over jouquote:Op zondag 16 juni 2013 13:22 schreef nodig het volgende:
[..]
Sorry mijn excuses. Waar wil je het over hebben?
OKE OKE sorry ja laten we het over paarden hebbenquote:Op zondag 16 juni 2013 13:24 schreef xcachet het volgende:
Ja en een CPU dit en CPU dat en i3 is altijd beter want i7 is slechter en zijn trackpad is wel cool.
Geen idee wat al die woorden betekenen
Baasquote:Op zondag 16 juni 2013 13:24 schreef EugeneKrabs het volgende:
ik praat soms de hele nacht tegen mijn laptop terwijl ie uit staat
shotjes :S
CPU is volgens mij een processor, en i7 klinkt nieuwer dan i3, verder weet ik er ook niet zo veel van!quote:Op zondag 16 juni 2013 13:24 schreef xcachet het volgende:
Ja en een CPU dit en CPU dat en i3 is altijd beter want i7 is slechter en zijn trackpad is wel cool.
Geen idee wat al die woorden betekenen
i7 is een veel snellere serie, maar zuipt ook meer stroom dus.quote:Op zondag 16 juni 2013 13:25 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
CPU is volgens mij een processor, en i7 klinkt nieuwer dan i3, verder weet ik er ook niet zo veel van!
trackpad zal wen zo iets zijn als een muis.
Ik heb al maanden niet meer zo'n ding aangeraakt. Please.quote:Op zondag 16 juni 2013 13:24 schreef nodig het volgende:
[..]
OKE OKE sorry ja laten we het over paarden hebben
Laten we het over tieten hebben.quote:Op zondag 16 juni 2013 13:25 schreef xcachet het volgende:
[..]
Ik heb al maanden niet meer zo'n ding aangeraakt. Please.
Het kan altijd erger, ik kan me niet herinneren dat ik een tiet aangeraakt hebt (behalve perongeluk).quote:Op zondag 16 juni 2013 13:26 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Laten we het over tieten hebben.
Ik heb al anderhalf jaar niet zo een ding aangeraakt. Please.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |