Het is in ieder geval professioneler dan met je telefoon aankloten. Plus dat het ze echt he-le-maal niks uit zal maken, als ze maar op tijd op locatie zijn. Zet inderdaad wel het geluid van de navi uit.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:29 schreef zazzel het volgende:
[..]
Jaa maar ik vind het eigelijk een beetje schraal als je als chauffeur navi gebruikt. Helemaal als de aanwijzigingen voorgelezen worden.
Goeie;) Ik zie het maandag welquote:Op donderdag 20 juni 2013 19:23 schreef Irritatie100 het volgende:
Idd geluid uit. En met een auto van dat kaliber heb je wss een pijltje in het scherm voor je, zet je het grote scherm in het dashboard op de radio oid en niemand (behalve jij dan) die ziet dat ie navi gebruikt.
Mwaa niks mis mee, inderdaad geluid uit en beetje gezond verstand gebruikenquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:29 schreef zazzel het volgende:
[..]
Jaa maar ik vind het eigelijk een beetje schraal als je als chauffeur navi gebruikt. Helemaal als de aanwijzigingen voorgelezen worden.
Dat zit er dik in...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 18:29 schreef S-RS het volgende:
Een gebutste sprinter naar het schadebedrijf zeker?
dat is wel heel vet. ik wou hier net supertrots gaan vertellen dat ik binnenkort een touareg V10 TDI gaan rijden maar dat klinkt nu toch een beetje lame... :pquote:Op zondag 23 juni 2013 13:16 schreef Sjouveur het volgende:
Gisteren een mooie Valet Parking opdracht gehad, met mooie wagens. Onder andere een Rolls Royce Ghost, Maybach 57 Zeppelin, Fisker Karma, Bentley Continental GT Speed en Ferrari FF gereden. Veel BN'ers natuurlijk, maar ook heel weinig privéchauffeurs. Best raar, want normaal gesproken hebben gasten in een Maybach en Rolls natuurlijk een chauffeur. Vonden wij overigens niet erg
Bij easyway heb je volgens mij wel meer leuke auto's. En ik denk dat ze je toch pas zullen aannemen als je studenten ov geldig is. Als je per juli pas ingeschreven staat bij je opleiding, dan neem ik aan dat je pas in september van je studenten ov gebruik kunt maken voor het hbo (en als je van mbo komt heb je nu misschien nog ov, maar dat eindigt zodra je jezelf uitschrijft/diploma haalt). In de zomer krijg je dan dus geen korting, dus dan denk ik dat ze je toch niet laten rijden.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:26 schreef Paskal. het volgende:
Nog mensen die recent gesolliciteerd hebben bij easyway regio Utrecht? Ben benieuwd hoelang het ongeveer duurt voordat je reactie krijgt, omdat je op een wachtlijst wordt gezet.
Half juli ben ik officieel pas ingeschreven ook bij mijn hbo opleiding en heb dat bij mijn sollicitatie erbij gezet, hoop dat dat geen probleem gaat worden.
Twijfel ook om te gaan solliciteren bij autoreset, maar ik ben bang dat je daar alleen maar rommelbakken krijgt en de leuke auto's naar 65+ gaat, iemand van autoreset die dit weet?
Als het goed is kan je je ov laten overbruggen tussen je twee opleidingen in als het niet langer is dan vier maanden. Ik ga daarvoor morgen even bellen zodat ik zekerheid heb, indien dat niet het geval is trek ik mijn sollicitatie terug.quote:Op zondag 23 juni 2013 18:28 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Bij easyway heb je volgens mij wel meer leuke auto's. En ik denk dat ze je toch pas zullen aannemen als je studenten ov geldig is. Als je per juli pas ingeschreven staat bij je opleiding, dan neem ik aan dat je pas in september van je studenten ov gebruik kunt maken voor het hbo (en als je van mbo komt heb je nu misschien nog ov, maar dat eindigt zodra je jezelf uitschrijft/diploma haalt). In de zomer krijg je dan dus geen korting, dus dan denk ik dat ze je toch niet laten rijden.
Waarschijnlijk schrijven ook mensen zich uit bij EW omdat ze klaar zijn met studeren, dus wellicht dat ze je snel bellen. Maar ze nemen natuurlijk ook niet iedereen aan lijkt mij. Er is geen oneindig aanbod aan werk.
Ik heb dat geprobeerd aan te vragen toen ik na het hbo wilde gaan doorstuderen aan de universiteit. Ik wilde toen in plaats van september (vanwege laat afstuderen) in februari starten. Werd direct afgewezen omdat zo'n "overbruggingsperiode" alleen mag als je van het mbo naar het hbo gaat of van mbo naar mbo. Ze hebben dat niet als je hbo / uni doet.quote:Op zondag 23 juni 2013 19:50 schreef Paskal. het volgende:
[..]
Als het goed is kan je je ov laten overbruggen tussen je twee opleidingen in als het niet langer is dan vier maanden. Ik ga daarvoor morgen even bellen zodat ik zekerheid heb, indien dat niet het geval is trek ik mijn sollicitatie terug.
Ik snap ook niet waarom een mbo-er die overstapt naar het hbo wel recht heeft op extra ov-jaren, terwijl een hbo-er die wo gaat doen hier geen recht op heeft. Hier valt nog wel wat op te bezuinigen voor de overheid. Ik kreeg toen ik 18 was en op het vwo zat ook geen ov-kaart. Laat ze gewoon met 5 jaar ov en 4 jaar stufi komen voor elke student in totaal, dus ongeacht niveau wisselingen tussendoor. Maar goed, daar gaat het hier niet over.quote:Op zondag 23 juni 2013 21:28 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ik heb dat geprobeerd aan te vragen toen ik na het hbo wilde gaan doorstuderen aan de universiteit. Ik wilde toen in plaats van september (vanwege laat afstuderen) in februari starten. Werd direct afgewezen omdat zo'n "overbruggingsperiode" alleen mag als je van het mbo naar het hbo gaat of van mbo naar mbo. Ze hebben dat niet als je hbo / uni doet.
Dat van die auto's is trouwens onzin. Het gaat hun er gewoon om, om de ritten zo efficiënt mogelijk te combineren, volgens mij kijken ze niet eens naar de auto's maar puur naar de adressen. Ik heb zelf wel is een rit in een luxe uitgeruste Volvo v70 gehad, terwijl een senior collega dezelfde rit had in een uitgeleefd Iveco busje.quote:Op zondag 23 juni 2013 17:26 schreef Paskal. het volgende:
Nog mensen die recent gesolliciteerd hebben bij easyway regio Utrecht? Ben benieuwd hoelang het ongeveer duurt voordat je reactie krijgt, omdat je op een wachtlijst wordt gezet.
Half juli ben ik officieel pas ingeschreven ook bij mijn hbo opleiding en heb dat bij mijn sollicitatie erbij gezet, hoop dat dat geen probleem gaat worden.
Twijfel ook om te gaan solliciteren bij autoreset, maar ik ben bang dat je daar alleen maar rommelbakken krijgt en de leuke auto's naar 65+ gaat, iemand van autoreset die dit weet?
Ik heb dan dus geluk dat ik van het mbo naar het hbo ga. Ik ga morgen even bellenquote:Op zondag 23 juni 2013 21:28 schreef Mallet het volgende:
[..]
Ik heb dat geprobeerd aan te vragen toen ik na het hbo wilde gaan doorstuderen aan de universiteit. Ik wilde toen in plaats van september (vanwege laat afstuderen) in februari starten. Werd direct afgewezen omdat zo'n "overbruggingsperiode" alleen mag als je van het mbo naar het hbo gaat of van mbo naar mbo. Ze hebben dat niet als je hbo / uni doet.
Het is vrij logisch, als HBO'er ben je al hooggeschoold, daarna nog verder studeren is een "luxe".quote:Op zondag 23 juni 2013 22:26 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom een mbo-er die overstapt naar het hbo wel recht heeft op extra ov-jaren, terwijl een hbo-er die wo gaat doen hier geen recht op heeft. Hier valt nog wel wat op te bezuinigen voor de overheid. Ik kreeg toen ik 18 was en op het vwo zat ook geen ov-kaart. Laat ze gewoon met 5 jaar ov en 4 jaar stufi komen voor elke student in totaal, dus ongeacht niveau wisselingen tussendoor. Maar goed, daar gaat het hier niet over.
Hopelijk lukt het je die overbrugging aan te vragen!
Mbo-ers zijn ook nodig voor de maatschappij. Als iemand de ambitie heeft om na een vervolgopleiding, waarmee je ook aan het werk kan verder te leren, dan mag je daar best zelf wat meer aan bijdragen. Dat geldt dan voor zowel een mbo-er die verder wil, als een hbo-er die verder wil gaan, als een wo-er. Allemaal luxe posities.quote:Op maandag 24 juni 2013 08:18 schreef MuurStraat het volgende:
[..]
Het is vrij logisch, als HBO'er ben je al hooggeschoold, daarna nog verder studeren is een "luxe".
Gewoon auto links voor de slagboom parkeren en melden in dat hokje.quote:Op maandag 24 juni 2013 12:02 schreef Fiorano het volgende:
Zowaar een ritje Amersfoort - Barneveld. Wat eerst Amersfoort - Amersfoort was... Daarna weer gebeld voor Amersfoort - Den Bosch maar die wist dan weer niet dat de rit veranderd was dus dat zou ik niet redden... Overigens nog bijzonderheden bij de veiling in Barneveld? Nog nooit geweest daar en extra informatie die ik heb gaat alleen over Amersfoort - Amersfoort
Thanks!quote:Op maandag 24 juni 2013 12:24 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Gewoon auto links voor de slagboom parkeren en melden in dat hokje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |