Fucking vet! Welke sport, of mag je dat niet zeggen?quote:Op woensdag 19 juni 2013 20:09 schreef zazzel het volgende:
Maandag t/m Woensdag rijden voor het project in Breda. De hele dag in een nieuwe Land Rover door Breda rijden om spelers op te halen bij hotels. Prima dagen van 08:30 tot 21:00
Hoop op de nieuwe Range Rover
Relaxed! Mooie lange dagen ook! De nieuwe Range Rover is super, ik hoop voor je dat je die krijgt.quote:Op woensdag 19 juni 2013 20:09 schreef zazzel het volgende:
Maandag t/m Woensdag rijden voor het project in Breda. De hele dag in een nieuwe Land Rover door Breda rijden om spelers op te halen bij hotels. Prima dagen van 08:30 tot 21:00
Hoop op de nieuwe Range Rover
Jup wilde graag PC werk maar AR heeft dat niet..quote:Op donderdag 20 juni 2013 17:38 schreef Viezze het volgende:
Overgestapt van bedrijf?
Zodra je inloggegevens hebt ontvangen kan je je beschikbaarheid invullen en de eerste keer idd even bellen (rond 2 uur).
Jaa maar ik vind het eigelijk een beetje schraal als je als chauffeur navi gebruikt. Helemaal als de aanwijzigingen voorgelezen worden.quote:Op donderdag 20 juni 2013 15:41 schreef Sjouveur het volgende:
Range Rovers hebben doorgaans ook navi hoor :p
Het is in ieder geval professioneler dan met je telefoon aankloten. Plus dat het ze echt he-le-maal niks uit zal maken, als ze maar op tijd op locatie zijn. Zet inderdaad wel het geluid van de navi uit.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:29 schreef zazzel het volgende:
[..]
Jaa maar ik vind het eigelijk een beetje schraal als je als chauffeur navi gebruikt. Helemaal als de aanwijzigingen voorgelezen worden.
Goeie;) Ik zie het maandag welquote:Op donderdag 20 juni 2013 19:23 schreef Irritatie100 het volgende:
Idd geluid uit. En met een auto van dat kaliber heb je wss een pijltje in het scherm voor je, zet je het grote scherm in het dashboard op de radio oid en niemand (behalve jij dan) die ziet dat ie navi gebruikt.
Mwaa niks mis mee, inderdaad geluid uit en beetje gezond verstand gebruikenquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:29 schreef zazzel het volgende:
[..]
Jaa maar ik vind het eigelijk een beetje schraal als je als chauffeur navi gebruikt. Helemaal als de aanwijzigingen voorgelezen worden.
Dat zit er dik in...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 18:29 schreef S-RS het volgende:
Een gebutste sprinter naar het schadebedrijf zeker?
dat is wel heel vet. ik wou hier net supertrots gaan vertellen dat ik binnenkort een touareg V10 TDI gaan rijden maar dat klinkt nu toch een beetje lame... :pquote:Op zondag 23 juni 2013 13:16 schreef Sjouveur het volgende:
Gisteren een mooie Valet Parking opdracht gehad, met mooie wagens. Onder andere een Rolls Royce Ghost, Maybach 57 Zeppelin, Fisker Karma, Bentley Continental GT Speed en Ferrari FF gereden. Veel BN'ers natuurlijk, maar ook heel weinig privéchauffeurs. Best raar, want normaal gesproken hebben gasten in een Maybach en Rolls natuurlijk een chauffeur. Vonden wij overigens niet erg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |