Nou, kop hem maar in.quote:Soap-actrice Gigi Ravelli is afgelopen weekend gespot in De Pijp met een jonge miljonair...
Dat weet Showvandaag te melden op de dag dat Gigi (die volgens haar paspoort Willeke Ravenschout schijnt te heten) in het AD vertelt over haar ex-vriendje.
De meneer met wie ze werd gespot in De Pijp is volgens Showvandaag een jonge miljonair die ook opgenomen is in een rijke-mensen-lijstje van Quote.
In het AD zegt ze vandaag juist nog moeite te hebben met haar vrijgezellenleventje. Een maand geleden dumpte ze namelijk haar vriendje. 'Ik vond het een eng idee om 's avonds alleen thuis te komen en zonder iemand naast me op de bank televisie te kijken', zegt ze.
'Hij is zo’n goede jongen, zo lief. Waarom zeur ik dan zo? Waarom wil ik altijd meer?', vraagt ze zich af. 'Als je op een gegeven moment niet meer de speciale connectie met iemand voelt, kun je daar in blijven hangen, maar het is sterker om wel de beslissing te nemen. Voor hem was het in eerste instantie heel moeilijk omdat hij dacht: Ik hou heel veel van je en jij van mij, dan is het toch goed?'
Stel de miljonair valt tegen, dan overweegt ze terug te keren naar haar ex. 'We zijn nog steeds elkaars beste vrienden. Ik heb hem vorige week nog gezien. Vanochtend heb ik hem gebeld en dan is het gewoon gezellig', aldus Gigi die eerder al het volgende zei over haar ex: 'We hebben het nog steeds heel fijn en heel gezellig samen. Wie weet komt het ooit nog goed.'
Ik ook maar Willeke hoef ik niet. Dat lijkt me een golddigger en high-maintenance bridezilla.quote:Op woensdag 19 juni 2013 15:59 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Ik wil ook een jonge miljonair zijn
Dat lijkt me een erg moeilijke tante. Zo van "Nee, dat wil ik niet. Dat is vies". Ik weet niet of dat leuk is in bedquote:Op woensdag 19 juni 2013 16:15 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
mwoa, liever emma watson
Fixxedquote:Op woensdag 19 juni 2013 16:15 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
mwoa, liever emma stone
Ik denk dat ze meer geld op dr penny rekening heeft dan ik, dus ik zou me lekker door haar laten onderhouden (in ruil voor passionele liefde)quote:Op woensdag 19 juni 2013 16:01 schreef Deetch het volgende:
[..]
Ik ook maar Willeke hoef ik niet. Dat lijkt me een golddigger en high-maintenance bridezilla.
Lelijk. Een voorhoofd als een bengali-aap. Lijkt op een alien. En dat ze zo wit is als vogelpoep met sproeten vind ik ook niet bepaald geilquote:Op woensdag 19 juni 2013 16:36 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En die ex ontvangt haar dan met open armenquote:Stel de miljonair valt tegen, dan overweegt ze terug te keren naar haar ex. 'We zijn nog steeds elkaars beste vrienden. Ik heb hem vorige week nog gezien. Vanochtend heb ik hem gebeld en dan is het gewoon gezellig'
Donker staat haar zo veel leuker.quote:Op woensdag 19 juni 2013 16:36 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 19 juni 2013 16:40 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Lelijk. Een voorhoofd als een bengali-aap. Lijkt op een alien. En dat ze zo wit is als vogelpoep met sproeten vind ik ook niet bepaald geil
En die puntige knietjes!!quote:Op woensdag 19 juni 2013 16:40 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Lelijk. Een voorhoofd als een bengali-aap. Lijkt op een alien. En dat ze zo wit is als vogelpoep met sproeten vind ik ook niet bepaald geil
Nooit geweten wie gigi was,maar zal haar wel een keer aan mijn pipo willen rijgen.quote:Op woensdag 19 juni 2013 23:19 schreef KwadeAfdronk het volgende:
Nooit geweten dat dat niet haar echte naam was
Alles met een gat toch?quote:Op woensdag 19 juni 2013 23:58 schreef skippy22 het volgende:
[..]
Nooit geweten wie gigi was,maar zal haar wel een keer aan mijn pipo willen rijgen.
Maar, is dat nu echt haar ware naam en dat Gigi gewoon haar artiestennaam?quote:
In Van Der Vorst Ziet Sterren zegt ze dat ze echt Gigi heet en dat al die verhalen over dat ze Willeke heet enz dikke bullshit isquote:Op vrijdag 28 juni 2013 14:54 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maar, is dat nu echt haar ware naam en dat Gigi gewoon haar artiestennaam?
Nou,verrassend..( niet echt daar je ervan uitgaat dat artiesten altijd een artiestennaam gebruiken)
En ze heet ook echt Ravelli ipv Ravenschout?quote:Op vrijdag 28 juni 2013 15:39 schreef Amarantha het volgende:
[..]
In Van Der Vorst Ziet Sterren zegt ze dat ze echt Gigi heet en dat al die verhalen over dat ze Willeke heet enz dikke bullshit is
Ja.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 19:33 schreef Greys het volgende:
[..]
En ze heet ook echt Ravelli ipv Ravenschout?
Maar da's nu weg, sinds gisteren:quote:Noot: Gigi Ravelli is de artiestennaam van Willeke Ravenschout. [1]
Dit moet tot op de bodem uitgezocht,quote:Op vrijdag 28 juni 2013 19:41 schreef Greys het volgende:
Grappig, volgens Google stond het namelijk ook in haar Wiki pagina:
[..]
Maar da's nu weg, sinds gisteren:
Deze pagina is het laatst bewerkt op 27 jun 2013 om 14:51.
quote:Op vrijdag 28 juni 2013 19:41 schreef Greys het volgende:
Grappig, volgens Google stond het namelijk ook in haar Wiki pagina:
[..]
Maar da's nu weg, sinds gisteren:
Deze pagina is het laatst bewerkt op 27 jun 2013 om 14:51.
quote:Gigi Ravelli smeekt om huwelijksaanzoek bij Rik Bischoff van Heemskerck
Gigi Ravelli vertoont deze week gedrag dat wel vaker bij vrouwen van haar leeftijd voorkomt. Ze smeekt haar vriendje Rik Bischoff van Heemskerck namelijk om haar ten huwelijk te vragen.
Gigi (31) doet haar bedel zegje in Weekblad Weekend. “Als hij op zijn knieën gaat, zeg ik ja” aldus een duidelijke Ravelli.
Gigi Ravelli (echte naam Willeke Ravenschout) die in het dagelijks leven in de soap Goede Tijden Slechte Tijden speelt is blij met Rik, met wie ze nu twee jaar verkering heeft. “Het is goed dat wij elkaar vrij kunnen laten. We begrijpen hoe we in elkaar zitten en we respecteren elkaar. Hij accepteert de gek in mij. Daarnaast hebben wij dezelfde normen en waarden. Waar ik eerder zei dat ik niet aan kinderen moest denken, ben ik daar nu op terug gekomen. Ik wil het uiteindelijk toch heel graag.” aldus het heeerlijke gesprekje met de actrice in de Weekend.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |