Maar daar kijken de mensen die naar echte technofestivals gaan dan weer op neer, want dat is te mainstreamquote:Op woensdag 3 juli 2013 12:44 schreef AlanGarner het volgende:
Verder trekken techno-feestjes idd wel een iets ander publiek aan dan gemiddeld.
Doe mij idd ook maar Mystery Land/Tomorrow Land of Extrema ofzo
Lekker kortzichtigquote:Op woensdag 3 juli 2013 12:41 schreef Clappindemcheekz het volgende:
[..]
maar wat triester is weet ik niet.
Klopt idd. Maar liever dat dan zo'n kutsfeertje van: "kijk ons lekker anders zijn".quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:44 schreef Clappindemcheekz het volgende:
[..]
Maar daar kijken de mensen die naar echte technofestivals gaan dan weer op neer, want dat is te mainstream
Op een feest met duizenden bezoekers heb je altijd veel mensen die "anders willen zijn". Ook op de feesten die jullie noemen.quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:48 schreef AlanGarner het volgende:
[..]
Klopt idd. Maar liever dat dan zo'n kutsfeertje van: "kijk ons lekker anders zijn".
Die mensen die zo hard proberen niet-mainstream te zijn, zijn nog erger dan die mensen die op Sensation ofzo 'hip' proberen te doen. Ik kies dan liever voor iets er tussenin, waar mensen gewoon lol hebben. Zoals Mystery Land bijvoorbeeld
Bouwvakkers zijn beetje laag volk natuurlijk inderdaad.quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:52 schreef sjaak_trekbek het volgende:
[..]
Op een feest met duizenden bezoekers heb je altijd veel mensen die "anders willen zijn". Ook op de feesten die jullie noemen.
Overigens stikt het daar weer van de stoere bouwvakkers.
Hey Ritmoquote:Op woensdag 3 juli 2013 12:44 schreef AlanGarner het volgende:
Verder trekken techno-feestjes idd wel een iets ander publiek aan dan gemiddeld.
Doe mij idd ook maar wat meer all round-dance festivals zoals Mystery Land/Tomorrow Land of Extrema ofzo
Kijken boos en zijn lompe horken. (ik pas er trouwens prima tussen)quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:56 schreef Clappindemcheekz het volgende:
[..]
Bouwvakkers zijn beetje laag volk natuurlijk inderdaad.
quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:32 schreef Jachtgeweer het volgende:
Dit is bellenblaastechno, ja daar komen veel hipsters op af ja.
dit inderdaadquote:Op woensdag 3 juli 2013 12:40 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Jij gaat naar een festival om op andere mensen te letten?
die racistenmuziek van jou is lekker wil je zeggen?quote:
jaquote:Op woensdag 3 juli 2013 14:01 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
die racistenmuziek van jou is lekker wil je zeggen?
mn vriendinquote:Op woensdag 3 juli 2013 14:02 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
ja
en wie de neuq is dat in je UI?
Technofeesten in de Norquote:Op woensdag 3 juli 2013 14:04 schreef Druppelss het volgende:
Dit is toch ook geen techno?
Zoiets vind ik wel vet;
Ik ken wel die ene vrij grote knul die ook zo goed als altijd staat te spacen daar, met zo'n klein leuk vriendinnetje.. Maar volgens mij vooral bij de dubstep avondjes.quote:Op woensdag 3 juli 2013 14:08 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Technofeesten in de Nor
Die yolosaurus met zijn kale plek die daar altijd de hele avond staat te spacen
Berghain in Duitsland?quote:Op woensdag 3 juli 2013 13:02 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Hey Ritmo
Verder: Mensen die zeggen van techno te houden maar niet weten wat Berghain is
eigenlijk wel. maar dat mag je dan weer niet zeggen.quote:Op woensdag 3 juli 2013 12:26 schreef Clappindemcheekz het volgende:
[..]
Dit duswat boeit commercieel nou joh, je bent echt niet interessanter dan anderen omdat je onbekende muziek luistert hoor
Ik zeg nixquote:Op woensdag 3 juli 2013 15:16 schreef Micson het volgende:
Naar Amsterdam Open Air gaan en dan klagen dat er allemaal hip volk rondloopt. Nee dat had je van te voren niet kunnen weten.
Het enige nog treuriger dan dit meeloop-volk is zo een kneus als TS, die dan een beetje schuchter maar naargeestig in de rondte gaat kijken. Net doen alsof hij te goed is om met deze commerciële machine mee te doen, maar eigenlijk huilt hij van binnen omdat de hippe meisjes hem geen blik waardig gunnen, in tegenstelling tot de hippe technodudes met knotjes.
oh okquote:Op woensdag 3 juli 2013 15:27 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
eigenlijk wel. maar dat mag je dan weer niet zeggen.
Alle vrienden die ik om me heen had stonden te kauwen... Ik weet niet, kan dat gewoon niet chill vinden.quote:Op woensdag 3 juli 2013 15:39 schreef Splutje het volgende:
Open Air was gewoon fantastisch man, heerlijk weer, prachtige chicks en een hoop vrienden om je heenWerd ook gewoon prima gedraaid. Enige jammere aan de festivals van tegenwoordig is al die linkse hippie touch die ze eraan willen geven, met vegetarisch voedsel en dat soort praktijken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |