En ik dacht dat ik een koukleum wasquote:Op zondag 23 juni 2013 23:23 schreef tralalala het volgende:
Onderbuurman heeft de verwarming weer aan, in mijn woning nog steeds 22 graden.
Klinkt als 10 september vorig jaar hier. Had een verjaardag, lekker buiten. In de verte een hoop geflits, hier bleef het droog, warm en zo goed als windstil. Lees je een paar uur later wat een enorm noodweer het was vanaf pak em beet Bergen op Zoom tot heel Zeeland en dat schoof netjes een aantal km van hier naar boven toe.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:14 schreef Yvesss het volgende:
Aha, een lotgenoot. Altijd net niet. Destijds woonde ik in Utrecht. Ik zag de bui komen, hatsjee, linksaf. Je kon gewoon blijven bbq'en. Paar kilometer verderop in Zeist dit soort taferelen:
quote:Op zondag 23 juni 2013 23:32 schreef Nattekat het volgende:
Volgens mij heb ik al jaren geen goede onweersbui meer meegemaakt, de laatste die over Zuid Holland trok splitste zich op vlak voor mijn woonplaats en ging daarna weer samen, In zowel Leiden als Hazerswoude onweer maar hier...
Onweer in Zuid-Holland is over het algemeen al zeldzaam.
Oh sorry, het is niet Antwerpen, het is de Belgische grens waar die dingen staan, de snelweg richting Antwerpen.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:43 schreef Yvesss het volgende:
Toch typisch. Jullie noemen allebei kustprovincies. Als je Antwerpen kun zien zit je ook bij de kust. Delicate kwestie, onweer in die contreien daar.Weet nog dat ik een keer dat ik ten noorden van Antwerpen zat en daar kwam werkelijk gitzwarte lucht vanuit de Kempen. Zeer indrukwekkend en beangstigend. Besloot toen ook een afslag te nemen. Daar is mijn frustratie eigenlijk geboren. Is al enige tijd geleden.
Ik ken ze, die zes dingen met rode lampjes nabij Hazeldonk.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:46 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Oh sorry, het is niet Antwerpen, het is de Belgische grens waar die dingen staan, de snelweg richting Antwerpen.
Dacht vroeger dat het Antwerpen was, maar daar was het te ver voor.
Woon ook niet aan de kust, maar in Breda.
Juistquote:Op zondag 23 juni 2013 23:49 schreef Yvesss het volgende:
[..]
Ik ken ze, die zes dingen met rode lampjes nabij Hazeldonk.
Ja. Let er maar eens op. Normaliter draaien ze allemaal dezelfde richting op. Maar als je in de binnenspiegel kijkt draaien nummer 3 en 5 tegengesteld en uit fase. Je kunt de flux ook opvangen vlak vóór de bloso plas richting Antwerpen. (waar die hoge zendmast staat). Alleen op de AM band. Marge is 1000/1030Khz. Ziehier je forcefield Breda.quote:Op zondag 23 juni 2013 23:50 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Juist
Volgens mij zijn die dingen onweers-splitsers. De ene helft richting Tilburg, de andere helft richting BoZ
Het is een Belgisch complot dusquote:Op zondag 23 juni 2013 23:56 schreef Yvesss het volgende:
[..]
Ja. Let er maar eens op. Normaliter draaien ze allemaal dezelfde richting op. Maar als je in de binnenspiegel kijkt draaien nummer 3 en 5 tegengesteld en uit fase. Je kunt de flux ook opvangen vlak vóór de bloso plas richting Antwerpen. (waar die hoge zendmast staat). Alleen op de AM band. Marge is 1000/1030Khz. Ziehier je forcefield Breda.
En wat te denken van de duplicaten van de naam Breda in de VS, in Spanje, Ivoorkust, Italië, Duitsland, Frankrijk, Zweden noem maar op.quote:Op maandag 24 juni 2013 00:04 schreef Yvesss het volgende:
Yep. En die Ansaldo Breda treinen zin hier niet voor niks. What's in a name? Ze denken dat we allemaal dom zijn en dat is eigenlijk ook zo. Maakt allemaal deel uit van een groter plan. En dit is zo groot dat je je alu-hoedje gerust in de wilgen kunt hangen. (maar zijn ze er wel, de wilgen? Kijk nog eens goed? Waarom wordt de schoolgaande jeugd bewust dom gehouden aangaande de groei en bloei van populieren en wilgen?)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |