Yup..ik heb het ook moeten los laten dat ik niet kan rug dragen met een draagdoek. Ik werd zo verdrietig en gefrustreerd dat het me niet lukte..toen was ze maar 10 kilo's maar de pijn in mijn rug was ondraagbaar (no pun intendedquote:Op zondag 30 juni 2013 15:06 schreef laziness het volgende:
Nou morretje die kinderwagen duwen is een eitje en compleet anders dan dragen hoor.
De wagen duwen voel ik niet in mijn rug etc.
Ik heb gewoon geaccepteerd dat mijn rug zwak is en niet uren kan dragen.
Wij hebben trouwens de pre school wompat vanaf dat O. twee was. De toddler versie zou anders niet lang meer mee gaan.
Feenix als ik naar onze wompat kijk zou ik de grotere versie nemen op basis van de lengte van het rugpand.
Wakostda? Ik geloof dat rugknopen het voor mij nooit echt zal worden.quote:Op zondag 30 juni 2013 18:33 schreef Marjolijntje het volgende:
ik ga mijn wompat weg doen, ik gebruik hem nooit. Earthy Rainbow diamond weave, met bordeaux rode banden. iemand interesse? Het is de baby maat.
Je bent (wat mij betreft) nog niet te laat, als jij hem wilt ben je me voor, want ik ben er nog niet over uit.quote:
Zo'n vermoeden had ik al.quote:Op zondag 30 juni 2013 20:21 schreef Marjolijntje het volgende:
Ik zei juist tegen Fee-nix dat jij eerst was OpheliaIk ga zo de foto's maken, ook van de haaltjes in de touwtjes, zet ik ze hier neer en mogen jullie het zelf uitvechten
quote:Op zondag 30 juni 2013 20:42 schreef _Ophelia_ het volgende:
Als de "paarse kant" capuchon was geweest hadden Fee en ik moeten gaan onderhandelen, maar oranje/zalm/rood is geen combo die mij (of mijn mini) staat. Dus Fee: all yours!![]()
(Is die kooi trouwens voor de katten of heb je fretten?)
Tof! En gefeliciteerd tante Yppyquote:Op zondag 30 juni 2013 20:55 schreef YPPY het volgende:
Mijn zusje heeft een baby, als ik op mag passen, kan ik ook weer een draagdoek kopen. Vind ik, whieha!!! Nu nog zorgen dat ik op mag passen, detail, maar dat moet lukken.
Suiker ik heb wel een manduca, new born inzet heb ik er uitgehaald toen ik bij het hoofd kon inderdaad, en had ook uitstekende beentjes daarvoor. Maar misschien moet je gewoon even proberen hoe je baby zit als je de newborn-inzet eruit haalt? Mijne gaat vanzelf krijsen als ie niet lekker zitquote:Op maandag 8 juli 2013 10:25 schreef Suikertante het volgende:
De hele sfeer bij jullie is inderdaad zo kalm en ontspannen bellen
Ik heb een Manducavraag. Of eigenlijk twee.
1) Vanaf wanneer kun je gaan rugdragen?
2) Wanneer stop je met het gebruik van die newborn-inzet?
Ik begreep dat je makkelijk het hoofd van je baby moet kunnen kussen. Dat kan niet makkelijk zonder de newborn-inzet. Maar er staat ook overal dat de voetjes met newborn-inzet in de draagzak zitten en inmiddels steken er gewoon twee benen uit.
En op de rug lijkt me zo lekker zitten, vooral als ik gewoon thuis aan de naaimachine zit ofzo.
Ik zie dit nu pas, maar ik voel het echt wel hoor in mijn bekken als ik een kinderwagen/buggy moet duwen. Rechtdoor en zonder hobbels niet, maar dan kom ik niet ver. Zodra ik moet sturen dan voel ik mijn hele onderrug.quote:Op zondag 30 juni 2013 15:06 schreef laziness het volgende:
Nou morretje die kinderwagen duwen is een eitje en compleet anders dan dragen hoor.
De wagen duwen voel ik niet in mijn rug etc.
Ik heb gewoon geaccepteerd dat mijn rug zwak is en niet uren kan dragen.
Wij hebben trouwens de pre school wompat vanaf dat O. twee was. De toddler versie zou anders niet lang meer mee gaan.
Ieder zijn eigen ervaring denk ik.quote:Op woensdag 10 juli 2013 09:14 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ik zie dit nu pas, maar ik voel het echt wel hoor in mijn bekken als ik een kinderwagen/buggy moet duwen. Rechtdoor en zonder hobbels niet, maar dan kom ik niet ver. Zodra ik moet sturen dan voel ik mijn hele onderrug.
Bekkentherapeut zei ook dat kinderwagens (zeker met grotere kinders) duwen echt flink belastend is voor je onderstel.
Hiermee wil ik niet zeggen dat als het voor iemand wel werkt, dat ie het dan moet laten. Maar ik wilde gewoon even nuancering aanbrengen.
Ik draag nog steeds liever dan ik met de kinderwagen ga. Gaat mij ook beter af dan kinderwagen duwen voor langere stukken, maar soms heb ik geen keus (bijv als er 2 kinderen mee moeten).
Volgende? Heb ik weer wat gemist?quote:Op woensdag 10 juli 2013 16:43 schreef WupWup het volgende:
Kinderwagen voel ik ook direct in mijn bekken inderdaad. RotdingDragen is inmiddels ook zwaar, ik doe het nog maar sporadisch. Maar goed, madame is dan ook alweer 3,5 jaar en loopt het meeste. Voor de volgende koop ik geen wagen op voorhand in elk geval.
quote:Op woensdag 10 juli 2013 09:04 schreef Zolena het volgende:
[..]
Suiker ik heb wel een manduca, new born inzet heb ik er uitgehaald toen ik bij het hoofd kon inderdaad, en had ook uitstekende beentjes daarvoor. Maar misschien moet je gewoon even proberen hoe je baby zit als je de newborn-inzet eruit haalt? Mijne gaat vanzelf krijsen als ie niet lekker zit. Antwoord op je eerste vraag weet ik niet. We dragen mini nog steeds op buik. Zou misschien al wel andersom kunnen maar das ingewikkeld (vind ik). Ik zou zeggen dat in ieder geval het hoofd stabiel moet zijn en misschien ook bovenlijf een beetje.
quote:8) When can I start wearing my baby on my back with the manduca baby carrier?
Your baby should be able to use the manduca® without the seat insert before you start wearing it on your back. It is not the actual back carry that is the problem as long as the head is held safely by means of the head support or back extension. However, it is as good as impossible to get a baby in the insert, in the proper frog legs position, onto your back by yourself while still supporting its head. For this reason we suggest you only attempt back carries once you are no longer using the insert.
9) My baby is 12 weeks old now, but I have the feeling that she is still too small to go in the manduca without the seat insert, as without it her legs are too widely spread.
Youre probably right: your baby is in an in-between phase, nearly too big for the seat insert, but with thighs too short to be comfortable and properly supported without it. You should carry on using the insert in combination with the back extension! In this way, your baby will still be sitting a bit higher in the carrier and doesnt have to do the splits. Her lower legs can now hang out of the carrier on each side; there wont be any pressure on the thighs or the backs of the knees.
There are no hard-and-fast rules as to when your baby can use the manduca without the insert it varies from baby to baby, depending on their individual size and above all on how long their thighs are. Most babies are ready to wave goodbye to the insert at between 3 and 5 months of age. As a general guide, babywearing consultants often say the insert can be folded away when the baby has grown into the (continental) clothes size 68.
Another good way to determine if a baby has out grown the infant insert is when manduca's body panel only covers the baby's thighs up to and not beyond the baby's knees. The baby's calves should then be able to dangle freely outside the carrier. When this happens, the infant insert is no longer needed.
Ik mis hier altijd alles. Maar is er ook een antwoord op de vraag?quote:
quote:Op woensdag 10 juli 2013 17:08 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ben heel benieuwd naar een foto van je kleintje in de doek Juud
ooeh tof! Kindjes van februari zijn heel leuk!quote:Op vrijdag 12 juli 2013 11:42 schreef WupWup het volgende:
6 februari! En om het weer ontopic te draaien: ik heb al een nieuwe doek gekocht
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 12:54 schreef WupWup het volgende:
Didy Swing, een le. http://www.didymos.de/en/(...)p-Sling-Swing-6.html
ouwe relnicht!quote:Op vrijdag 12 juli 2013 11:59 schreef Suikertante het volgende:
Eh, ik zag net een update in t topic..
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 12 juli 2013 11:42 schreef WupWup het volgende:
6 februari! En om het weer ontopic te draaien: ik heb al een nieuwe doek gekocht
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 11:42 schreef WupWup het volgende:
6 februari! En om het weer ontopic te draaien: ik heb al een nieuwe doek gekocht
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:51 schreef pessie het volgende:
Wat leuk is aan vaak dragen: als je baby ongelukkig is ze al rustig wordt als ze ziet dat je de draagdoek klaar legt.
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 21:51 schreef pessie het volgende:
Wat leuk is aan vaak dragen: als je baby ongelukkig is ze al rustig wordt als ze ziet dat je de draagdoek klaar legt.
quote:Op zaterdag 13 juli 2013 08:02 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Die van mij komt ook zelf met de draagdoek aanzetten
Ben ik wel benieuwd wat er onderweg is.quote:Op zaterdag 13 juli 2013 09:49 schreef Marjolijntje het volgende:
Hij is ook duur jamaar gaat ook alleen maar weg omdat ik iets nog duurders onderweg heb
vind juliet echt prachtig..
Ik heb een Wompat Toddler voor Lientje, tot ze een jaar was had ik haar altijd in de ringsling of Beco, die laatste heb ik niet meer.quote:Op zondag 14 juli 2013 20:51 schreef Kyara het volgende:
Draag je Lientje in de doek of heb je een drager Juud?
M is maar 1 kilo lichter dan Lientje. Ik heb laatst een Tula Toddler geprobeerd en die beviel wel maar twijfel over de babyversie met verbreders zodat de meisjes er ook in kunnen. Die heb ik geleend bij in de doek en die krijg ik halverwege komende week binnen dus ben benieuwd.
Ja, ik heb de toddler al een keer geprobeerd maar ik wil juist kijken of hij ook goed zit in de babyversie met verbreders zodat ik die zowel voor M als voor de meisjes kan gebruiken.quote:Op maandag 15 juli 2013 00:05 schreef octopussy het volgende:
Kayra, mijn M kan al prima in de Tula Toddler dus ik denk dat jouw M dat ook wel kan. Mijn M is nu 11,5 kilo bij 82 cm.
Mijn H kan er trouwens ook nog goed in, al vind ik het wel een beetje zwaar na een uur 15,5 kilo op mijn rug
Er gaan 3 paarse uit!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 17:12 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]![]()
![]()
Mocht je afscheid nemen van paarse doeken, denk aan mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |