Ik zou zeggen start met het downloaden en klikken op alles wat los en vast zit.quote:Op zondag 30 juni 2013 22:13 schreef 430 het volgende:
Ik zou eerder de applicatie weleens willen zien die het uitvoert.
Dat gebeurt al jaren. Zoek bv. op "Mebromi".quote:Op zondag 30 juni 2013 22:42 schreef __Saviour__ het volgende:
Benieuwd hoe dit verder gaat evolueren. [...] Maar ongetwijfeld gaat deze methode opduiken in malware die het als een stap in een meertrapsraket inzet om uiteindelijk Windows zelf in te infecteren.
Lol, ook met verwijzing naar dit topicquote:Op zondag 30 juni 2013 22:48 schreef Oledanmaarweer het volgende:
Tis nu officieel.
https://www.security.nl/a(...)rgrendelt_pc%27.html
Hij heeft het nu zeker ook op z'n andere computerquote:Op zondag 30 juni 2013 22:52 schreef 430 het volgende:
Gezellig avondje wordt dit
Zou nog veel gezelliger zijn als ik die executable had, TS is al een tijdje stil
Volgens mij is het idee van die tweede bios dat je die juist niet kan overschrijven en dat je dus altijd een backup hebtquote:Op zondag 30 juni 2013 16:48 schreef Bart het volgende:
Oplossing is een moederbord met dual bios. Tenzij dit virus daar ook rekening mee houdt en het tweede bios ook overschrijft...
ja maar zonder nuttige info en oerdomme mensen als:quote:Op zondag 30 juni 2013 23:01 schreef ClapClapYourHands het volgende:
http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?p=2247622
Goed security forum met veel info
bitch fucking pleasequote:I totally agree. Stealing is stealing, and Karma's a beotch. Don't steal, don't get computer locked.....There's all the signature updates you need.
dat zeker, moet nog even posten bij collegas maar die hebebn er vast wat over te vertellenquote:Op zondag 30 juni 2013 22:42 schreef __Saviour__ het volgende:
Vanuit een programmeertechnisch oogpunt werkelijk fascinerend. Als die makers hun talent toch eens zouden inzetten voor het goede..
Gewoon niet van pruts sites illegaal gaan downloadenquote:Op zondag 30 juni 2013 23:09 schreef koekjestrommel1 het volgende:
hmm, wat leek op een hoax kan nog best een ravage aan gaan richten.
Of je leest het topic even en geeft niet zulk dom advies.quote:Op zondag 30 juni 2013 23:11 schreef baljeetx het volgende:
''You steal music, i have your PC' dat staat er voor zover ik kan lezen.. Lijkt me duidelijk. Je hebt met utorrent of zoeits muziek 'gestolen'
wat ik zou doen:
Back-up maken op externe hardeschijf(lukt dat niet, vraag een lokaal computerbedrijf/winkel of ze dat voor je willen doen)
na het backuppen; windows opnieuw installeren.. en je hardeschijf leeg halen.
Begin eens bij post 1 te lezen.quote:Op zondag 30 juni 2013 23:11 schreef baljeetx het volgende:
''You steal music, i have your PC' dat staat er voor zover ik kan lezen.. Lijkt me duidelijk. Je hebt met utorrent of zoeits muziek 'gestolen'
wat ik zou doen:
Back-up maken op externe hardeschijf(lukt dat niet, vraag een lokaal computerbedrijf/winkel of ze dat voor je willen doen)
na het backuppen; windows opnieuw installeren.. en je hardeschijf leeg halen.
Als je je ingelezen had, wist je dat dat dus niet kan.quote:Op zondag 30 juni 2013 23:11 schreef baljeetx het volgende:
''You steal music, i have your PC' dat staat er voor zover ik kan lezen.. Lijkt me duidelijk. Je hebt met utorrent of zoeits muziek 'gestolen'
wat ik zou doen:
Back-up maken op externe hardeschijf(lukt dat niet, vraag een lokaal computerbedrijf/winkel of ze dat voor je willen doen)
na het backuppen; windows opnieuw installeren.. en je hardeschijf leeg halen.
En hij is geactiveerd.. allemaal rond de zelfde tijd. Misschien onderdeel van een bot netwerk?quote:Op zondag 30 juni 2013 23:22 schreef koekjestrommel1 het volgende:
is trouwens wel opvallend dan het allemaal nederlanders zijn. Vast en zeker fransje bouwer o.i.d.
Ok, 6 inc deze.quote:
Lees het topic. De instellingen van de BIOS zijn niet veranderd, de hele BIOS is vervangen door een ASCII plaatje en verder niets.quote:Op maandag 1 juli 2013 11:54 schreef sjoemie1985 het volgende:
heeft TS al gerobeerd het batterijtje van de bios te verwijderen en er weer in te doen.
wel computer van het stroom halen en als batterij verwijderdt is even nog de powerknop een keer in drukken om moederbord helemaal te ontladen van stroom.
Is dat al duidelijk dan? User m1st1g zegt het tegenovergestelde. Zolang TS niet terug komt, weten we volgens mij nog niets.quote:Op maandag 1 juli 2013 11:59 schreef jogy het volgende:
Lees het topic. De instellingen van de BIOS zijn niet veranderd, de hele BIOS is vervangen door een ASCII plaatje en verder niets.
Er komen (sporadisch) meerdere meldingen op het internet die hierover gaan maar zoals het er nu naar uitziet is de BIOS gewoon verneukt.quote:Op maandag 1 juli 2013 12:06 schreef GS42 het volgende:
[..]
Is dat al duidelijk dan? User m1st1g zegt het tegenovergestelde. Zolang TS niet terug komt, weten we volgens mij nog niets.
Het was mijn eerste ingeving dat er alleen getracht was het biosbootscreen aan te passen en een ww op de bios geknald was. Zolang er niet ergens een sample van het virus beschikbaar is, blijft het gokken.quote:Op maandag 1 juli 2013 12:06 schreef GS42 het volgende:
[..]
Is dat al duidelijk dan? User m1st1g zegt het tegenovergestelde. Zolang TS niet terug komt, weten we volgens mij nog niets.
tegenwoordig zit deze vastgesoldeerd, vroeger zaten ze wel in een soort "slot" en voor bios update moest je dan de chip vervangen en of als die kapot was.quote:Op maandag 1 juli 2013 12:07 schreef Ronaldsen het volgende:
kun je een bios chip eigenlijk makkelijk loshalen van het moederbord of zit dat vast gesoldeerd?
Lees het topic nou eens. Nee en nee.quote:Op maandag 1 juli 2013 12:13 schreef Syd het volgende:
Kon niet uitmaken maar kun je nog wel in de bios? En is F8 ook nog mogelijk om in veilige modus te starten?
Welke comment van TS geeft dit aan? heb namelijk 3x zijn comments doorgelezenquote:
TS heeft z'n PC weggebracht naar een vriend, hier gaan wij weinig meer van horen.quote:Op maandag 1 juli 2013 12:14 schreef summer2bird het volgende:
TS, reageer nou eens.
Hoe heeft je vader precies dat virus opgelopen? Waar?
quote:Op maandag 1 juli 2013 12:15 schreef Syd het volgende:
[..]
Welke comment van TS geeft dit aan? heb namelijk 3x zijn comments doorgelezen
quote:Op zondag 30 juni 2013 01:04 schreef Daniel80403 het volgende:
[..]
als ik de pc inschakel dan word het scherm eerst zwart dit blijft zo 2/3 seconden en dan komen al die tekens die dat plaatje vormen. Normaal gesproken zie je een plaatje van AMD volgens mij, waarna de pc opstart. Maar dat zie ik nu allemaal niet. Voor mijn gevoel wordt er ook niks op de achtergrond geladen. Hij hangt vast als al die tekens eenmaal daar staan denk ik.
ninja editquote:Op maandag 1 juli 2013 12:15 schreef xzaz het volgende:
[..]
TS heeft z'n PC weggebracht naar een vriend, hier gaan wij weinig meer van horen.
[..]
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |