En gelijk een bogey erbijquote:Op vrijdag 9 mei 2014 18:44 schreef Max23 het volgende:
Joost staat na 12 holes op -1 voor de dag, -5 in totaal op de gedeelde 6e plaats
Prima. In het weekend in, laten we zeggen, de top-20 blijven zou echt bijzonder knap zijn.quote:Op vrijdag 9 mei 2014 20:22 schreef Max23 het volgende:
PAR rondje uiteindelijk voor Joost, voorlopig gedeeld 16e
Zou zeker knap zijn, maar moet wel een of twee keer gebeuren tijdens de grote toernooien.quote:Op vrijdag 9 mei 2014 20:23 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Prima. In het weekend in, laten we zeggen, de top-20 blijven zou echt bijzonder knap zijn.
quote:Er werd gespeeld, er is een winnaar, maar echt ter zake doet het niet in verband met het op de baan overlijden van caddie Iain McGregor
Het Madeira Islands Open werd deze editie al geteisterd door allerhande problemen, maar op de laatste dag bereikte alle ellende een climax toen caddie Iain McGregor op de baan overleed.
De 52-jarige McGregor - die enkele weken geleden nog de tas droeg van Maarten Lafeber - caddiede voor voormalig winnaar van het Madeira Islands Open, Alastair Forsyth. Volgens de berichten kreeg de Zimbabwaan op de negende hole van de zeer heuvelachtige baan van Santo da Serra een hartaanval. Hij overleefde de hartaanval niet.
In plaats van de wedstrijd respectvol te staken, besloot de Europese Tour om na een minuut stilte gewoon weer door te spelen. Een kapitale en schandelijke fout van Tour leiding- en spelers.
quote:Op zondag 11 mei 2014 22:47 schreef golfer het volgende:
In plaats van de wedstrijd respectvol te staken, besloot de Europese Tour om na een minuut stilte gewoon weer door te spelen. Een kapitale en schandelijke fout van Tour leiding- en spelers.
Quote komt van http://www.golf.nl/nieuws/detail/zwarte-dag-in-madeira/quote:Op zondag 11 mei 2014 22:48 schreef heywoodu het volgende:
Jammer wel van dat laatste stemmingsmakende stukje. Wie is die schrijver om te zeggen dat oa ook de spelers fout zaten met het doorspelen na een minuut stilte.
Zag het net ja, vreemd. Maar goed, erg triest natuurlijk. Forsyth kun je ook opvegen lijkt me, valt ineens je caddie letterlijk dood neerquote:Op zondag 11 mei 2014 22:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Quote komt van http://www.golf.nl/nieuws/detail/zwarte-dag-in-madeira/
Thomas Pieters, Belgische speler, trok zich terug en toonde zich verontwaardigd over de beslissing om door te spelen.quote:Op zondag 11 mei 2014 22:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jammer wel van dat laatste stemmingsmakende stukje. Wie is die schrijver om te zeggen dat oa ook de spelers fout zaten met het doorspelen na een minuut stilte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |