Zolang het maar niet met wapens is of met Coke vind ik het wel best. Stuur maar wat gasmaskers.quote:Op zondag 9 juni 2013 22:37 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
De partij van Hugo Chavez heeft gezegd de demonstranten te steunen.
Haha, aklimdan bile gecmedi. Canim simit cay cekti ve caysiz sohbetin tadi olmuyor. Sen yapamiyorsan ben yapayim.quote:
Natuurlijk kan ik dat maken. Dank je. Heb nu idd zin in peynir, simit en cay. Of pogaca en cay.quote:Op zondag 9 juni 2013 22:54 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Haha, aklimdan bile gecmedi. Canim simit cay cekti ve caysiz sohbetin tadi olmuyor. Sen yapamiyorsan ben yapayim.
quote:Op zondag 9 juni 2013 22:56 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Natuurlijk kan ik dat maken. Dank je. Heb nu idd zin in peynir, simit en cay. Of pogaca en cay.
Zal wel die nostalgie zijn, net als de nostalgie van Nederlanders die naar Amerika emigreren en denken dat de onderwerpen en onderlinge verschillen van de jaren 60 en de paar decenia erna nog "hot" zijn. Ik moet me over een paar jaar ook afzijdig gaan houden met wat er in Nederland speelt anders wordt ik ook zo'n ouwe zaag.quote:Op zondag 9 juni 2013 22:49 schreef Ambipur het volgende:
[..]Fake Turk. Een echt Turk die kauwt dingen uit, spuugt het uit en slikt het dan weer in om dit weer eens uit te voeren.
Ik heb deze discussies ook niet IRL. Mij interesseert het gewoon niet wat je gelooft.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:01 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Zal wel die nostalgie zijn, net als de nostalgie van Nederlanders die naar Amerika emigreren en denken dat de onderwerpen en onderlinge verschillen van de jaren 60 en de paar decenia erna nog "hot" zijn. Ik moet me over een paar jaar ook afzijdig gaan houden met wat er in Nederland speelt anders wordt ik ook zo'n ouwe zaag.
Ik kom oeverloze discussies hier nauwelijks tegen. Gistermiddag een Alevi vriendin uitgezwaaid. Vanmorgen met een Akp'er gesproken, vanmiddag met mn MHP steunende ex-huisgenoot en koffie gedaan met twee CHP'ers en een koerd. Multicultureel dagje.
Assad is een deur verderop.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:13 schreef Meki het volgende:
En diegenen die zeggen dat Assad tegen de "terroristen" vechten zijn niet goed wijs in hun hoofd.
Blijkbaar kijken zij naar Iraanse staatprogoganda of naar Hizbu Saytaan.
Nee want de onwetende demonstranten vinden dat Erdogan erger is dan massamoordenaar Assad.quote:
Je bent in de war met Gülquote:Op zondag 9 juni 2013 23:12 schreef Meki het volgende:
Erdogan heeft niks verkeerd gedaan en is een goede leider voor Turkije.
Nee.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:15 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee want de onwetende demonstranten vinden dat Erdogan erger is dan massamoordenaar Assad.
Ik vind hun beiden goed. Erdogan is een sterke leider die Turkije sterk heeft gemaakt. Turkije is een islamitische land en ik vind het vrij logisch dat de islam meer ruimte krijgt in Turkije.quote:
quote:Op zondag 9 juni 2013 23:13 schreef Meki het volgende:
En diegenen die zeggen dat Assad tegen de "terroristen" vechten zijn niet goed wijs in hun hoofd.
Blijkbaar kijken zij naar Iraanse staatprogoganda of naar Hizbu Saytaan.
Ik vind van niet. Geloof is een keuze. Die hou je voor je.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:18 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik vind hun beiden goed. Erdogan is een sterke leider die Turkije sterk heeft gemaakt. Turkije is een islamitische land en ik vind het vrij logisch dat de islam meer ruimte krijgt in Turkije.
In Nederland niet. Maar in islamitische landen ligt dat anders en ik hoop dat de islam meer ruimte krijgt in Turkije.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:20 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Ik vind van niet. Geloof is een keuze. Die hou je voor je.
Turkije is seculier. Je kunt geen vergelijking trekken met andere islamitische landen. De islam krijgt volop ruimte in Turkije, hoeveel ruimte wil het nog krijgen?quote:Op zondag 9 juni 2013 23:21 schreef Meki het volgende:
[..]
In Nederland niet. Maar in islamitische landen ligt dat anders en ik hoop dat de islam meer ruimte krijgt in Turkije.
Zeker. Het is te gek voor woorden dat je in een overwegend Islamitisch land geen hoofddoek mag dragen als ambtenaar.quote:Op zondag 9 juni 2013 23:18 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik vind hun beiden goed. Erdogan is een sterke leider die Turkije sterk heeft gemaakt. Turkije is een islamitische land en ik vind het vrij logisch dat de islam meer ruimte krijgt in Turkije.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |