Donder je nou opquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:07 schreef Meloewa het volgende:
[..]
De, het en een is nog begrijpelijk ()pronte etc. echter niet.
Pronte is dan ook een bijvoeglijk naamwoord.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:07 schreef Meloewa het volgende:
[..]
De, het en een is nog begrijpelijk ()pronte etc. echter niet.
Waar heb jij verdedigende middenvelder gespeeld?quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:09 schreef rosalinde93 het volgende:
Team Meloewa hier. Je probeert te hard.
ja daar had ik het toch ook over. Ben weg. Want ik maak mensen blijkbaar boos omdat ze mij achterlijk vinden maar zelf ook de inhoud van een visstick hebben. Onterecht verheven gedrag. GR.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:08 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
Pronte is dan ook een bijvoeglijk naamwoord.
quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:11 schreef hakunamatafaka het volgende:
[..]
Waar heb jij verdedigende middenvelder gespeeld?
Je maakt niemand boos. Maar je herhaalt steeds hetzelfde punt dat jij vindt dat ik het woord 'pronte' en hosselen niet meer moet gebruiken, nou oké. Je punt is duidelijk.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:12 schreef Meloewa het volgende:
[..]
ja daar had ik het toch ook over. Ben weg. Want ik maak mensen blijkbaar boos omdat ze mij achterlijk vinden maar zelf ook de inhoud van een visstick hebben. Onterecht verheven gedrag. GR.
Moet ik me nu beledigd voelen?quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:16 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Je weet niet of er lucht of zand in een bal zit
Ik neem niemand serieus op het internetquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:20 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Dan zou je me eerst serieus moeten nemen!
Totale chaos maakt het leven levendigquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:27 schreef chroestjov het volgende:
Ja, 10 minuten te laat is 10 minuten te laat, daarin is geen tussenweg. Als iedereen zich niet aan de afspraken ging houden door niet op tijd op te komen dagen dan zou er totale chaos ontstaan.
Als iedereen 10 minuten te laat was zou iedereen op tijd zijnquote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:27 schreef chroestjov het volgende:
Ja, 10 minuten te laat is 10 minuten te laat, daarin is geen tussenweg. Als iedereen zich niet aan de afspraken ging houden door niet op tijd op te komen dagen dan zou er totale chaos ontstaan.
Dan kan je mss beter emigreren naar een oorlogsgebied.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:30 schreef hakunamatafaka het volgende:
[..]
Totale chaos maakt het leven levendig
In de westerse kapitalistische samenleving is het altijd oorlog.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 00:33 schreef Rawberry het volgende:
[..]
Dan kan je mss beter emigreren naar een oorlogsgebied.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |