Nee hoor, heb nog nooit gevlogenquote:Iedereen heeft in zijn leven weleens gevlogen,of je nu een kind van 5 was ( of misschien zelfs een baby) of een tiener en later volwassen persoon.
ik moest vorig jaar in een tussenstop op abu dabhi mn zippo inleveren. kostte me +/- 50 euro om m terug naar huis te sturen (heb dat ding al 15+ jaar). op schiphol was t geen probleem.quote:Op zondag 23 juni 2013 15:26 schreef vannelle het volgende:
Voor mijn 1e bewuste vlucht en tevens ook de enigste moesten we door een metaaldetector.
Piepen als een gek want ik had mijn zakmes nog in mijn broekzak zitten. Dom natuurlijk maar was automatisme omdat ik die dagelijks echt nodig had voor mijn werk.
Eerst wouden ze'm in beslag nemen waar ik op zich wel begrip voor zou hebben.
Uiteindelijk mocht ik gewoon met zakmes en al het vliegtuig in.
Dit was uiteraard wel vóór de aanslagen op WTC, zal vandaag de dag wel niet meer lukken.
ONZ/quote:Op zondag 23 juni 2013 13:47 schreef tochweerhenk het volgende:
Ik ben een jaar of 10 geleden nog in het WTC geland.
Met Transavia op Rotterdam ook gehad, gingen ook vol in de ankers, straalomkeerders erop. Maar dat komt geloof ik door de korte baan.quote:Op zondag 23 juni 2013 16:45 schreef Facepalm het volgende:
Het landen vond ik overigens wel heftig, piloot ging vol in de remmen waardoor je bijna uit je stoel schoot, schijnt normaal te zijn bij Ryanair omdat dat sneller is?
ik ga over een paar weken ook voor het eerst met Ryanair vliegen. Die verhalen over hard remmen idd ook gelezen, maar aan de andere kant vliegen ze volgens mij vnl. op kleine vliegvelden (ik ga van Eelde naar Girona), dus dan heb je al snel korte banen.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:44 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Met Transavia op Rotterdam ook gehad, gingen ook vol in de ankers, straalomkeerders erop. Maar dat komt geloof ik door de korte baan.
quote:Op zondag 23 juni 2013 21:21 schreef leolinedance het volgende:
Meest hachelijke vlucht vorig jaar met Polet Airlines, een vluchtje van Moskou naar Voronesz in een Saab 2000. Dat ding maakt zóveel herrie en leek aan alle kanten uit elkaar te flikkeren.![]()
Grootste bazenvlucht was Riyaad - Dubai - Dusseldorf met Emirates in de business class van een 777-800ER![]()
Leegste vlucht was van Nairobi naar Mombasa. 4 of 5 man in een ATR turboprop voor 50 personen
Waarom typ ik dit? Geen idee![]()
Misschien wordt het dan eens tijd dat je je zolderkamer verlaat en de wijde wereld leert kennen door je onder de mensen te begeven?quote:
Geen denken aan, waarom de wereld in als m'n zolderkamer lekker warm is. Ik begeef mij natuurlijk wel eens onder mensen, maar ik ga toch zeker niet naar het buitenland, lijk wel gek. Maar even serieus, nope nooit vliegen, bussen of cruisen gedaanquote:Op donderdag 27 juni 2013 10:32 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Misschien wordt het dan eens tijd dat je je zolderkamer verlaat en de wijde wereld leert kennen door je onder de mensen te begeven?
Of alleen maar busreizen gemaakt?
(of ben je zo een cruise liefhebber?)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |