quote:Op donderdag 27 juni 2013 14:33 schreef HaywoodJablome het volgende:
lekker laten gaan, ze leert alleen als ze zelf fouten maakt he. uiteraard wel meegaan, klinkt potentieel vermakelijk.
Inderdaad, tering wat een matige klacht zegquote:Op donderdag 27 juni 2013 14:32 schreef Unmountable het volgende:
Wat is je klacht? We zijn hier in KLB verdomme geen psychologen.
Je topic is het andere minpuntje. Lijkt me genoeg om er maar mee te stoppen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 14:31 schreef ZarB het volgende:
Ps: ik hoor net dat ze geen autoradio meer heeft dus dat is al een minpuntje.![]()
![]()
![]()
![]()
Haters gaan hatenquote:Op donderdag 27 juni 2013 14:38 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
Je topic is het andere minpuntje. Lijkt me genoeg om er maar mee te stoppen.
Onwaarschijnlijk, dat proeft ze gelijk.quote:Op donderdag 27 juni 2013 14:34 schreef ZarB het volgende:
Klacht: 2 uur rijden voor een of andere niet-ripped figuur die mijn vriendin misschien wel een gebroken hart bezorgt en vervolgens verwerkt in zn baklava om aan zn nieuwe vrouw voor te schotelen
hoe kan je nee zeggenquote:Op donderdag 27 juni 2013 14:31 schreef ZarB het volgende:
Wat oh wat moet ik doen? Meegaan? Haar tegenhouden? Hij schijnt uit een elitaire familie te komen, arts te zijn en een eigen kameel te hebben (ofzoiets).
Wil je wel zien he, gore pedoquote:Op donderdag 27 juni 2013 14:44 schreef Walvis-instructeur het volgende:
Ga mee en film het en post het op fok
Ik zou mee gaan. Gratis kamelenrit.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:06 schreef zovty het volgende:
Maar.... een kameel is toch gewoon vet?
Misschien mag je ook wel een ritje maken.
mensen die doorgaans een kameel hebben zijn op cirucsmensen of berbers.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:06 schreef zovty het volgende:
Maar.... een kameel is toch gewoon vet?
Misschien mag je ook wel een ritje maken.
Fistfucken, dat komt tenminste altijd binnen.quote:
Livin' for the fame. Thanksquote:Op donderdag 27 juni 2013 15:40 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Jajajaja tell me moree!!! Ik spreek namens heel fok. Of inmiddels iig namens een zeer groot deel van klb.
ROADTRIP!!!quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:34 schreef ZarB het volgende:
Ik hou van kamelen. Hoe sex and the city!! Overigens is hij zelf arts. Ik heb besloten mee te gaan. Over 2 uurtjes vertrekken we!!!!! Zijn er nog liefhebbers die op de hoogte gehouden willen worden??
Zit op het puntje van m'n stoelquote:Op donderdag 27 juni 2013 15:34 schreef ZarB het volgende:
Ik hou van kamelen. Hoe sex and the city!! Overigens is hij zelf arts. Ik heb besloten mee te gaan. Over 2 uurtjes vertrekken we!!!!! Zijn er nog liefhebbers die op de hoogte gehouden willen worden??
Ja, en waarvoor dank.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:45 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Ik had al namens jullie gesproken mortax en zovty... Al is mortax nog een jmf fan die uit de jmf fan kast moet komen...
Eigen kameel? Ik zou hem stelen van haarquote:Op donderdag 27 juni 2013 14:31 schreef ZarB het volgende:
Hoi beste Fokkers,
Het blijkt dat de afkeer van mijn vriendin jegens mijn date (ripped date) toch deels te maken had met jaloezie, zoals veel mensen hier al opperden. Ik geloof in de oprechtheid van de mens, maar na vele vele reacties heb ik haar met de neus op de feitjes gedrukt. En jahoor, de aap is vandaag uit de mouw gekomen. Ze mist haar ex. Niet zo ripped, maar baas boven baas he.
Nu wil ze hem opzoeken maar ik moet mee. Het is ongeveer 2 uur rijden en die gammele bak van haar geeft me niet veel vertrouwen. Ik weet ook niet of hij de moeite waard is en wie weet treft ze hem met een andere vrouw. Ik probeer dat voorzichtig te melden, maar het komt niet binnen.
Wat oh wat moet ik doen? Meegaan? Haar tegenhouden? Hij schijnt uit een elitaire familie te komen, arts te zijn en een eigen kameel te hebben (ofzoiets).
Bedankt voor het advies alvast.
Groetjes ZarBie
Ps: ik hoor net dat ze geen autoradio meer heeft dus dat is al een minpuntje.![]()
![]()
![]()
![]()
Ja jeeminee, waarom is er geen wie neukt met wie lijstje met cijfers voor KLB, ik kan toch niet alles in de gaten houden.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:48 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Nee nee pharkus... Je bent niet meer op de hoogte... Informeer anders even in het daarvoor bestemde topic van hoink573
met zo'n navel zou ik der niet raken.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:50 schreef ZarB het volgende:
Ik bied namens mijn vriendin excuses aan dat ze helaas niet in dit topic kan verschijnen omdat ze bezig is met een outfit. Ze vraagt me wel om het te keuren. Wat vinden jullie hiervan?
[ afbeelding ]
Ze stelt je eerlijkheid op prijs Pharkquote:Op donderdag 27 juni 2013 15:51 schreef Pharkus het volgende:
[..]
met zo'n navel zou ik der niet raken.
Ja, ik zag het ook als bevestiging, zovty. Dank daarvoor.quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:47 schreef zovty het volgende:
[..]
Ja, en waarvoor dank.
Mijn opmerking moet je dan ook in het licht van "ik heb je rug wijkgenoot".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |