bij jou staat dagelijks de Turk voor de deurquote:Op zondag 23 juni 2013 23:23 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Ik besteed denk ik als alleenstaande nog wel meer aan boodschappen dan hij, al hou ik het niet echt bij. Maar ik wil dan ook graag luxe eten
mja studentenkamer 30m2 400/maand inclusief allesquote:Op zondag 23 juni 2013 23:24 schreef Isee het volgende:
[..]
De meeste scheve post is toch wel de 800 euro netto in de maand voor 45 vierkante meter woning. De rest is niet echt gek.
Wanneer je niet op de centjes hoeft te letten, kan dit idd primaquote:Op zondag 23 juni 2013 23:23 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Ik besteed denk ik als alleenstaande nog wel meer aan boodschappen dan hij, al hou ik het niet echt bij. Maar ik wil dan ook graag luxe eten
Nope. Kook dagelijks maar vis en rundvlees is duur. Daarnaast wil ik wel een goed stuk hebben en niet maar 70 gram. Daarnaast koop ik uit gemak vaak groentes die al gesneden zijn. En eigenlijk ook altijd wel iets voor en na. Lekker hapje bij de borrel voor het koken. Ja ik ben nogal een bourgondiër.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:26 schreef hugecooll het volgende:
[..]
bij jou staat dagelijks de Turk voor de deur
Heb je helemaal gelijk in. Alleen volgens mij wil TS daar in ieder geval niet op bezuinigen en ik kan goed begrijpen waaromquote:Op zondag 23 juni 2013 23:32 schreef nikky het volgende:
[..]
Wanneer je niet op de centjes hoeft te letten, kan dit idd prima
Nicequote:Op zondag 23 juni 2013 23:33 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Nope. Kook dagelijks maar vis en rundvlees is duur. Daarnaast wil ik wel een goed stuk hebben en niet maar 70 gram. Daarnaast koop ik uit gemak vaak groentes die al gesneden zijn. En eigenlijk ook altijd wel iets voor en na. Lekker hapje bij de borrel voor het koken. Ja ik ben nogal een bourgondiër.
Ik begrijp ook heel goed waarom, maar meestal moeten we kiezen in het leven...Dus of of en niet én én. Wil ik nu riant eten en kan ik hierdoor minder sparen voor vakantie?quote:Op zondag 23 juni 2013 23:33 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Nope. Kook dagelijks maar vis en rundvlees is duur. Daarnaast wil ik wel een goed stuk hebben en niet maar 70 gram. Daarnaast koop ik uit gemak vaak groentes die al gesneden zijn. En eigenlijk ook altijd wel iets voor en na. Lekker hapje bij de borrel voor het koken. Ja ik ben nogal een bourgondiër.
[..]
Heb je helemaal gelijk in. Alleen volgens mij wil TS daar in ieder geval niet op bezuinigen en ik kan goed begrijpen waarom![]()
Ik denk dat het te weinig oplevert om significant in te gaan leveren op de boodschappen (hierbij neem ik aan dat bijv. drank er ook bij inbegrepen zit). Dan ga je je al helemaal miserabel voelen, terwijl je aardig verdient. Zoals velen zeggen is het slimste om naar de woonlasten te kijken, nu is hij bijna ¤ 1000,- hieraan kwijt! En voor wat voor hok? Dát lijkt me de belangrijkste keuze, eigenlijk.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:41 schreef nikky het volgende:
[..]
Ik begrijp ook heel goed waarom, maar meestal moeten we kiezen in het leven...Dus of of en niet én én. Wil ik nu riant eten en kan ik hierdoor minder sparen voor vakantie?
Wil ik een kleiner goed geïsoleerd huis huren zodat ik meer kan sparen in de maand of blijf ik in dit krot wonen dat niet ge isoleerd is maar wel een groot keukenblok heeft.....
Keuzes keuzes....
Dat is niet helemaal waar, de banken nemen de studieschuld onrealistisch streng mee. Wat ze doen is: ze nemen ca 1/3 van je netto inkomen wat je aan wonen mag besteden, daar trekken ze evt aflossingen aan leningen vanaf, dan hou je niets over. Dit is voor bestaande leningen zoals duo niet eerlijk, ze moeten de aflossing van je netto inkomen aftrekken en daar 1/3 van nemen.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:52 schreef hugecooll het volgende:
het is niet alleen moreel gezien slecht, maar ook dom
hoe kom je op 1/3?quote:Op maandag 24 juni 2013 00:12 schreef 44pje het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal waar, de banken nemen de studieschuld onrealistisch streng mee. Wat ze doen is: ze nemen ca 1/3 van je netto inkomen wat je aan wonen mag besteden, daar trekken ze evt aflossingen aan leningen vanaf, dan hou je niets over. Dit is voor bestaande leningen zoals duo niet eerlijk, ze moeten de aflossing van je netto inkomen aftrekken en daar 1/3 van nemen.
Ik vind het echt een mooi appartementje hoor. Ideaal voor een single met een leuke starters baan met potentieel. Paar jaar hier wonen, verkopen en door. Is tenminste eens wat anders dan de standaard 13 in dozijn flatjes waar ik veel eerder knetter zou worden.quote:Op zondag 23 juni 2013 22:57 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Precies, en dan is dat door mij geposte hutje helemaal zo gek nog niet. Ziet er keurig uit, nieuwe keuken/badkamer/wc en het is toch echt wel een heel tikkie groter dan 42 vierkante meter.
Prima startersappartementje.
Mensen die dat een "cel" noemen... jullie bewonen een rietgedekte villa in het Gooi of zo?
Dat is zo'n nibud getalletje .quote:
aightquote:Op maandag 24 juni 2013 00:34 schreef 44pje het volgende:
[..]
Dat is zo'n nibud getalletje .
Het gaat ook niet om het exacte getal, maar om de manier waarop de banken het gebruiken.
Ja, vind ik dus ook. Sfeervol en licht. Als ik als alleenstaande starter naar iets op zoek zou zijn in 010, dan ging ik toch zeker eventjes een kijkje nemen.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:33 schreef Gompy58 het volgende:
Ik vind het echt een mooi appartementje hoor. Ideaal voor een single met een leuke starters baan met potentieel. Paar jaar hier wonen, verkopen en door. Is tenminste eens wat anders dan de standaard 13 in dozijn flatjes waar ik veel eerder knetter zou worden.
Da's nou juist het gekke, juist in Rotterdam kun je nog heel erg betaalbaar wonen. En TS is juist op zoek naar iets in Rotterdam!quote:Er is maar 1 nadeel.... het staat in 010 en tsja... ( hoewel ik geen idee heb of die wijk wat is hoor)
Dat vraag ik mij dus ook af. Mijn inschatting: veel van die posters wonen nog thuis bij pappie en mammie in de villa in Bilthoven of zo, of zijn student en denken fluitend wel eventjes anderhalf keer modaal te gaan vangen zodra ze zijn afgestudeerd... de werkelijkheid is een tikkie minder, juist nu.quote:ALs je iets als dit afdoet als een cel wil ik idd wel eens zien waar zo iemand dan woont..
Nou, Utrecht en Amsterdam zijn ook steden en daar is het toch echt een heel stuk duurder wonen.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:44 schreef Gompy58 het volgende:
Juist in Rotterdam staan idd nog zulke appartementen voor een leuk bedrag te koop... maar hoe zou dat nu komen... 010 is gewoon een ........ stad...
Moet toch zeker kunnen in een dergelijk ouder pandje.quote:Ik vermoed dat er echt wel wat ramen open kunnen hoor. Je moet de boel toch kunnen ventileren/luchten..
wat is deze?quote:Op maandag 24 juni 2013 00:43 schreef Geerd het volgende:
Wat me opviel dat er geen raam open kon?? zitten er voor achter boven je ook huizen ofzo?
Of heb je echt maar 1 kamer met alles er in studio?? heet dat toch, dan nog kan toch wel een raam los?
Daarom, voor de rest kut situatie heb hier een koophuisje 5min lopen van het werk (station) voor 600 per maand - 110 subsidie.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:44 schreef Gompy58 het volgende:
Juist in Rotterdam staan idd nog zulke appartementen voor een leuk bedrag te koop... maar hoe zou dat nu komen... 010 is gewoon een ........ stad...
Ik vermoed dat er echt wel wat ramen open kunnen hoor. Je moet de boel toch kunnen ventileren/luchten..
zal toch welquote:Op maandag 24 juni 2013 00:51 schreef Geerd het volgende:
[..]
Sja ik heb de op niet geschreveneen huissie waar geen raam los kan?
Ik zit nu een kleine (45m2), oude vrije sector huurwoning met enkel glas en enkelsteensmuren. Er is veel geluidsoverlast, vochtproblemen (heb geen ramen die open kunnenquote:
Ik bedoel dat Rotterdam een stad is waar ik nog niet dood gevonden wil worden. Net als Heerlen... ook zo'n gedrocht van een verzameling stenen met daken...quote:Op maandag 24 juni 2013 00:48 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Nou, Utrecht en Amsterdam zijn ook steden en daar is het toch echt een heel stuk duurder wonen.
Rotterdam is helemaal zo slecht nog niet hoor. Maar je moet wel weten waar je moet wezen en waar niet.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:56 schreef Gompy58 het volgende:
[..]
Ik bedoel dat Rotterdam een stad is waar ik nog niet dood gevonden wil worden. Net als Heerlen... ook zo'n gedrocht van een verzameling stenen met daken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |