Je hebt nog gelijk ook. Dit was de druppel:quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:22 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ja, daar baseer ik mijn opmerking ook op. Stylo was de laatste die Uh, oké tegen hem zei. En dat kon hij gewoon niet handelen.
Hij heeft zich nogal ingehouden, in andere jaren dat er geen VI was, was hij ongeveer iedere avond wel te gast in een TV programma. Dit allemaal omdat hij niets te maken wil hebben met dat vieze TV wereldje.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:25 schreef johannes_vermeer het volgende:
op 1 juli is JD eindelijk weer op tv, hij zal dat wielren rapaille eens bestraffend toespreken bij Tour du Jour
Ik vermoed dat hij in het geheim een flink vervolg aan Derksen & ... heeft opgenomen om de succesvolle eerste reeks een vervolg te geven.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:26 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hij heeft zich nogal ingehouden, in andere jaren dat er geen VI was, was hij ongeveer iedere avond wel te gast in een TV programma. Dit allemaal omdat hij niets te maken wil hebben met dat vieze TV wereldje.
die houdt zich teveel bezig met privacykwesties, ik volg haar op Twitter.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:30 schreef Littlerabbit het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is kennelijk MissLatex Europe, en Ancilla dan?
Je hebt helemaal gelijkquote:
Sinds ik Nicki Minaj op Twitter volg heb ik geen ruimte om nog andere mensen te volgen, zelfs Ancilla niet.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:32 schreef JanCees het volgende:
[..]
die houdt zich teveel bezig met privacykwesties, ik volg haar op Twitter.
gaat het overquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:38 schreef Caland het volgende:
Prima filmpje man dat Get the Gringo
Zelfs Mel Gibson is prima te pruimen.
Mel Gibson die in een Mexicaanse gevangenis belandt dat meer een soort dorp is.quote:
Vond je? Ik vond het maar matig, Gibson mag ik wel verder hoor maar Mad Max was zijn hoogtepuntquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:38 schreef Caland het volgende:
Prima filmpje man dat Get the Gringo
Zelfs Mel Gibson is prima te pruimen.
Hersenloos vertier. Ook wel eens goed.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vond je? Ik vond het maar matig, Gibson mag ik wel verder hoor maar Mad Max was zijn hoogtepunt
Zekerquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Hersenloos vertier. Ook wel eens goed.
dat zijn mijn filmsquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Hersenloos vertier. Ook wel eens goed.
Tof. Wanneer was het?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:50 schreef Tarado het volgende:
Was wel leuk Iron Maiden, goeie show, Ziggo Dome mankeert weinig aan, had wel iets harder gemogen van mij
ohja daar was jij heen.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:50 schreef Tarado het volgende:
Was wel leuk Iron Maiden, goeie show, Ziggo Dome mankeert weinig aan, had wel iets harder gemogen van mij
Ja vond ik wel, mijn oren piepen niet eens nu, dat heb ik wel anders meegemaaktquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:52 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ohja daar was jij heen.
hoe bedoel je iets harder dan? echt qua geluid?
Wel een beetje door de ongeloofwaardigheid heen prikken.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
dat zijn mijn films
dan ga ik hem ook maar downloaden
Jij verwacht nu dat mensen dit filmpjen gaan kijken?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |