznuts het volgende:
Ja, een Beats Pill gaan halen vind ik ook weer wat overdreven voor een portable speaker.![]()
Toch wel:quote:Op maandag 8 juli 2013 15:30 schreef Downstar het volgende:
[..]
Zeker weten dat de wifi extender niet ook kan worden ingezet als wireless Accespoint of router?
van de week had aldi die dingen in de aanbieding 25 euro en 3 jaar garantie..
1 op gehaald en bij mijn oom geinstalleerd, die kon naast wifi extenden ook gewoon dus gebruikt worden om een Accespoint te worden voor een niet wireless router, en ook gewoon als router zelf..
Dat hebben tegenwoordig de meeste wifi extenders wel..
Mocht je toch een goede goedkope router willen WR1043ND
http://tweakers.net/pricewatch/251996/tp-link-tl-wr1043nd.html
Goedkoper en veel beter ga je niet krijgen!
(lees maar eens wat reviews over!)
Ach, veel mensen vinden de Beats Solo ook onzin.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:52 schreef davedavy het volgende:
[..]
Dat ding heeft echt WAAR-DE-LOOS geluid voor dat geld! Voor het zelfde geld heb je een veel groter met een geluid waar je U tegen zegt.
Ze hebben ook slecht geluid voor dat geld, maar ze hebben een groot pluspunt; ze zijn mooiquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:33 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ach, veel mensen vinden de Beats Solo ook onzin.![]()
Hoe meet jij een groter bereikquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:22 schreef bartvangils het volgende:
[..]
Toch wel:
nieuwe router met groot/groter bereik: http://www.aliexpress.com/item/Tenda-stendardo-w308r-300m-wireless-router-double-aerial/688848461.html
ofwel range-extender: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Stendardo-tenda-a30-300m-wireless-ap-wireless-router-double-aerial-1-ethernet-cable/774849291.html
Nou ja dat vind ik best meevallen. Ik heb hier de solo HD (weet niet of het veel scheelt met die zonder hd?!?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:56 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ze hebben ook slecht geluid voor dat geld, maar ze hebben een groot pluspunt; ze zijn mooiDaarom heb ik hier ook een Studio.
deze ga ik even bekijken voor op de motor. Had nu in ears op maar die verschuiven wat.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 16:02 schreef monkeybrain het volgende:
Ik krijg net red giants spam van mp4nation, zal mooi hangen aan een spijker![]()
Zijn wel lekker groot![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wat voor rare berichten zijn dit? Dit is niet de bedoelingquote:Op dinsdag 9 juli 2013 17:55 schreef henk3412 het volgende:
We blijven proberen voor de beste prijzen! Blogboykes blijft ook gewoon proberen zoveel mogelijk korting te regelen, maar we willen natuurlijk de beste prijs dus help ik hem een handje zodat jullie straks de beste prijs hebben! Omdat ik duidelijkheid nodig heb, heb ik een enquête gemaakt.
Hoe zit het allemaal met de korting?
Hoeveel die is, kan ik nu nog niets over zeggen. Maar ik wil zoveel mogelijk verkopers benaderen om korting te krijgen, dit zal waarschijnlijk gebeuren in de vorm van een coupon. Je zit nergens aan vast, ook als je de enquête invult niet!
Ik wil wel meedoen met de actie!
Top! Hoe meer mensen deze enquête invullen hoe meer korting! Je zit nergens aan vast, echter als je deze enquête niet invult heb je de kans dat je er ook geen korting of coupon krijgt. Hoe sneller iedereen hem invult, hoe sneller we aan de slag kunnen met verkopers benaderen!
Ik heb een vraag!
Dat kun je hier vragen of mij of Blogboykes een pb te sturen!
was het een aanbieding? 100 dollar is nogal prijzig.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 16:02 schreef monkeybrain het volgende:
Ik krijg net red giants spam van mp4nation, zal mooi hangen aan een spijker![]()
Zijn wel lekker groot![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze hebben verschillende modellen, kwam ze een paar dagen geleden al tegen in de new arrivals op MP4Nation.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 21:14 schreef rene90 het volgende:
[..]
was het een aanbieding? 100 dollar is nogal prijzig.
http://www.belastingdiens(...)oederen_en_diensten/quote:Kleineondernemersregeling
Koopt u goederen of diensten uit andere EU-landen en wilt u de kleineondernemersregeling toepassen? Dan moet u bij de berekening van uw belastingvermindering de btw die u over uw aankopen zelf hebt berekend en aangegeven, niet meerekenen als te betalen btw, maar wel als voorbelasting.
http://www.belastingdiens(...)eondernemersregelingquote:Kom ik in aanmerking voor de kleineondernemersregeling?
Lees voor
U kunt belastingvermindering krijgen op het btw-bedrag dat u moet betalen als u aan de volgende 3 voorwaarden voldoet:
3 voorwaarden
U bent een natuurlijke persoon of een combinatie van natuurlijke personen, zoals een eenmanszaak, een maatschap, een vennootschap onder firma.
U moet na aftrek van de voorbelasting minder dan ¤ 1.883 btw betalen in een jaar.
U voldoet aan uw administratieve verplichtingen voor de btw.
http://www.belastingdiens(...)eondernemersregelingquote:Hoeveel belastingvermindering u precies krijgt, hangt af van het btw-bedrag dat u ons zou moeten betalen na aftrek van voorbelasting als u de regeling niet zou toepassen.
Hoeveel btw zou u
per jaar moeten
betalen aan de Belastingdienst?
¤ 1.345 of minder
De vermindering is gelijk aan
het btw-bedrag. U hoeft dus geen btw te betalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |