Wanneer is dit opgenomen?quote:Op dinsdag 25 juni 2013 22:54 schreef Xaobotnik het volgende:
Genoeg mensen die het onderstaande nooit hebben gezien:
Gewoon compleet off topic, gewoon omdat het kan:quote:Op zondag 28 juli 2013 02:18 schreef Braddie het volgende:
[..]
Oh neeeeeJe hebt me door.
Het is de schuld van de illuminati.
Dat verklaart de JT soundquote:Op zondag 28 juli 2013 02:20 schreef DrDentz het volgende:
Denk t niet Braddie.. MJ werkte niet met Pharrell, al de voor hem geschreven liedjes gingen naar Justin Timberlake
Wat vind je trouwens van m'n minuet in E mineur?quote:Op zondag 28 juli 2013 02:18 schreef Braddie het volgende:
[..]
Oh neeeeeJe hebt me door.
Het is de schuld van de illuminati.
genesisssquote:Op zondag 28 juli 2013 02:20 schreef starla het volgende:
[..]
Gewoon compleet off topic, gewoon omdat het kan:
Vanaf 05:07______________________________________________
Het is absoluut niet het soort muziek wat ik zou spelen (Ben een pop toetsenist, niet klassiek) maar het klinkt best wel fijnquote:Op zondag 28 juli 2013 02:28 schreef starla het volgende:
[..]
Wat vind je trouwens van m'n minuet in E mineur?
Kleine modulatie naar de dominant B. En daarna modulatie naar de C# mineur,
http://musescore.com/user/92215/sheetmusic
Thanks, ben nu nog steeds bezig met een mis in D mineur (geinspireerd door requim in D mineur van Mozart) en een stukje in G mineur, maar beiden willen niet echt vlottenquote:Op zondag 28 juli 2013 02:41 schreef Braddie het volgende:
[..]
Het is absoluut niet het soort muziek wat ik zou spelen (Ben een pop toetsenist, niet klassiek) maar het klinkt best wel fijn
Desnoods laat je het even links liggen en focus je je op iets anders, tijdelijk.quote:Op zondag 28 juli 2013 02:46 schreef starla het volgende:
[..]
Thanks, ben nu nog steeds bezig met een mis in D mineur (geinspireerd door requim in D mineur van Mozart) en een stukje in G mineur, maar beiden willen niet echt vlotten
Ja, lijkt me het beste inderdaadquote:Op zondag 28 juli 2013 02:47 schreef Braddie het volgende:
[..]
Desnoods laat je het even links liggen en focus je je op iets anders, tijdelijk.
Wat een idioot. Lama's horen niet in een studio. Maarja, als een zingende pedo het doet is het blijkbaar tof.quote:
Ik hoop dat jij vroeger een pedo bent tegengekomenquote:Op maandag 29 juli 2013 21:46 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wat een idioot. Lama's horen niet in een studio. Maarja, als een zingende pedo het doet is het blijkbaar tof.
Ik denk dat ie zelf een pedo is.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:55 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij vroeger een pedo bent tegengekomen
Niet helemaal, zo ben ik zelfs nog nooit verdacht geweest en slaap ik niet met minderjarige jongetjes in mijn bed. Welke volwassen vent doet dat nou? Oh wacht, Michael Jackson. Ja, compleet normaal gedrag natuurlijk.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:14 schreef DeToffifee het volgende:
[..]
Ik denk dat ie zelf een pedo is.
Dat is nl. net zo gefundeerd dan met onderbuik roepen dat Michael Jackson een pedo was.
Ik hoop dat jij morgen verkracht wordtquote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:55 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij vroeger een pedo bent tegengekomen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 30-07-2013 13:26:56 ]
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Niet helemaal, zo ben ik zelfs nog nooit verdacht geweest en slaap ik niet met minderjarige jongetjes in mijn bed. Welke volwassen vent doet dat nou? Oh wacht, Michael Jackson. Ja, compleet normaal gedrag natuurlijk.
Stel dat een mannelijke basisschoolleerkracht met de jongetjes uit z'n klas in z'n bed zou slapen, is dat dan ook normaal? Zou jij het je zoontje toestaan?
[..]
Ik hoop dat jij morgen verkracht wordt
Waarom kom je in dit topic als je MJ een pedo vind. Kan me dan niet voorstellen dat je dan wel naar zijn muziek luistert.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:12 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Waarom kom je in dit topic als je MJ een pedo vind. Kan me dan niet voorstellen dat je dan wel naar zijn muziek luistert.Smooth Criminal staat anders wel in mijn Spotify-afspeellijst Feesthitjes van Nielsch.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 30-07-2013 14:31:01 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Welkom op het internet....quote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:38 schreef Rnnz het volgende:
Jezus, kap eens met dat kinderachtige doe. Al die verwensingen gaan wel iets té ver nu.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:29 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Smooth Criminal staat anders wel in mijn Spotify-afspeellijst Feesthitjes van Nielsch.Je kan wel van alles roepen, maar je komt met oud nieuws dat zo vaak is gefalsifieerd, gecorrigeerd, tegengesproken met bronnen, dat we er inmiddels een beetje moe van geworden zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bottom line: MJ had his day in court, is vrijgesproken en jij weet het niet opeens beter dan dan het hele juridische construct dat hem op de meest grondige wijze bekeken heeft. Redelijkheid betekent dan dat je niet zomaar voor jezelf kan bepalen dat die aantijgingen wèl kloppen.
Ik kan ook iets vreemds over jouw bepalen, wat je niet eens kan tegenspreken. Maar zelfs als je het wel doet, kan ik het vervolgens volhouden op basis van niets dan wat ik veronderstel als mijn eigen overtuigingen. Onzin natuurlijk.WHOEOEOEOEHAAAAAAHAHAHA
Michael Jackson heeft zelf in interviews toegegeven dat hij met kleine jongetjes in zijn bed sliep en dat hij niet inzag waarom dit fout is (ook niet na alle commotie). Dat verzin ik niet, maar komt gewoon rechtstreeks uit zijn mond. Dan is er misschien geen hard bewijs van anale seks, maar het is op zijn minst niet gezond.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:00 schreef Kenju het volgende:
[..]
Welkom op het internet....
[..]
Je kan wel van alles roepen, maar je komt met oud nieuws dat zo vaak is gefalsifieerd, gecorrigeerd, tegengesproken met bronnen, dat we er inmiddels een beetje moe van geworden zijn.
Bottom line: MJ had his day in court, is vrijgesproken en jij weet het niet opeens beter dan dan het hele juridische construct dat hem op de meest grondige wijze bekeken heeft. Redelijkheid betekent dan dat je niet zomaar voor jezelf kan bepalen dat die aantijgingen wèl kloppen.
Ik kan ook iets vreemds over jouw bepalen, wat je niet eens kan tegenspreken. Maar zelfs als je het wel doet, kan ik het vervolgens volhouden op basis van niets dan wat ik veronderstel als mijn eigen overtuigingen. Onzin natuurlijk.
Voor zover ik weet, heeft hij gezegd dat hij het OK vind wanneer er geen extra gevoelens bij komen kijken. Niet dat hij dat zelf deed. Dat kun je raar vinden; ik sta daar niet heel anders tegenover. Maar het is wat anders dan pedofiel gedrag. Maar goed, dit is allemaal tot in den treuren besproken, en daar is dit de plek niet meer voor, tenzij je oude discussies gaat teruglezen, quoten en gebaseerd gaan falsifiëren.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Michael Jackson heeft zelf in interviews toegegeven dat hij met kleine jongetjes in zijn bed sliep en dat hij niet inzag waarom dit fout is (ook niet na alle commotie). Dat verzin ik niet, maar komt gewoon rechtstreeks uit zijn mond.
oh mijn god. Wasverzachter!!!!quote:Op dinsdag 30 juli 2013 14:12 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Waarom kom je in dit topic als je MJ een pedo vind. Kan me dan niet voorstellen dat je dan wel naar zijn muziek luistert.
Maar heb jij hits gescoord als Billie Jean, Beat It, Thriller? Waarschijnlijk niet, dus dan gelden gewoon de normale regels.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 17:05 schreef Nielsch het volgende:
Tuurlijk kun jij iets over mij bepalen. Ik slaap echter niet met jongetjes van 8 en ik heb ook nog nooit dergelijke uitspraken gedaan, iets waar in het geval van MJ gewoon bewijs van is.
Wat?? Dus omdat die creep een paar hitjes heeft gescoord is ie boven wet en moraal verheven? Dat ga je toch niet menen hoop ik?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:31 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar heb jij hits gescoord als Billie Jean, Beat It, Thriller? Waarschijnlijk niet, dus dan gelden gewoon de normale regels.
Als er straks kinderlijkjes opgegraven worden in Neverland van iets te mondige slachtoffers zou ik MJ nog steeds wel adoreren, dat vind ik allemaal niet zo relevant hoor.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 22:53 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Wat?? Dus omdat die creep een paar hitjes heeft gescoord is ie boven wet en moraal verheven? Dat ga je toch niet menen hoop ik?
Ah top, dus als je een paar keer in de hitlijsten hebt gestaan mag je wel met 8-jarige jongetjes in bed slapen, ook al ben je een volwassen vent. Weet ik dat ook weer, dat het dan blijkbaar normaal is.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:31 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar heb jij hits gescoord als Billie Jean, Beat It, Thriller? Waarschijnlijk niet, dus dan gelden gewoon de normale regels.
Haha, mooie troll ben jij. Hoewel, er zijn ook mensen die fan zijn van Marc Dutroux. Zelfde categorie als jij wellicht.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 23:15 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Als er straks kinderlijkjes opgegraven worden in Neverland van iets te mondige slachtoffers zou ik MJ nog steeds wel adoreren, dat vind ik allemaal niet zo relevant hoor.
Ja, hem bedoel ik. Schijnt pikante details te hebbenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 23:59 schreef quirina het volgende:
Die gaat echt niet getuigen denk ik. Als je t over murray hebt tenminste.
Murray heeft z'n kans gehad.
whehehequote:Op dinsdag 30 juli 2013 23:22 schreef quirina het volgende:
[ afbeelding ] kiek m'n peerd is ook fan.
Ik vind wasverzachter het meest aparte scheldwoord ooit.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:04 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
oh mijn god. Wasverzachter!!!!
MJ was een pedo. En een junk. Daar hoeven we nu allemaal niet zo voorzichtig meer over te doen hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |