quote:
Op woensdag 3 juli 2013 09:47 schreef mignonne het volgende:[..]
Jij hebt alleen met jouw eigen baas/instelling te maken, degenen die jouw salaris betalen. Zij zijn verplicht jou in staat te stellen om te kolven en wat zij daar zelf voor moeten doen of welke mensen daarvoor aangesproken moeten worden dat is hun zaak.
Daarbij, je hebt dus wel gewoon recht op kolftijd tot je baby 9 maanden oud is. Een kwart van je werktijd idd, ik rekende dat zelf niet zo na, pakte alleen wat ik nodig had, vaak was k na 10 minuten al klaar.
Je kunt je baby aanleggen vlak voordat je weggaat en vlak nadat je terugkomt en dan 1 keer tussendoor kolven dan zou je voldoende moeten hebben als je alleen ochtenden werkt. Zorg dat je een stapje harder werkt of begin tien minuutjes eerder en dan kun je de tent best even dicht doen tussen tien en half elf bij wijze van, beetje goodwill en zorgen dat je je moment handig kiest. Heb je ook geen koffiepauze in die 5 uurtjes? Dan ben je er toch ook niet?
Ik kan de tent simpelweg niet dichtgooien. Dat is een feit.
Je hebt wel een goed punt dat je zegt dat niet met 3 mensen hoef te overleggen. Kolfruimte moet ik weten en daarnaast moet ik bij mijn rayonmanager zijn. Jammer dat die laatste op vakantie is, even vragen voor de vervanger.
Ik heb recht op pauze maar als er een klant komt (dat kan de hele dienst door), dan moet ik die gewoon helpen. Dat was tijdens mijn zwangerschap soms wel irritant.