Klote zeg.quote:Op maandag 1 juli 2013 22:43 schreef Hobbesje het volgende:
Poezebeest: dit was voor mij wel een teleurstelling ja. En dan al zo snel over....! Volgende keer toch maar weer wat meer hormonen spuiten (al zeiden ze aan de tel dat dat niet nodig was, maar ik heb er een belafspraak voor gemaakt).
Ik ben niet heeeel de wereld, maar mijn ervaring is dat er best veel stellen zijn die moeite hebben. Niet precies dezelfde moeite die wij hebben, maar bijv. dat het langer duurt of problemen hebben om zwanger te blijven of juist wel zoals wij.quote:Op maandag 1 juli 2013 14:49 schreef Arja het volgende:
Aurum, succes!
B en ik hebben donderdag een afspraak in het ziekenhuis om alle resultaten te bespreken en een behandelplan.
Ondertussen is een goede vriendin van me voor de tweede keer ongepland zwanger, in de tijd dat ik probeer zwanger te worden. Het lijkt bij anderen zo makkelijk en natuurlijk te gaan..
Het voelt echt klote dat ik het hele medische circus nodig heb en ik het niet zelf kan. Aan de andere kant ben ik blij dat er medische mogelijkheden zijn.
^^quote:Op woensdag 3 juli 2013 20:22 schreef kahlie het volgende:
snoenk, balen van zo weinig eiblaasjes. Ik zal voor je duimen dat je escape-IUI gewoon een mooi mensje wordt.
^^ Lees het nu pas! Maar dat zou echt super zijn!! Succesquote:Op maandag 1 juli 2013 11:24 schreef laziness het volgende:
Aurum eindelijk actie!
Ik hoop dat jij net als LadyBlack aan dat kleine zetje van IUI al genoeg hebt. Succes!
Dat pompje heb ik ook gehad inderdaad. Ik wilde je niet meteen negatieve punten erover geven, maar ik vond het verre van ideaal. Uiteraard had ik het er met alle liefde voor over, en als het werkt, ben je de ongemakken uiteraard zo vergeten, zeker als je dan zelf zwanger kunt worden.quote:Op vrijdag 5 juli 2013 13:56 schreef Arja het volgende:
Babbel, fijn dat er geen afwijkingen gevonden zijn en 65% kans is best een goede kans.
Ik weet nog niet hoe die pomp werkt babbel. Rondje google naar LHRH pomp leverde wel wat info op, maar het klinkt niet zo eenvoudig als de gyn het deed voorkomen. Er is ook sprake van een apparaatje buiten het lichaam/op de buik en er moet wel wekelijks een naald vervangen en vloeistof bijgevuld. Er is niet heel veel info op internet , vind ik.
Miss sly: hoe ben jij uiteindelijk aan een cyclus gekomen en zwanger geraakt?
Ik dacht dat dat pas na 20 weken zwangerschap gold, maar ik las idd dat het gelukkig al na 10-12 weken geldt. Zeker in jullie geval, waarin je naast de PGD behandelingen gewoon echt geen andere kansen hebt gehad is 3 wel heel weinig. Ik kan me voorstellen dat het qua kosten na clomid, iui en dan nog IVF anders zou liggen.quote:Op zondag 7 juli 2013 12:27 schreef _NIKKI_ het volgende:
Sull, iedereen heeft na een 'doorgaande' zwangerschap van minimaal 13 weken weer recht op 3 nieuwe pogingen. Stom stelsel. Ik vind wel dat er een max. op moet zitten, maar drie behandelingen vind ik gewoon weinig. Een normaal stel is toch ook niet altijd na drie maanden zwanger. Maargoed, daar kunnen we weinig aan doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 7 juli 2013 19:51 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik heb net op de valreep nog een test gekocht bij Kruidvat...
Het resultaat onder de spoiler..Wat geweldig! Gefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
Zitten nu bij Meander... voorlopig blijven we denk ik wel hier. 1 van de 2 artsen vinden we wel tof, de ander is een beetje botte hork, dat wel. We zien wel.quote:Op zondag 7 juli 2013 22:23 schreef klumsy het volgende:
Nikki, wat een super streepje![]()
En Poezebeest voor jou ook al zo spannend! ga heel hard duimen dat jij ook zo een mooie streep hebt straks
Dikke knuffel voor iedereen die het nodig heeft! Ik ga proberen wat meer met jullie mee te lezen....
Lijnloos, gaan jullie het traject bij het Meander in, of naar Utrecht?
quote:Op zondag 7 juli 2013 19:51 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik heb net op de valreep nog een test gekocht bij Kruidvat...
Het resultaat onder de spoiler..Yay!! dat is superSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 7 juli 2013 19:51 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik heb net op de valreep nog een test gekocht bij Kruidvat...
Het resultaat onder de spoiler..* Chanty rent even juichend door het topic voor Nikki's streepjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Supertof
Ik duim voor een mooie plakkert!
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Ja, klopt! Ik heb geen stollingsziekte, wel antistoffen voor de vijfde ziekte en m'n schildklier werkt goed. Alleen de uitslag van het chromosomenonderzoek krijg ik pas eind juli, maar de rest was allemaal goed.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 23:54 schreef zandsculptuur het volgende:
Herkenbaar, babbel
Ik duim voor je ei
Je had extra onderzoeken gehad naar de oorzaak van de miskramen, toch? Wanneer weet je daar meer over?
Ik heb een auto-imuumziekte en daardoor weten we dat er risico's zijn, want deze speelt 100% zeker op tijdens een zwangerschap. Er moet dus sowieso aan de medicatie worden gekloot in het eerste trimester. Aangezien mijn lijf heel wisselvallig en heftig heeft gereageerd in het verleden zijn we normaal gesproken erg voorzichtig met medicatieveranderingen. Alleen kan dat dan niet, want te laag betekend risico voor het kind. Dus gaan ze je gewoon lekker hoog instellen, want je kunt pas na 4-5 weken vaststellen in het bloed hoe het opgenomen wordt. Liever dan te hoog (en kind veilig, maar jij met klachten) dan te laag (en kind onveilig/miskraam en jij ok).quote:Op woensdag 10 juli 2013 09:11 schreef Frummeltje86 het volgende:
kahlie, toch wel een heftig gesprek dan zo voor jullie! Op zich wel heel fijn dat de risico's voor jullie kindje dan kleiner zijn dan gedacht, maar tegelijkertijd wel een hoger risico voor jou... Pfoe, en dan ook nog negen maanden platliggen als het zover is. Misschien ligt het aan mij dat ik het niet meegekregen heb, maar heb je zelf iets chronisch o.i.d. waardoor ze dat nu al weten? Ik hoop dat jullie er in ieder geval samen goed over kunnen praten. Dat is wel belangrijk heb ik gemerkt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |