quote:Op vrijdag 7 juni 2013 14:30 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Heb je een voorbeeld van haar dat lelijk en lang is?
Ik vind lang haar namelijk supermooi, als de punten maar regelmatig worden bijgehouden.
Als de tieten eenmaal hangen bij de vrouwen is dat niet meer met een gym op te lossen.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 14:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Hier is maar één oplossing voor: de gym.
Wel een goeie poging though.
Ben ik het ook niet helemaal mee eens. Sommige mensen met bruin haar zijn er met blond haar ook echt wel goed uit. Dat ligt er ook aan watvoor kleur je als baby had. Ik las dat mensen die als baby blond haar hadden blond haar ook later goed kunnen hebben.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 14:42 schreef Vansschoen het volgende:
Heb hier eigenlijk nog nooit bij stil gestaan, maar nu ik er over na denk zijn in mijn vriendengroep de meiden die hun haar steeds in een ander (kort) model knippen, de zijkant opscheren en rare kleuren verven allemaal de meest onzekere meiden van de groep. Misschien willen ze daar toch een stukje onzekerheid mee verbloemen door te laten zien dat ze ''lef'' hebben.
Trouwens bij de meeste brunettes die hun haren blond verven staat het gewoon niet. Vaak is je eigen haarkleur (niet grijs) de kleur die het beste bij je huidskleur past.
Ik zelf heb bruin haar, en verf het altijd bruin. Puur omdat mijn haar dan wat meer glanst als bij mijn natuurlijke haarkleur. (En om die 10 grijze haren)
Inderdaad en het was vooral heel impulsief.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 15:26 schreef snakelady het volgende:
Als ik terugdenk naar mijn eigen drastische haar veranderingen in mijn leven kan ik zeggen, Nee.
Dat was gewoon puur omdat ik daar op dat moment zin in had, niet dat er een levensverandering gaande was,
Vandaar ook dat ik ''vaak'' zeg en niet ''altijd''quote:Op vrijdag 7 juni 2013 15:43 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Ben ik het ook niet helemaal mee eens. Sommige mensen met bruin haar zijn er met blond haar ook echt wel goed uit. Dat ligt er ook aan watvoor kleur je als baby had. Ik las dat mensen die als baby blond haar hadden blond haar ook later goed kunnen hebben.
Het zou je verbazen maar het lift je borsten wel iets als vrouw zijnde. Echter had zij het over mannen.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 15:06 schreef Deckard het volgende:
[..]
Als de tieten eenmaal hangen bij de vrouwen is dat niet meer met een gym op te lossen.
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 21:57 schreef bloemblaadje het volgende:
[..]
is er dan niemand die hier over valt?
quote:Op woensdag 5 juni 2013 23:37 schreef BenX_95 het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom je als vrouw een kort, pittig kapsel zou overwegen. Ja, als je een jaar of 40/50 bent wel, dan krijg je grijs haar en is de kwaliteit laag.
Korte, pittige kapsels
quote:
quote:
Sorryquote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]![]()
Ik heb zo vaak een ''pittig kort kapsel'' gehad, ook toen ik veel jonger was en soms halflang en soms
lang en dan weer kort. nooit klachten gehad, maar alle dames hier hebben ook een hekel aan kort
haar?
[..]
[..]
Ik lag al in een hoekje te wenenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:38 schreef Seven. het volgende:
Leuk raadsel voor TS: ik heb heel kort haar en ik ben van middenbruin naar blond gegaan. Welke levensfase stelt dit voor? Ik heb geen kinderen en mijn huidige partner is een man.
Ben benieuwd!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gelieve niet te quoten, dan haal ik de foto straks weer weg
[ Bericht 4% gewijzigd door FANNvanhetlaatsteuur op 07-06-2013 23:57:29 ]
Was dit pre of post afkalven?quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:45 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb ook een vraagje voor TS![]()
Hier ben ik om en nabij 28 jaar oud, getrouwd, kort zeer pittig kapsel![]()
Ik ben nu nog steeds getrouwd met dezelfde man (dus ik ben geen pot) in welke
levensfase zat ik?
Gelieve niet te quoten, dan haal ik de foto straks weer weg
Ah! vergeten te vermelden, ik had geen kinderenquote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:47 schreef Seven. het volgende:
[..]
Was dit pre of post afkalven?![]()
Jij kunt het goed hebben!
Misschien zat je in de kast? Misschien wilde je je vent tonen dat jij de tuinbroek aanhad in de relatie.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:48 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ah! vergeten te vermelden, ik had geen kinderenen ik heb ze nog steeds niet
Nou in mijn fobo is het halflang, toen heb ik het weer heel kort laten knippen en nu laat ik hetquote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:50 schreef Seven. het volgende:
[..]
Misschien zat je in de kast? Misschien wilde je je vent tonen dat jij de tuinbroek aanhad in de relatie.
Hoe lang is je haar nu?
Mooie vrouw, dat zeker, maar ik denk wel dat je er met iets langer haar nog mooier uit zou zien.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:45 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik heb ook een vraagje voor TS![]()
Hier ben ik om en nabij 28 jaar oud, getrouwd, kort zeer pittig kapsel![]()
Ik ben nu nog steeds getrouwd met dezelfde man (dus ik ben geen pot) in welke
levensfase zat ik?
Gelieve niet te quoten, dan haal ik de foto straks weer weg
Ja OK, I catch your drift.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou in mijn fobo is het halflang, toen heb ik het weer heel kort laten knippen en nu laat ik het
weer groeienhet is nu dus eh... wel een stuk langer als die foto onder de spoiler maar korter als
de foto in mijn fobo, beetje ingewikkeld, maar eh... je snapt hem wel denk ik
Oké, dus valt best meequote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Op zich is er vrij weinig mis met vrouwen die zichzelf een kort pittig kapsel hebben aangemeten. Er zijn genoeg vrouwen die er prachtig uitzien en een korte look hebben. Echter beseffen sommige niet, ondanks dat iedereen het zegt (niet dat je je hier wat van aan moet trekken), dat lang haar mooier staat bij de persoon in kwestie staat.
[..]
Mooie vrouw, dat zeker, maar ik denk wel dat je er met iets langer haar nog mooier uit zou zien.
En jullie moeten mij die vragen niet stellen. Ik stel hier de vragen.Ik wil dus weten of dit ooit is onderzocht. Ik ben juist nieuwsgierig naar hoe het zit.
Dat weet ik niet. Het kan ook zijn dat je wel door een fase ging, maar je hier niet bewust van was. Mensen zijn heel erg onbewust van wat hun doen. Mensen beschikken bijvoorbeeld over een scala aan patronen en gewoontes die zich in hun leven genesteld hebben, zonder dat zij dit doorhebben. Wanneer iemand 'het licht ziet' en deze patronen en/of gewoontes onderschept, vervolgens doorbreekt of vervormd, is wanneer iemand bewust is en zichzelf verbeterd. Het is ten eerste al een hele opgave om deze patronen überhaupt te herkennen. Gewoontes zijn makkelijker, maar patronen zitten diep. Een patroon of een gewoonte kan één of meerdere 'bewegingen' teweeg brengen die een grote impact kan hebben op iemand zijn leven, zonder dat hij/zij dit doorheeft. Stof tot nadenken.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:59 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Oké, dus valt best mee![]()
Ik denk niet dat je er nou héél veel achter moet zoeken, vrouwen klooien nou eenmaal graag met
hun haar, af en toe een beetje variatie, tenminste... in mijn geval!
Het zou kunnen dat vrouwen (misschien geldt dit ook wel voor mannen trouwens) in een bepaaldequote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:09 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Het kan ook zijn dat je wel door een fase ging, maar je hier niet bewust van was. Mensen zijn heel erg onbewust van wat hun doen. Mensen beschikken bijvoorbeeld over een scala aan patronen en gewoontes die zich in hun leven genesteld hebben, zonder dat zij dit doorhebben. Wanneer iemand 'het licht ziet' en deze patronen en/of gewoontes onderschept, vervolgens doorbreekt of vervormd, is wanneer iemand bewust is en zichzelf verbeterd. Het is ten eerste al een hele opgave om deze patronen überhaupt te herkennen. Gewoontes zijn makkelijker, maar patronen zitten diep. Een patroon of een gewoonte kan één of meerdere 'bewegingen' teweeg brengen die een grote impact kan hebben op iemand zijn leven, zonder dat hij/zij dit doorheeft. Stof tot nadenken.
Komt zeker door het huilen.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:11 schreef Seven. het volgende:
Wat mij opvalt is dat vrouwen vaak van kapsel veranderen en een kledingmaat slinken als ze uit een (lange) relatie komen.
Ow.. toch wel?quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:11 schreef Seven. het volgende:
Wat mij opvalt is dat vrouwen vaak van kapsel veranderen en een kledingmaat slinken als ze uit een (lange) relatie komen.
En er dan op hun 35e achter komen dat alle leuke, rijke en intelligente aantrekkelijke mannen al lang bezet zijn.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:11 schreef Seven. het volgende:
Wat mij opvalt is dat vrouwen vaak van kapsel veranderen en een kledingmaat slinken als ze uit een (lange) relatie komen.
Die zijn ook vaak zat gescheiden trouwensquote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:15 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
En er dan op hun 35e achter komen dat alle leuke, rijke en intelligente aantrekkelijke mannen al lang bezet zijn.![]()
Het zou kunnen. Er is altijd een mogelijkheid. Ik weet niet of je de studie hebt gelezen die ik op de eerste pagina gepost heb (http://www.sciencedirect.(...)ii/S0022103100914501)? Het zag er wel interessant uit, maar het zegt alsnog vrij weinig.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:13 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Het zou kunnen dat vrouwen (misschien geldt dit ook wel voor mannen trouwens) in een bepaalde
fase ineens hun uiterlijk willen veranderen, scheiding bijvoorbeeld?
Maar het hoeft niet persé, in mijn geval was en is dit niet zo, anders had ik al tig keren
in een scheiding moeten liggen, want ik heb het zó vaak van lang naar kort laten
knippen dat wil je niet weten
Welneequote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:15 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
En er dan op hun 35e achter komen dat alle leuke, rijke en intelligente aantrekkelijke mannen al lang bezet zijn.Och och och kijk die vrouwtjes dan opeens wel hun best doen.
Maar deze mannen hebben met hun opdrogende huis en sympathieke kraaienpootjes bij de ogen vaak wél een eigen huis, een goede carrière en de keuze uit een hoop frisse huppelende twintigers.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:16 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Die zijn ook vaak zat gescheiden trouwens
Niet gelezen hoorquote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Het zou kunnen. Er is altijd een mogelijkheid. Ik weet niet of je de studie hebt gelezen die ik op de eerste pagina gepost heb (http://www.sciencedirect.(...)ii/S0022103100914501)? Het zag er wel interessant uit, maar het zegt alsnog vrij weinig.
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:18 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Maar deze mannen hebben met hun opdrogende huis en sympathieke kraaienpootjes bij de ogen vaak wél een eigen huis, een goede carrière en de keuze uit een hoop frisse huppelende twintigers.
Acht regels, fucking god. Luie donder.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:20 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Niet gelezen hoorheb ik nou ook niet echt zin in zo laat
![]()
Er zal best iets van waarheid inzitten, maar ik denk écht dat hetzelfde geldt voor mannen![]()
Een gescheiden man gaat ook ineens veel meer zijn best doen om (weer) aantrekkelijk
te worden, hadden ze beter bij hun eigen vrouw kunnen doen, maar daar komen ze dan
een beetje laat achter
Ik denk dat als mijn borsthaar nog wat langer groeit de dames niet meer te houden zijn.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:23 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]![]()
Een hoop frisse huppelende twintigers nog wel!
Ja, zou kunnen, heb jij zoveel van die huppelkutjes om je heen dan?
Ja kweeniet, zal wel voor in sommige situatie's kloppen, maar ik blijf erbij dat het bij mannenquote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:25 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
ow.. 8 regels? effe lezen dan...
Ja, ja denk nou maar om je hart.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:26 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Ik denk dat als mijn borsthaar nog wat langer groeit de dames niet meer te houden zijn.
Wat probeer je nou te bewijzen. Ik gaf je al gelijk dat het bij mannen zo is, maar dat is meer omdat mannen anders in elkaar zitten dan vrouwen. Bij mannen (elke man) zit het in de genen om dat gedrag te vertonen. Het gaat hier om vrouwen.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:31 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja kweeniet, zal wel voor in sommige situatie's kloppen, maar ik blijf erbij dat het bij mannen
precies zo gaat.
Ineens gaan ze die dikke buik wegwerken, naar de kapper, andere kleding kopen enz. enz..
is écht zo! Dus in principe is er niet zoveel verschil.
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:32 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ja, ja denk nou maar om je hart.
Getrouwd, samenlevingscontract..quote:Op vrijdag 7 juni 2013 23:38 schreef Seven. het volgende:
Leuk raadsel voor TS: ik heb heel kort haar en ik ben van middenbruin naar blond gegaan. Welke levensfase stelt dit voor? Ik heb geen kinderen en mijn huidige partner is een man.
Ben benieuwd!!!!
Ik probeer niks te bewijzenquote:Op zaterdag 8 juni 2013 00:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Wat probeer je nou te bewijzen. Ik gaf je al gelijk dat het bij mannen zo is, maar dat is meer omdat mannen anders in elkaar zitten dan vrouwen. Bij mannen (elke man) zit het in de genen om dat gedrag te vertonen. Het gaat hier om vrouwen.
quote:
quote:Op woensdag 5 juni 2013 22:41 schreef Lienekien het volgende:
De fase van 'ik-wil-wel-eens-wat-anders-met-mijn-haar'.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |