Vaak negeer ik berichten als dit maar hier kan ik toch wel pissed om worden. Maximaal 6 jaar voor het beroven van iemands leven? Echt zijn we gek geworden ofzo? Een de slachtoffertjes maar van Boehoeee niemand accepteert ons meer! Ja stomme lul, had jij maar niet die man zomaar moeten doodschoppen. En die familie dan? Hoe denk je dat die zich voelen? Zij zijn voor hun hele leven hem kwijt en de daders komen in minder dan 6 jaar weer vrij.quote:Uitspraak Nieuwenhuizen: zeven schuldig aan medeplegen doodslag
LELYSTAD -
De 51-jarige El-Hassan D. krijgt zes jaar gevangenisstraf voor het medeplegen van doodslag op grensrechter Richard Nieuwenhuizen. Zijn zoon Yassine (16), die als enige heeft toegegeven Nieuwenhuizen te hebben geschopt, krijgt twaalf maanden cel, waarvan twee voorwaardelijk. De andere verdachten krijgen 24 maanden cel, waarvan zes voorwaardelijk. De straffen zijn conform de eis van Justitie. Alle minderjarige verdachten krijgen bovendien een proeftijd van twee jaar en moeten zich verplicht laten begeleiden door Jeugdzorg.
De rechtbank in Lelystad acht bewezen dat zeven verdachten op 2 december in Almere grensrechter Nieuwenhuizen van voetbalclub Buitenboys hebben getrapt en geslagen. Alle zeven verdachten worden schuldig bevonden aan het medeplegen van doodslag op Nieuwenhuizen. Een andere doodsoorzaak dan geweld wordt door de rechtbank onwaarschijnlijk geacht.
De rechtbank liet maandagmiddag weten de getuigenis van de zoon van Richard Nieuwenhuizen 'zwaar te laten meewegen' in het vonnis. Michael stond er met zijn neus bovenop toen zijn vader ernstig werd toegetakeld.
De uitspraak in de zaak liep maandagmiddag vertraging op wegens de afwezigheid van een tolk voor de enige meerderjarige verdachte El-Hassan D. (51).
In de rechtbank zijn tien cameraploegen aanwezig, ook van buitenlandse media. De familie van de grensrechter zal de uitspraak aanhoren vanaf de publieke tribune. Van de zeven verdachten zijn er drie aanwezig in de rechtbank: de 51-jarige D, zijn zoon Yassine (16) en de 17-jarige Othman.
Nieuwenhuizen werd op 2 december na een wedstrijd tussen zijn club Buitenboys uit Almere en Nieuw Sloten door een groep spelers belaagd, tot twee keer toe tegen de grond gewerkt en tegen zijn hoofd en nek getrapt. Hij werd na enige uren onwel en overleed een dag later in het ziekenhuis. De zaak leidde tot een golf van afschuw en verontwaardiging.
Is dat niet een beetje onmogelijk? Dingen zijn nogal licht enzo.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:51 schreef KritischeMassa het volgende:
Als ze hem met waxinelichtjes hadden doodgegooid hadden ze veel langer vastgezeten
Kunnen ze lekker wajong o.i.d. vangen.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:51 schreef DuTank het volgende:
Boeiend, de rest van hun leven zijn die mannetjes toch wel getekend.
kom maar op met die bewijzen.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:59 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Dus de gemiddelde fokker (aan de reacties te zien hier) vindt 6 jaar wel een gepaste straf?
(afgezien van wat binnen de NL wet mogelijk is (want die heeft namelijk allang bewezen te falen))
Voor een grensrechter, ja... Als het nou een scheidsrechter was geweest had 25 jaar meer gepast...quote:Op maandag 17 juni 2013 16:59 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Dus de gemiddelde fokker (aan de reacties te zien hier) vindt 6 jaar wel een gepaste straf?
(afgezien van wat binnen de NL wet mogelijk is (want die heeft namelijk allang bewezen te falen))
Alsmaar stijgende criminaliteit cijfers ijkt me een mooi begin?quote:
grappigquote:Op maandag 17 juni 2013 17:14 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Alsmaar stijgende criminaliteit cijfers ijkt me een mooi begin?
En dit topic lijkt me een mooi voorbeeld
lolwut.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:14 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Alsmaar stijgende criminaliteit cijfers ijkt me een mooi begin?
En dit topic lijkt me een mooi voorbeeld
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat hij later stief is helemaal niet relevant voor doodslag dan wel dood door schuld. Enkel voor het causaal verband tussen daad en gevolg bij beide delicten maar die is voor beide delicten hetzelfde.quote:Op maandag 17 juni 2013 18:01 schreef haan33 het volgende:
Ik vind doodslag niet eens terecht.
Hij stierf pas later, dus ik had eerder dood door schuld gegeven, maarja.....
Goh, en ik maar denk dat deze straffen juist moesten laten zien dat het NOOIT oké is om iemand dood te schoppen met wat voor 'reden' dan ook. Schijnbaar heb ik me daar toch in vergistquote:Op maandag 17 juni 2013 16:50 schreef AhmedJaret het volgende:
ik wil niet veel zeggen maar je hebt soms scheidsrechters die gwn partijdig zijn he... ik denk dat deze case een beetje gebruikt is als voorbeeld voor de andere scheidsrechters (ook eredivisie enzo) dat ze gewoon onpartijdig moeten zijn en het Voetbal met respect moeten behandelen
fairplay enzo toch
no racism
Als jij intrapt op iemands hoofd en die persoon overlijdt binnen een dag of een paar dagen, dan is er volgens mij wel een soort van causaliteit.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:17 schreef Geelman het volgende:
6 jaar is erg lang als je bedenkt dat niemand hard kan maken dat de trappen van die vent fataal zijn geweest.
Bij dood door schuld moet je meer denken aan een verkeersongeval met dodelijke afloop.quote:Op maandag 17 juni 2013 18:01 schreef haan33 het volgende:
Ik vind doodslag niet eens terecht.
Hij stierf pas later, dus ik had eerder dood door schuld gegeven, maarja.....
Oh, dus eigenlijk is dit een straf voor de dode grensrechter?quote:Op maandag 17 juni 2013 16:50 schreef AhmedJaret het volgende:
ik wil niet veel zeggen maar je hebt soms scheidsrechters die gwn partijdig zijn he... ik denk dat deze case een beetje gebruikt is als voorbeeld voor de andere scheidsrechters (ook eredivisie enzo) dat ze gewoon onpartijdig moeten zijn en het Voetbal met respect moeten behandelen
fairplay enzo toch
no racism
Beiden zijn niet wenselijk, maar het tweede is inderdaad net iets erger dan het eerste.quote:Op maandag 17 juni 2013 18:41 schreef BlueMage het volgende:
Ik heb liever dat mensen bij gebrek aan bewijs vrijgesproken worden dan dat er mensen onterecht veroordeeld worden...
Hij is medeplichtig aan de dood van die man, dat zeker.quote:Op maandag 17 juni 2013 18:36 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Als jij intrapt op iemands hoofd en die persoon overlijdt binnen een dag of een paar dagen, dan is er volgens mij wel een soort van causaliteit.
Mijn onderbuikgevoel zegt dat je die knakkers moet doodschoppen. Maar ja, dan gaat het idee van een rechtsstaat meteen de deur uit.quote:Op maandag 17 juni 2013 16:59 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Dus de gemiddelde fokker (aan de reacties te zien hier) vindt 6 jaar wel een gepaste straf?
(afgezien van wat binnen de NL wet mogelijk is (want die heeft namelijk allang bewezen te falen))
Het had eerder moord moeten wezen.quote:Op maandag 17 juni 2013 18:01 schreef haan33 het volgende:
Ik vind doodslag niet eens terecht.
Hij stierf pas later, dus ik had eerder dood door schuld gegeven, maarja.....
Zoef Janquote:Op maandag 17 juni 2013 17:06 schreef Rozzje het volgende:
Ik heb met Soufyan in de klas gezeten.. Aardige jongen maar had wel issues ben blij dat het niet meer dan 2 jaar is
Niet dus.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:52 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Het had eerder moord moeten wezen.
Als je met een groep gaat kopschoppen ben je met voorbedachte rade bezig iemand het leven te ontnemen.
Sowieso moet jij rechten gaan studeren. Ik zou je gewoon 24/7 inhuren, hoe goed ben je met het vrijspreken van mannen bij verkrachtingszaken?quote:Op maandag 17 juni 2013 18:01 schreef haan33 het volgende:
Ik vind doodslag niet eens terecht.
Hij stierf pas later, dus ik had eerder dood door schuld gegeven, maarja.....
Nee dat is gewoon mijn mening en blijkbaar is Spong het ook niet eens met de uitspraak aangezien hij in hoger beroep gaat.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:57 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Niet dus.
Of acht jij jezel geschikter dan een rechter hierover te oordelen? Terwijl deze rechter de zaak maandenlang heeft bestudeert, jaren voor zijn vak heeft geleerd en al tientallen van dit soort zaken heeft behandeld.
Maarja jij hebt de telegraaf gelezen dus jij hebt natuurlijk de wijsheid in pacht.
quote:Op maandag 17 juni 2013 19:38 schreef GhpH het volgende:
Mensen die het hebben over het rechtsysteem niet begrijpen: leg ook uit of zwijg net zo goed want je weet het zelf wss ook niet, ok?
+minderjarigquote:Op maandag 17 juni 2013 17:17 schreef Geelman het volgende:
6 jaar is erg lang als je bedenkt dat niemand hard kan maken dat de trappen van die vent fataal zijn geweest.
Was inderdaad een foutje van die jongensquote:Op maandag 17 juni 2013 18:06 schreef haan33 het volgende:
Hoe de Telegraaf het trouwens in de krant zette:
'gruweldaad schrokt heel de wereld!'_!
Dit en ja TS ik snap je 6 jaar is weinig maar lees je is in over hoe het rechtsysteem werkt in NL. Dan zul je er waarschijnlijk meer van begrijpen.quote:
quote:Op maandag 17 juni 2013 18:06 schreef haan33 het volgende:
Hoe de Telegraaf het trouwens in de krant zette:
'gruweldaad schrokt heel de wereld!'_!
Ik denk dat Haans specialiteit openbaar dronkenschap is of verstoring van de openbare orde.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:59 schreef foknerd het volgende:
[..]
Sowieso moet jij rechten gaan studeren. Ik zou je gewoon 24/7 inhuren, hoe goed ben je met het vrijspreken van mannen bij verkrachtingszaken?
Alsof het een soooort 9/11 wasquote:
Zo behandelen ze een bericht dat boer Harms uit Boerenhol de voordeur achter zich liet dichtvallen toen de sleutel nog binnen lag ook.quote:
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:18 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Zo behandelen ze een bericht dat boer Harms uit Boerenhol de voordeur achter zich liet dichtvallen toen de sleutel nog binnen lag ook.
Achterdeur in Boerenhol.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:20 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Achterdeur in Boerenhol schokt de wereld!
Ik heb er mijn best op gedaan.quote:
Ze zijn wel van de verkeerde soort diepgang, ja.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:24 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik heb er mijn best op gedaan.
Ik verwacht ieder moment een smeekbede van de Telegraaf om het niveau van de krant verder te doen kelderen.
vast niet onder noordafrikanenquote:Op maandag 17 juni 2013 17:16 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
grappig
http://www.hetccv.nl/bina(...)eit_blijft_dalen.pdf
Volgens mij kan 't niveau niet verder kelderen maar goed.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:24 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik heb er mijn best op gedaan.
Ik verwacht ieder moment een smeekbede van de Telegraaf om het niveau van de krant verder te doen kelderen.
Vandaar dat de namen van ware genieën zoals ik de ronde doen.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:49 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Volgens mij kan 't niveau niet verder kelderen maar goed.
Ik zou eerder kijken als het "Sterren stenigen" zou zijn.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 10:05 schreef Blistering het volgende:
Belachelijk inderdaad.
Ik stel voor dat we dit soort gasten publiekelijk gaan stenigen op de Dam. Maken we er een nieuw tv-programma van, verkopen we de rechten aan SBS en laten we Gerard J. en Patty B. het presenteren. ''Stenigen met sterren'' ofzo.
Reken maar dat je dan goeie kijkcijfers behaalt
quote:Op dinsdag 18 juni 2013 09:58 schreef HSG het volgende:
De familie van het slachtoffer zijn tevreden met de uitspraak dus kop houden.
quote:Op maandag 17 juni 2013 16:53 schreef KLTZK het volgende:
Verdiep je eerst eens wat meer in ons rechtssysteem voordat je dit soort lulzakheid opent
Het rechtssysteem in Nederland is in veel gevallen gewoonweg niet goed.quote:
Bij deze heb jij bewezen dat iedere vorm van vrijheid van meningsuiting jou ontnomen moet worden.quote:Op maandag 17 juni 2013 17:14 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Alsmaar stijgende criminaliteit cijfers ijkt me een mooi begin?
En dit topic lijkt me een mooi voorbeeld
Bron?quote:Op maandag 17 juni 2013 17:59 schreef pussycatdoll het volgende:
Die zoon van die Nieuwenhuizen die praat trouwens als een nepneger.
Wat een onzin, dat kom gewoonweg omdat veel rechters in Nederland gewoon idioten zijn die vergelding vaak niet bepaald belangrijk achten.quote:Op maandag 17 juni 2013 19:27 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
In Nederland heb je een van de laagste % gevangenen per inwoner en ook de recidivisten zijn laag in % vertegenwoordigd.
Dus ergens werkt ons systeem wel.
Jij zegt dat alleen uit eigenbelang tenminste, het lijkt me aannemelijk dat iemand met de nickname ''hosselaar.woensel'' wel op enige manier profijt heeft van het onjuiste rechtssysteem in Nederland.quote:Op dinsdag 18 juni 2013 00:11 schreef hosselaar.woensel het volgende:
[..]
Dit en ja TS ik snap je 6 jaar is weinig maar lees je is in over hoe het rechtsysteem werkt in NL. Dan zul je er waarschijnlijk meer van begrijpen.
Tja dat denk jij jammer dat je oordeelt op iemand ze nickname. Ik ga er toch ook niet van uit dat jij de President bent van een of ander landquote:Op dinsdag 18 juni 2013 16:57 schreef President. het volgende:
[..]
Jij zegt dat alleen uit eigenbelang tenminste, het lijkt me aannemelijk dat iemand met de nickname ''hosselaar.woensel'' wel op enige manier profijt heeft van het onjuiste rechtssysteem in Nederland.
het is bter dat se jou de doodstraf gegeven wordquote:Op dinsdag 18 juni 2013 16:50 schreef President. het volgende:
[..]
Bij deze heb jij bewezen dat iedere vorm van vrijheid van meningsuiting jou ontnomen moet worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |