Dit inderdaad!quote:Op donderdag 27 juni 2013 15:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
De angst is weg. Met z'n allen tegen dictator USA.
Dat zo'n vuige socialist als jij het woord vrij in de mond durft te nemen, ik word er bijna misselijk van.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:48 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ya basta!
Que viva la revolucion del pueblo, que viva Ecuador, Venezuela y todos los pueblos libres!
Amerikaanse kapitalisten zijn er anders ook niet vies van om andermans vrijheden in te perken.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:50 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat zo'n vuige socialist als jij het woord vrij in de mond durft te nemen, ik word er bijna misselijk van.
Het is anders wel het socialistische Ecuador en Venezuela die asiel willen verlenen aan een klokkenluider. Snowden vecht voor internetvrijheid, voor een vrije samenleving en Obama maakt hem het leven zuur.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:50 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat zo'n vuige socialist als jij het woord vrij in de mond durft te nemen, ik word er bijna misselijk van.
Heeft niets met kapitalisme te maken, het zijn smerige fascisten (het ideologische broertje van het socialisme).quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:51 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Amerikaanse kapitalisten zijn er anders ook niet vies van om andermans vrijheden in te perken.
Socialisten en fascisten broers?quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:54 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Heeft niets met kapitalisme te maken, het zijn smerige fascisten (het ideologische broertje van het socialisme).
Alleen maar om de VS een hak te zetten ja, ze zijn zelf toch net zo erg als die smeerlappen in de VS.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:54 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Het is anders wel het socialistische Ecuador en Venezuela die asiel willen verlenen aan een klokkenluider. Snowden vecht voor internetvrijheid, voor een vrije samenleving en Obama maakt hem het leven zuur.
Onze eigen sul Mark Rutte durft helemaal niets tegen de VS te doen, Obama hoeft maar een gil te geven en Mark doet alles wat Obama hem opdraagt. Mark heeft de ruggengraat van kwal.
Ja, natuurlijk, allebei extreme vormen van collectivisme, totalitair en met geen enkel respect voor individuele vrijheid. Dat heb je in grote mate hier, dat heb je in de VSen dat heb je in Venezuele en Ecuador.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:55 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Socialisten en fascisten broers?
Amerikanen niet kapitalistisch?![]()
Het is maar dat het off-topic is...
Als jij 't zegt.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk, allebei extreme vormen van collectivisme, totalitair en met geen enkel respect voor individuele vrijheid. Dat heb je in grote mate hier, dat heb je in de VSen dat heb je in Venezuele en Ecuador.
Kapitalisme is een vrije markt, die heb je vrijwel nergens meer.
Jij hebt liever een politiestaat waar iedereen wordt afgeluisterd en een AIVD-er jouw intieme gesprekken met je vriendin meeluistert (en wie weet wat voor perverts er werkzaam zijn bij deze inlichtingendienst), al je e-post wordt gescreend, al je internetverkeer wordt gemonitord, zolang je maar voldoende wc-papier hebt thuis.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:56 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Alleen maar om de VS een hak te zetten ja, ze zijn zelf toch net zo erg als die smeerlappen in de VS.
http://www.spitsnieuws.nl(...)r-venezuela-bijna-op
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dit krijg je overigens in de VS en hier misschien ook wel over een paar jaar.
Rutte durft sowieso weinig te doen, op welk gebied dan ook... Hij is meer van het observeren en lachenquote:Op donderdag 27 juni 2013 17:54 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Onze eigen sul Mark Rutte durft helemaal niets tegen de VS te doen, Obama hoeft maar een gil te geven en Mark doet alles wat Obama hem opdraagt. Mark heeft de ruggengraat van kwal.
Ehm, nee, ik ben daar fanatiek tegen, überhaupt tegen het bestaan van een staat, laat staan een politiestaat.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:08 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Jij hebt liever een politiestaat waar iedereen wordt afgeluisterd en een AIVD-er jouw intieme gesprekken met je vriendin meeluistert (en wie weet wat voor perverts er werkzaam zijn bij deze inlichtingendienst), al je e-post wordt gescreend, al je internetverkeer wordt gemonitord, zolang je maar voldoende wc-papier hebt thuis.
Welnu, ik verkies armoede, als ik maar in een echte rechtsstaat leef met respect voor de mensenrechten en dat is in de VS en in Nederland niet het geval, alhoewel het in de V.S. wel vele malen erger is dan in Nederland.
Deden ze dat allemaal maar.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:08 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Rutte durft sowieso weinig te doen, op welk gebied dan ook... Hij is meer van het observeren en lachen
En in Venezuela is een rechtsstaat met respect voor mensenrechten??quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:08 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
...als ik maar in een echte rechtsstaat leef met respect voor de mensenrechten en dat is in de VS en in Nederland niet het geval, alhoewel het in de V.S. wel vele malen erger is dan in Nederland.
Maar dat heeft niks met de overheid te maken. In Venezuela heb je met een machtsvaccuum te maken, dus eerder te weinig dan teveel overheid.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:15 schreef El_Matador het volgende:
[..]
En in Venezuela is een rechtsstaat met respect voor mensenrechten??![]()
![]()
Complete wetteloosheid daar. En 40-80 moorden per dag alleen in Caracas al noem ik ook niet bepaald "respect voor mensenrechten".
Doe nog een poging.
Te weinig overheid? In Venezuela?quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:17 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Maar dat heeft niks met de overheid te maken. In Venezuela heb je met een machtsvaccuum te maken, dus eerder te weinig dan teveel overheid.
Eh jawel, de politie is nog steeds onderdeel van de overheid. De politie doet alleen niks aan de vele moorden en roofovervallen, niet zelden dodelijk.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:17 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Maar dat heeft niks met de overheid te maken.
Nou nee. De overheid is er al veel te groot, daardoor ligt het land ook zo op zijn gat; typisch socialisme; je hoeft niet te werken, de staat betaalt.quote:In Venezuela heb je met een machtsvaccuum te maken, dus eerder te weinig dan teveel overheid.
Als de socialistische overheid werkelijk zo groot zou zijn dan zou er geen sprake zijn van chaos welke jij beschrijft. Echte communistische, streng socialistische, landen staan bekend om hun hoge mate van sociale veiligheid. Cuba, Noord-Korea, vroegere Joegoslavië, voormalige Sovjet-Unie, als gewone burger kon je veilig over straat lopen, vele malen veiliger dan in New York of Parijs.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Eh jawel, de politie is nog steeds onderdeel van de overheid. De politie doet alleen niks aan de vele moorden en roofovervallen, niet zelden dodelijk.
[..]
Nou nee. De overheid is er al veel te groot, daardoor ligt het land ook zo op zijn gat; typisch socialisme; je hoeft niet te werken, de staat betaalt.
Het is maar wat je veilig noemt.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:42 schreef Terminator2000bc het volgende:
welke jij beschrijft. Echte communistische, streng socialistische, landen staan bekend om hun hoge mate van sociale veiligheid. Cuba, Noord-Korea, vroegere Joegoslavië, voormalige Sovjet-Unie, als gewone burger kon je veilig over straat lopen, vele malen veiliger dan in New York of Parijs.
Deze veiligheid ontbreekt volledig in dit land, vandaar mijn aanname dat er te weinig overheid is in het socia
Zo kun je het bekijken. Toch is er een wezenlijk verschil tussen een veel te hoge loonbelasting en 4 opgefokte latino's met kapmessen in je slaapkamer.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:46 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het is maar wat je veilig noemt.
Waarom nog bang zijn voor inbraak als je door de staat leeggeroofd wordt en er bij niemand iets te halen valt?
Nou nee, het is hetzelfde.quote:Op donderdag 27 juni 2013 18:48 schreef Terminator2000bc het volgende:
[..]
Zo kun je het bekijken. Toch is er een wezenlijk verschil tussen een veel te hoge loonbelasting en 4 opgefokte latino's met kapmessen in je slaapkamer.
Daarnaast, hoge belastingen leiden tot een slechte economie en armoede, wat weer leidt tot criminaliteit. Dus het is niet bepaald of/of.quote:
twitter:MinInteriorEc twitterde op donderdag 27-06-2013 om 14:20:28#Ecuador ofrece a USA una ayuda económica de 23 millones usd anuales x capacitación en derechos humanos: lo mismo que ofrece el #ATPDEA. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |