quote:Op vrijdag 28 juni 2013 11:42 schreef regiliopeace het volgende:
Waarom nou weer de kwalificatie "dopinghonden". Het is al aperte nonsens omdat we het over mensen hebben. Mensen die het beste uit zichzelf willen halen, en niet geloven in de Bachbloesems van Kruidvat. Nee ik ben niet boos, en ook niet autistisch, maar gewoon een betrokken gevoelsmens.
Voetbalvolk wat in de zomer niets beters te doen heeft.quote:
Kennaugh ook. Ik verwacht die in de Vuelta, Sky is hem aan het klaarstomen als vervanger van Wiggins.quote:
Hey, kijk nou eens wat ik vind op pagina 1 van dit topic.quote:Op dinsdag 11 juni 2013 10:17 schreef Cara het volgende:
Froome en Porte inderdaad. Kwestie van tijd.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 17:28 schreef Cara het volgende:
[..]
Hey, kijk nou eens wat ik vind op pagina 1 van dit topic.
Kijken jullie de tour nog steeds ja?
Chris Froome. (op 7:51)quote:
Volgens mij rijdt Kreuziger de laatste tijd alleen maar matiger dan eerder.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 17:51 schreef Ereinion het volgende:
Kreuziger was lachwekkend ja. Oud-Ferrari klant, maar rijdt nu beter dan ooit.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 17:28 schreef Cara het volgende:
[..]
Hey, kijk nou eens wat ik vind op pagina 1 van dit topic.
Kijken jullie de tour nog steeds ja?
zou dat komen omdat Fuentes gestopt is?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het zegt al genoeg dat, als je zou moeten gokken wie van de top 10 de grootste kanshebber is om vandaag clean te hebben gereden , je waarschijnlijk bij Contador uitkomt. Niet nieuws onder de zon eigenlijk.
Daarmee bedoel ik niet dat Contador altijd clean is, wel dat de hele top 10 uit elke grote ronde per definitie dubieus is.
De biefstuk komt dit keer van Willy Selten.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 18:56 schreef THEFXR het volgende:
[..]
zou dat komen omdat Fuentes gestopt is?
Mollema en Ten Dam natuurlijk. En over Quim en Quintana ook nog nooit wat gehoord.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 17:56 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het zegt al genoeg dat, als je zou moeten gokken wie van de top 10 de grootste kanshebber is om vandaag clean te hebben gereden , je waarschijnlijk bij Contador uitkomt. Niet nieuws onder de zon eigenlijk.
Daarmee bedoel ik niet dat Contador altijd clean is, wel dat de hele top 10 uit elke grote ronde per definitie dubieus is.
eens ff opzoekenquote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:41 schreef contactpersoon het volgende:
Er schijnt een nieuw middel te zijn, Myo-Inositol TrisPyroPhosphate aka ITPP, iemand al iets over gehoord? Veel gebruikt in de paardensport en bij hondenraces. Héél moeilijk op te sporen en werkt al bij zeer kleine doses die over langere tijd genomen worden.
Mollema en Quintana wil ik (tegen beter weten in) nog het voordeel van de twijfel geven, maar Rodriguez en Ten Dam vind ik toch vrij evident.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:41 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Mollema en Ten Dam natuurlijk. En over Quim en Quintana ook nog nooit wat gehoord.
Waarom Ten Dam? Afgelopen Vuelta ook gewoon goed op zich.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Mollema en Quintana wil ik (tegen beter weten in) nog het voordeel van de twijfel geven, maar Rodriguez en Ten Dam vind ik toch vrij evident.
Ik zie dat er in 2011 al melding over werd gemaakt in the clinic, uiteindelijk komt er wel een test voor, net zoals met andere middelen die in het verleden ondecteerbaar waren.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:04 schreef contactpersoon het volgende:
Weet niet of ik het helemaal goed geschreven heb, de afkorting is iig ITPP. Kwam het laatst tegen op een board over duurlopen, dus wellicht dat het in de wielerwereld ook al bekend is.
Doses liggen in de buurt van 25mg/dag, voor oraal gebruik (injecteren schijnt ook voor te komen) en dat gedurende enkele weken tot 1 maand voor het inkicked.
edit: injecteren ipv transdermal
Laatbloeiers bestaan niet in het wielrennen, die zitten altijd aan de dope.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:08 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Waarom Ten Dam? Afgelopen Vuelta ook gewoon goed op zich.
I know, maar het gaat erom wat ze nu mogelijk gebruiken, toch?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Ik zie dat er in 2011 al melding over werd gemaakt in the clinic, uiteindelijk komt er wel een test voor, net zoals met andere middelen die in het verleden ondecteerbaar waren.
ja, alleen is het nooit maar een middel, altijd meerdere tegelijk, verder als er een test voor is, zouden ze ook weer kunnen retro testen tot 8 jaar terug.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:12 schreef contactpersoon het volgende:
[..]
I know, maar het gaat erom wat ze nu mogelijk gebruiken, toch?
Even praktisch gezien: als Ten Dam verdacht is (wat ik met je eens ben), waarom Mollema dan niet? Waarom zou de knecht in de ploeg wel pakken, maar de kopman niet?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Mollema en Quintana wil ik (tegen beter weten in) nog het voordeel van de twijfel geven, maar Rodriguez en Ten Dam vind ik toch vrij evident.
Again, I know.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:14 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ja, alleen is het nooit maar een middel, altijd meerdere tegelijk, verder als er een test voor is, zouden ze ook weer kunnen retro testen tot 8 jaar terug.
Dat is dus juist wel wat patrick arnold met "the clear" heeft gedaan.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:25 schreef contactpersoon het volgende:
[..]
Again, I know.Maar aangezien alle reeds bekende middelen nu waarschijnlijk niet meer gebruikt worden, want pakkans is veel te groot, maar er wél steeds geruchten gaan over een 'nieuw' middel (of cocktail van middelen) leek me dit wel een kanshebber.
Overigens eens met Boogerd gisteren, het is echt niet zo dat sportartsen qua kennis vooruit lopen op de rest van de medische wetenschap hoor. Die zijn ook afhankelijk van wat er aan (vaak nog in het research stadium verkerend) materiaal voor handen is. Niet dat die zo maar eventjes een of andere formule uit hun ass trekken en dat dan door een lab in China op goed geluk laten synthetizeren. Zo werkt het echt niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |