Als je een vakantie plant in de periode dat de herexamens gepland staan (want dat is waar de examens in het tweede tijdvak normaal gesproken voor dienen), dan heb je als leerling het niet heel handig gedaan.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:41 schreef Mint_Clansell het volgende:
Mag dat eigenlijk wel: eisen van leerlingen dat de examens moeten worden overgemaakt en hiermee wellicht de (vakantie)plannen van vele jongeren en gezinnen hiermee in de war schoppen? Volgens mij valt daar juridisch nog wel het één en ander op af te dingen. Het valt me nog mee dat er nog niet is gedreigd met rechtzaken.
Daar gaat het niet om. Mijn vraag gaat erover of het wel zomaar mag om te eisen dat leerlingen die al examen hebben gedaan die vakken waar wellicht gefraudeerd is nogmaals over te doen, wat misschien in hun nadeel kan werken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:44 schreef freako het volgende:
[..]
Als je een vakantie plant in de periode dat de herexamens gepland staan (want dat is waar de examens in het tweede tijdvak normaal gesproken voor dienen), dan heb je als leerling het niet heel handig gedaan.
Tering zeg, jij begint ook met de dag droeviger te worden als je dit soort dingen er al bij moet gaan slepen om je gelijk te halen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 21:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Heb jij al afstand genomen van Patrick S.? Of Benno de zwemleraar?
Ik neem aan dat scholen de bevoegdheid hebben om examens ongeldig te verklaren. Volgens mij gebeurt dat ook als er tassen van leraren gejat worden met daarin nog na te kijken examens.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:46 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Mijn vraag gaat erover of het wel zomaar mag om te eisen dat leerlingen die al examen hebben gedaan die vakken waar wellicht gefraudeerd is nogmaals over te doen, wat misschien in hun nadeel kan werken.
Ja dat moest er ook nog eens bijkomen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:41 schreef Mint_Clansell het volgende:
Mag dat eigenlijk wel: eisen van leerlingen dat de examens moeten worden overgemaakt en hiermee wellicht de (vakantie)plannen van vele jongeren en gezinnen hiermee in de war schoppen?
Volgens mij valt daar juridisch nog wel het één en ander op af te dingen. Het valt me nog mee dat er nog niet is gedreigd met rechtzaken naar de staat en schoolleiding van de scholengemeenschap Ibn Ghaldoun.
Die facebookpagina al eens bekeken?quote:Op woensdag 12 juni 2013 20:32 schreef Chadi het volgende:
[..]Wanneer sluit jij die haatpaleis in je hersenpan?
Hart van Nederlandquote:Op woensdag 12 juni 2013 22:58 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik heb eens zitten Googlen op wat steekwoorden en het blijkt dat mensen al antwoord hebben gegeven op mijn vraag:
Examens overdoen onacceptabel
“Het is volstrekt onacceptabel om eindexamenkandidaten collectief aan de schandpaal nagelen door een of meerdere eindexamens ongeldig te verklaren.” Dat zegt Werner van Katwijk, directeur van de landelijke ouderorganisatie Ouders & Coo. Mocht het zo ver komen, dan heeft de instantie een leger juristen klaarstaan om de ouders en eindexamenkan-didaten juridisch bij te staan in een civiele of schadeprocedure."
quote:Op woensdag 12 juni 2013 23:32 schreef sonnyspek het volgende:
Ik zit nu KvdB te kijken, na een soort reconstructie kan je maar een conclusie trekken en dat is dat iemand van de school (een leraar?) het moet hebben gezien dat een examen was geopend. Deze school belazert de boel natuurlijk gewoon.
Ook opmerkelijk - en bij mij tenminste nog niet bekend - is dat er gewoon werd erkend dat er in 2010 twee leraren op de school zijn ontslagen omdat ze bij het nakijken hadden lopen knoeien.quote:Op woensdag 12 juni 2013 23:32 schreef sonnyspek het volgende:
Ik zit nu KvdB te kijken, na een soort reconstructie kan je maar een conclusie trekken en dat is dat iemand van de school (een leraar?) het moet hebben gezien dat een examen was geopend. Deze school belazert de boel natuurlijk gewoon.
Tsja, als jij met een acht gemiddeld of hoger aan het CSE begint en dat fluitend doorstaat kan ik me voorstellen dat je geen rekening gaat houden met eventuele herkansingen.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:44 schreef freako het volgende:
[..]
Als je een vakantie plant in de periode dat de herexamens gepland staan (want dat is waar de examens in het tweede tijdvak normaal gesproken voor dienen), dan heb je als leerling het niet heel handig gedaan.
Ik las vanmorgen tot mijn verbazing in de krant dat zegels wel vaker worden verbroken. Een docent van een andere school beschreef hoe ze, als een examen op twee locaties wordt gegeven, met twee man het examenpakket uit de kluis halen, openen en verdelen over twee stapels met de juiste hoeveelheden, waarna die stapels weer in cellofaan worden verpakt.quote:Op woensdag 12 juni 2013 23:44 schreef portie het volgende:
[..]Bij ons eindexamen werd er door studenten gecontrolleerd of het zegel niet verbroken was. Schijnbaar werd dat gezien als te veel werk.
Doe normaal gekquote:Op woensdag 12 juni 2013 20:28 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Hebben mensen zich trouwens al een beetje verdiept in de Facebook-pagina van de dader wiens naam bekend is?
Ik zal de link hier neerzetten, maar die wordt vast wel weggehaald: https://www.facebook.com
Meneer is nogal fan van de jihad, van totale moslimoverheersing, van niqaabs en sharia4holland. En anti-democratie en anti-vrouwen-die-zich-onvoldoende-bedekken.
Extremistje in de dop. Als je ziet wat die school zoal voortbrengt, is het toch echt aan te raden om dat haatpaleis zo snel mogelijk te sluiten.
Waarom niet? Hij maakt 'm zelf openbaar en loopt daar zelf te raaskallen over de jihad en zulke zaken. De achternaam van deze persoon is bekend en is al breeduit in de media gekomen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 01:09 schreef LosingMyReligion_ het volgende:
[..]
Doe normaal gekje gaat iemand z'n FB toch niet publiceren? Idioot. Het is altijd terug te vinden terwijl in nieuwsartikelen helemaal geen specifieke namen worden genoemd. Walgelijk dit. Dader of geen dader (hoe weet je het zo zeker?) en schuldig of onschuldig. Misschien kijkt hij hier over 10 jaar heel anders op terug en wordt hij hier dan voor altijd mee geconfronteerd. Maar mensen veranderen, en zo.
En zijn persoonlijke overtuigingen komen door de school? Hoe weet jij dat nou weer?
Idem, ik weet nog hoe het haast ceremonieus aan ons werd getoond en het werd ingeleid als "ik zal het nu openmaken en uitdelen"quote:Op woensdag 12 juni 2013 23:44 schreef portie het volgende:
[..]Bij ons eindexamen werd er door studenten gecontrolleerd of het zegel niet verbroken was. Schijnbaar werd dat gezien als te veel werk.
Als die persoon geslaagd is voor zijn examen Nederlands, dan kan dat ook nooit zonder fraude geweest zijn.quote:Op donderdag 13 juni 2013 01:24 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Of de zaken die user "crappyshirts" op GeenStijl heeft te melden:
http://search-geenstijl.thruhere.net/#"crapyshirts"
Dat zou gewoon strafbaar gesteld moeten worden, om op welke wijze dan ook, het zegel vroegtijdig te verbreken.quote:Op donderdag 13 juni 2013 00:49 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik las vanmorgen tot mijn verbazing in de krant dat zegels wel vaker worden verbroken. Een docent van een andere school beschreef hoe ze, als een examen op twee locaties wordt gegeven, met twee man het examenpakket uit de kluis halen, openen en verdelen over twee stapels met de juiste hoeveelheden, waarna die stapels weer in cellofaan worden verpakt.
Haatpaleis suggereert hele andere dingen over de instelling . Zullen we facebook ook meteen een haatpaleis noemen als we dezelfde logica doorzetten?quote:
Ik suggereer niks; ik stel vast dat het hoogstwaarschijnlijk gewoon zo is. En dat verzin ik niet, het blijkt gewoon uit berichten die nu komen bovendrijven. Over de school wordt gezegd:quote:Op donderdag 13 juni 2013 08:45 schreef Chadi het volgende:
[..]
Haatpaleis suggereert hele andere dingen over de instelling . Zullen we facebook ook meteen een haatpaleis noemen als we dezelfde logica doorzetten?
De term haatpaleis lijkt me daarvoor prima op z'n plaats.quote:"Aanzetten tot haat, aanzetten tot discrimineren van christenen en joden. Aanzetten tot het boycotten van Nederlandse cultuur."
Een Facebook-account dat gewoon openbaar is en waarop de persoon in kwestie dingen plaatst waarvan hij weet dat die openbaar zijn. Nou nou, wat schokkend zeg... We zullen Slachtofferhulp even op je af sturen...quote:Op donderdag 13 juni 2013 01:44 schreef LosingMyReligion_ het volgende:
Link naar Gs? Er staat een compleet FB account: ik vind dat niet normaal en beangstigend ook. Ik steek mijn kop niet in het zand en al dat standaard gezeik. Typisch trouwens. Je weet m'n mening niet over deze situatie. Ik vind: je hoort gewoonweg niet persoonlijke informatie van mensen te plaatsen wát de persoon ook heeft gedaan. Eng gedrag vind ik het. Als die jongen graag z'n Fb, naam of foto wil posten kan 'ie dat zelf ook wel. Blijf bij het nieuws, blijf bij de feiten, wat doet de persoonlijke informatie van iemand ertoe? Bovendien blijf ik erbij: waarom zouden de persoonlijke overtuigingen van deze jongen door de school zijn gekomen? Hoe weet jij dat nou? Het gaat hier om examenfraude, niet om 1 specifiek persoon.
quote:Wisten jullie dat de oud directeur niet 1 maar 4 zoontjes daar op school heeft zitten?
En allemaal moesten ze toevallig 4 en 5 vwo in 1 jaar doen. Zodat ze 6 vwo rustig aan konden doen (met het spieken) IEDEREEN had dat gevoel altijd want ze hadden opvallende hoge cijfers altijd!
Doe ermee wat je wilt...quote:Anass zit al zeker 2/3 jaar daar niet meer op school als ik me niet vergis met een andere broer van hem want B. had/heeft 4 kinderen daar op school.
Ik was toen 19 en en Anass was op toen al 16 in 6vwo het examen jaar al.
Anass stond er bekend om dat hij opvallend hoge cijfers had. En hij had het 4e en 5e jaar vwo in 1 gedaan. "IN DE ZOMERVAKANTIE""
Hoogstwaarschijnlijk een haatpaleis in je hersenpan. Verder suggereer ik ook niks hoor.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:07 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Ik suggereer niks; ik stel vast dat het hoogstwaarschijnlijk gewoon zo is. En dat verzin ik niet, het blijkt gewoon uit berichten die nu komen bovendrijven. Over de school wordt gezegd:
[..]
De term haatpaleis lijkt me daarvoor prima op z'n plaats.
Weet je überhaupt wel wat suggereren is? Ik begin er namelijk aan te twijfelen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:19 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hoogstwaarschijnlijk een haatpaleis in je hersenpan. Verder suggereer ik ook niks hoor.
Cut the crap man. Welke bewijzen heb je dan om een instelling tot haatpaleis te bombarderen?quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:26 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Weet je überhaupt wel wat suggereren is? Ik begin er namelijk aan te twijfelen.
Voor de duidelijkheid, nogmaals: ik suggereer niet dat die school een haatpaleis is, ik stel dat gewoon, op basis van de informatie die bekend is. Ik ga dus verder dan het slechts suggereren.
Maar natuurlijk ben ik benieuwd naar het "haatpaleis in mijn hersenpan", dat wat je suggereert. Informatie die daarop duidt, heb je namelijk niet. En die kun je ook niet hebben, omdat je suggestie simpelweg onjuist is. Het aan de kaak stellen van misstanden is namelijk heel wat anders dan ongegrond mensen haten.
Belabberd onderwijs, fraude van moslimbroeders die elkaar "voorthelpen", snoepreisjes naar Mekka, zich actief afzetten tegen de Nederlandse cultuur, figuren als Samir A. voortbrengend, haat prediken richting Joden en Christenen, directeurszoon die fan is van clubs als Sharia4Holland, enzovoort.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
Cut the crap man. Welke bewijzen heb je dan om een instelling tot haatpaleis te bombarderen?
Dat er heel wat is met deze instelling is onderhand wel bewezen lijkt me.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
Cut the crap man. Welke bewijzen heb je dan om een instelling tot haatpaleis te bombarderen?
Kun je even aangeven waar ontkent wordt dat er heel wat mis is met deze school?quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:18 schreef Serieus_Persoon het volgende:
Niet in de ogen van sommige mensen hier
Dit hele lijstje van je bewijst helemaal niks. Allemaal aannames.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:40 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Belabberd onderwijs, fraude van moslimbroeders die elkaar "voorthelpen", snoepreisjes naar Mekka, zich actief afzetten tegen de Nederlandse cultuur, figuren als Samir A. voortbrengend, haat prediken richting Joden en Christenen, directeurszoon die fan is van clubs als Sharia4Holland, enzovoort.
Het is een aardig lijstje. Nu graag jouw lijstje over mijn hersenpan, in plaats van om de hete brij heen te draaien.
Tuurlijk joh...quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:41 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dit hele lijstje van je bewijst helemaal niks. Allemaal aannames.
Niemand ontkent hier dat er dingen gebeuren op deze instelling die niet kunnen. Maar maakt dat de hele instelling een haatpaleis?quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:50 schreef macca728 het volgende:
[..]
Dat er heel wat is met deze instelling is onderhand wel bewezen lijkt me.
Klopt, maar dat er een hoop fout gaat daar is geen aanname. En dat dit al langer speelt ook niet. Tijd voor een grondig onderzoek denk ik dan.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:41 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dit hele lijstje van je bewijst helemaal niks. Allemaal aannames.
Wel fijn dat je zo snel tot inkeer komt. De meeste mensen die zo stellig overtuigd zijn van hun eigen gelijk zijn meestal niet erg snel op andere gedachtes te brengen omdat ze niet open staan voor andere meningen. Zij hebben meestal een mening en daar zoeken ze dingen bij om die te bevestigen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:42 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Tuurlijk joh...
[insert plaatje van struisvogel die z'n kop in het zand steekt]
Dat is zeker zo.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:46 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wel fijn dat je zo snel tot inkeer komt. De meeste mensen die zo stellig overtuigd zijn van hun eigen gelijk zijn meestal niet erg snel op andere gedachtes te brengen omdat ze niet open staan voor andere meningen. Zij hebben meestal een mening en daar zoeken ze dingen bij om die te bevestigen.
Denk ook niet dat die achterwege blijft. Het is in het belang van iedereen dat daar goed gekeken wordt waarom er dingen mis zijn en gaan en of en hoe dit op te lossen is.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:42 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Klopt, maar dat er een hoop fout gaat daar is geen aanname. En dat dit al langer speelt ook niet. Tijd voor een grondig onderzoek denk ik dan.
Je weet niet wat suggereren is en sarcasme is je ook al vreemd...quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:46 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wel fijn dat je zo snel tot inkeer komt. De meeste mensen die zo stellig overtuigd zijn van hun eigen gelijk zijn meestal niet erg snel op andere gedachtes te brengen omdat ze niet open staan voor andere meningen. Zij hebben meestal een mening en daar zoeken ze dingen bij om die te bevestigen.
Nou, lekker naar Syrië sturen, probleem opgelost.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:40 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
directeurszoon die fan is van clubs als Sharia4Holland, enzovoort.
Wat wil je dat ze doen, dan?quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:55 schreef Loekie1 het volgende:
Die ananas zal vast een heel goede dokter worden in de toekomst.
OVERHEID, DOE IETS!!!
Ik neem in het begin het liefst geen standpunt in als ik mijn mening ergens over wil vormen en er zo weinig over weet. Het is vrij lastig omdat je als persoon best wel biased bent tegenover een hoop zaken. En niet iedereen is daar altijd bewust van.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:52 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Je weet niet wat suggereren is en sarcasme is je ook al vreemd...
Het zou ook nog andersom kunnen: dat er simpelweg zo veel zaken boven water komen, zo veel berichten, dat je simpelweg niet anders kunt dan een bepaald standpunt innemen. Ik weet niet wat voor standpunten jij graag inneemt, maar ik kies graag voor standpunten die waarheidsgetrouw zijn.
Mijn mening is dat de extremistische islam (salafisten ed.) in Nederland veel krachtiger moet worden bestreden dan de naïeve, fluwelen-handschoen-aanpak die er nu is. Aanpakken, die haatpaleizen; ongeacht of ze zich vermommen als moskee of als school.
Er zijn ruimschoots voldoende signalen geweest om te weten dat het niet een instituut is dat bijdraagt aan een ontwikkeling van Nederlandse mores.quote:Op donderdag 13 juni 2013 11:10 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik neem in het begin het liefst geen standpunt in als ik mijn mening ergens over wil vormen en er zo weinig over weet. Het is vrij lastig omdat je als persoon best wel biased bent tegenover een hoop zaken. En niet iedereen is daar altijd bewust van.
Het is verstandiger om eerst te kijken wat er precies is vast gesteld en wat de mogelijke oorzaken daarvan zijn. Dan pas kan je beginnen met een mening vormen.
Dat er een paar leerlingen zitten die niet helemaal onze meningen delen over bijvoorbeeld een sharia4belgie wil niet zeggen dat de hele instelling verrot is en dat iedereen daar een aanhanger is van die gasten uit belgie.
Ik doe precies hetzelfde. Ik heb de school aanvankelijk niet veroordeeld om hun islam-zijn, maar slechts om het feit dat die examens hebben kunnen lekken. Gaandeweg weten we steeds meer. De opsomming van misstanden is bekend. Eén van jouw denkfouten is dat misstanden "vastgesteld" moeten worden. Het probleem is nou juist dat veel misstanden vakkundig onder de pet worden gehouden.quote:Op donderdag 13 juni 2013 11:10 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik neem in het begin het liefst geen standpunt in als ik mijn mening ergens over wil vormen en er zo weinig over weet. Het is vrij lastig omdat je als persoon best wel biased bent tegenover een hoop zaken. En niet iedereen is daar altijd bewust van.
Het is verstandiger om eerst te kijken wat er precies is vast gesteld en wat de mogelijke oorzaken daarvan zijn. Dan pas kan je beginnen met een mening vormen.
Dat er een paar leerlingen zitten die niet helemaal onze meningen delen over bijvoorbeeld een sharia4belgie wil niet zeggen dat de hele instelling verrot is en dat iedereen daar een aanhanger is van die gasten uit belgie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |