Die zou bij mij altijd spelen ipv Felliani. Als je het over een overschatte speler hebt dan is het Felliani wel.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Heeft Dembele geen basisplek bij Belgie?
Ik denk eerlijk gezegd dat Brazilië, Spanje, Duitsland en Argentinië min of meer gelijkwaardig zijn. De grote favoriet is er denk ik niet, puur kwalitatief gezien heeft Brazilië bijvoorbeeld een mindere selectie dan Spanje of Duitsland.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:19 schreef Pedroso het volgende:
Brazilie is de grote favoriet volgend jaar. Daaronder volgen Spanje en Duitsland met vlak daaronder Argentinië.
Daarna komt er een grote groep outsiders waar Belgie er één van is.
Brazilië heeft alleen het klimaat als voordeel. Ze hebben het alleen van de aanval nodig. De hoeveelheid tegengoals die zij zullen krijgen... naja denk toch wel een hoop dan als je praat over landen zoals Italië , Frankrijk en Duitsland.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:19 schreef Pedroso het volgende:
Brazilie is de grote favoriet volgend jaar. Daaronder volgen Spanje en Duitsland met vlak daaronder Argentinië.
Daarna komt er een grote groep outsiders waar Belgie er één van is.
Vorig jaar op de Confederation Cup waren ze bv de sterkste tov bv Spanje. Het thuisvoordeel is groot dit keer met het klimaat en de te overbruggen afstanden.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:24 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Brazilië heeft alleen het klimaat als voordeel. Ze hebben het alleen van de aanval nodig. De hoeveelheid tegengoals die zij zullen krijgen... naja denk toch wel een hoop dan als je praat over landen zoals Italië , Frankrijk en Duitsland.
Ja maar waar werd de Conf. Cup gehouden? iddquote:Op maandag 7 oktober 2013 18:33 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Vorig jaar op de Confederation Cup waren ze bv de sterkste tov bv Spanje. Het thuisvoordeel is groot dit keer met het klimaat en de te overbruggen afstanden.
Ik vraag me af wat er gebeurt als Brazilië er in de kwartfinale of zo uit vliegt door een foute beslissing van de scheidsrechter. Dan breken er in het hele land rellen uit.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:33 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Vorig jaar op de Confederation Cup waren ze bv de sterkste tov bv Spanje. Het thuisvoordeel is groot dit keer met het klimaat en de te overbruggen afstanden.
quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:41 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ja maar waar werd de Conf. Cup gehouden? idddat bedoel ik.
Als je Brazilië - Italië pakt zie je nog dat ze 2 tegengoals hebben gekregen en tegen uruguay nog 1. Ik denk zelf zeker dat het WK toch groter en sterker gaat worden met landen zoals Duitsland , Frankrijk ( met Ribery in bloedvorm ) , Uruguay , Argentinië waarbij de laatste 3 landen toch wel in hetzelfde niveau zitten waar Brazilië in zit maar aangezien Brazilië thuis speelt hebben ze dat voordeel toch mee en dat is zeker belangrijk in Zuid-Amerika.
Frankrijk moet eerst maar eens zien dat ze mee mogen doen, zoals het er nu naar uit ziet moeten ze play-offs spelen. Verder zie ik ze ook niet als echte kanshebber.quote:Op maandag 7 oktober 2013 18:41 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ja maar waar werd de Conf. Cup gehouden? idddat bedoel ik.
Als je Brazilië - Italië pakt zie je nog dat ze 2 tegengoals hebben gekregen en tegen uruguay nog 1. Ik denk zelf zeker dat het WK toch groter en sterker gaat worden met landen zoals Duitsland , Frankrijk ( met Ribery in bloedvorm ) , Uruguay , Argentinië waarbij de laatste 3 landen toch wel in hetzelfde niveau zitten waar Brazilië in zit maar aangezien Brazilië thuis speelt hebben ze dat voordeel toch mee en dat is zeker belangrijk in Zuid-Amerika.
Leuk zo een smiley zonder argument.quote:
Begrijp ik wel maar daarom zet ik ze ook in dat rijtje hequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 13:48 schreef H.FR het volgende:
[..]
Frankrijk moet eerst maar eens zien dat ze mee mogen doen, zoals het er nu naar uit ziet moeten ze play-offs spelen. Verder zie ik ze ook niet als echte kanshebber.
http://www.sportlive.co.z(...)dodges-belgian-draftquote:ADNAN Januzaj is a kid of the world. At the latest count, he is eligible to play football for Belgium, Kosovo, Albania, Turkey, Serbia, the Ottoman Empire, the Mongols and the Assyrians.
The 18-year-old has more cultures than a yoghurt factory. Some say he is 3% Apache, and 0.05% Leprechaun.
If so, there must be at least a pinch of African DNA in his genetic minestrone. It might be worth an inquiry. I'm willing to wager R20 that Bafana coach Gordon Igesund spent half of Sunday night Skyping with Januzaj's senile great-grandma in a Brussels bingo hall, attempting to persuade her that she was raised by a family of talking jackals in Kakamas.
The English FA are already ordering up a UK passport, wrapped in the knickers of a page 3 girl, for Januzaj. But apparently he wants to play for Albania - a wish that puzzles many football pontificators. Because if he fancies a World Cup medal, the Manchester United prodigy should entrust his talents to Belgium, which is in the midst of a thrilling football renaissance.
Vind je dat ? Momenteel vind ik Wilmots toch nog altijd de juiste man op de juiste plaats. Hij is sowieso de enige Belg momenteel die door z'n eigen voetbalcarriere ergens wat "indruk" kan maken op al die pseudo-vedetten.quote:Op maandag 7 oktober 2013 14:51 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Jammer dat jullie bondscoach geen zwaargewicht is .
Het feit dat Wilmots tactisch niet veel voorstelt vind ik net zijn grootste kwaliteit voor dit team. Deze ploeg moet je net vrij en zonder veel nadenken laten spelen.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 19:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ontopic wordt België geen wereldkampioen omdat Wilmots tactisch niet veel voorstelt.
Het is nog maar een beginner he ? niet een zware jongen die alles heeft meegemaakt op coachniveau en veel gewonnen heeftquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:06 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Vind je dat ? Momenteel vind ik Wilmots toch nog altijd de juiste man op de juiste plaats. Hij is sowieso de enige Belg momenteel die door z'n eigen voetbalcarriere ergens wat "indruk" kan maken op al die pseudo-vedetten.
Dat lukt tegen zwakkere teams, op het WK gaat dat tegen gelijkwaardige of betere teams al een stuk moeilijker worden.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:12 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Het feit dat Wilmots tactisch niet veel voorstelt vind ik net zijn grootste kwaliteit voor dit team. Deze ploeg moet je net vrij en zonder veel nadenken laten spelen.
Dat is waar, maar als je een Belgische trainer wil is de vraag wie er beter is ? Ook Preud'Homme en Gerets hebben nog geen internationale trofeeën gewonnen en waren ook niet geïnteresseerd toen het minder liep ...quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Het is nog maar een beginner he ? niet een zware jongen die alles heeft meegemaakt op coachniveau en veel gewonnen heeft
Ruud Gullit won EuropaCups maar die is ook slecht . een goede spelerscarriere zegt niet zoveel.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:40 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat is waar, maar als je een Belgische trainer wil is de vraag wie er beter is ? Ook Preud'Homme en Gerets hebben nog geen internationale trofeeën gewonnen en waren ook niet geïnteresseerd toen het minder liep ...
Wilmots is een gelijkaardig type als Guy Thys en Robert Waseige eigenlijk. Maar wel eigenlijk de enige Belgische trainer die op z'n spelersloopbaan nog serieus wat kan voorleggen. Hij was voor de huidige generatie nog altijd de laatste Belg die een Europacup won natuurlijk ...
Volgens mij is het nog altijd een voordeel dat je bij een jonge groep met veel "honger" ook een jonge coach hebt die nog altijd evenveel "honger" heeft ... Niet iemand die alles al gewonnen heeft en voor wie het ook niet meer moet ...
(waarmee ik trouwens niet wil zeggen dat we iets gaan winnen op het WK hé ... Laten we ons eerst vrijdag maar al plaatsen om te beginnen ... )
België heeft wél absolute topspelers ... Hazard leunt héél dicht aan tegen de absolute top, maar over hem kun je nog discussiëren.quote:Op maandag 14 oktober 2013 23:05 schreef earth_crisis het volgende:
1) Geen absolute topspelers die het verschil kunnen maken (zoals bijvoorbeeld een type Messi, Ronaldo, Falcao...)
Hazard vind ik toch niet beslissend genoeg.quote:Op maandag 14 oktober 2013 23:16 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
België heeft wél absolute topspelers ... Hazard leunt héél dicht aan tegen de absolute top, maar over hem kun je nog discussiëren.
Maar onze echte wereldtopper staat onder de lat ... Courtois. Die is op zijn plek even goed als Ronaldo of Van Persie dat zijn ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |