quote:Op dinsdag 4 juni 2013 22:57 schreef iBenny het volgende:
twitter:CrisisNed20 twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 22:55:58Omroep Brabant: 'Geen gewonden of vrijgekomen gifstoffen bij enorme #brand bij chemisch bedrijf #ELD in #Oosterhout' (Bron: politie) reageer retweet
1 uur 16 minuten. GRIP 3 overgeslagen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 22:58 schreef YokiKater het volgende:
Hoelang duurde het bij Moerdijk totdat het een GRIP 4 werd?
Thnxs, dat deed je snelquote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:00 schreef Pino112 het volgende:
[..]
1 uur 16 minuten. GRIP 3 overgeslagen.
Andersomquote:Op dinsdag 4 juni 2013 22:59 schreef Silven het volgende:
Oh leuk, CrisisNed stelt ons gerust en 2 minuten later verteld de NOS dat we alles dicht moeten gooien...
het is niet zo ingewikkeld, rook in welke vorm dan ook is giftig (co2/co vergiftiging ect.) en daarom moeten mensen in de buurt hun ramen en deuren dicht houden, binnen een paar km zijn deze stoffen genoeg verdunt dat het geen gevaar meer vormt en is er dus niks aan de handquote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:02 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat begrijp ik inderdaad ook niet: geen gifstoffen vrijgekomen maar wel alles dichthouden?
twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 22:53:49#brand #Oosterhout rond 21.15 uur explosie in loods, gevolgd door brand met hevige rookontwikkeling, geen gewonden. reageer retweet
De Etten-Leurse SOA is ook gealarmeerd.quote:22:54:48 04-06-13 GROUP-1 PRIO 2 HRUETL ELD ZEILMAKERIJWEG 1 OOSTERHOUT NB
1201321 BRW Midden- en West-Brabant (Etten-Leur) (Besturing Kazerne)
1200383 BRW Midden- en West-Brabant (Etten-Leur) (Bevelvoerders)
1200396 BRW Midden- en West-Brabant (Etten-Leur) (Blusploeg 1)
1201933 BRW Midden- en West-Brabant (Etten-Leur) (Lichtkrant)
1201999 BRW Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant (Monitorcode)
en nu roept iedereen in mijn TL dat het knap is dat ze 2 uur na moesten denken over die tweet, terwijl lokale autoriteiten zeggen dat je die account moest volgenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:08 schreef Masspa het volgende:
Ik woon hemelsbreed een meter of 100 van het bedrijf af, en ook hier geen luchtalarm gehoord (gisteren deed tie het nog wel) . Kennis van me woont aan de rand van het industrieterrein (statendamweg) en ook daar niet afgegaan..
Inmiddels is dit de enige echte info die vrijgegeven wordt:twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 22:53:49#brand #Oosterhout rond 21.15 uur explosie in loods, gevolgd door brand met hevige rookontwikkeling, geen gewonden. reageer retweet
EDL ook, staat op de lijst.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:12 schreef vosss het volgende:
Was in Moerdijk toen eik een BRZO bedrijf?
EDL in elk geval niet voor zover ik kan zien dus dan valt het altijd (relatief) mee.
Ik zie hem niet staan zo 123quote:
twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:02:16#brand Uit voorzorg ramen en deuren sluiten en ventilatie uit. Brandweer verricht metingen en is met groot materieel aanwezig. reageer retweet
Ze zijn dus toch wel voorzichtig met roepen dat er geen gevaarlijke stoffen zijn...twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:11:08#brand Momenteel worden geen gevaarlijke stoffen gemeten, maar we adviseren om ramen en deuren gesloten te houden. reageer retweet
Ventilatie uit. Ook lekker als hier wat gebeurd; mijn centrale ventilatie/luchtcirculatie kan niet uit. Die kan op 1, 2 of 3 en 3 is het hardst en 1 is niet uit maar zacht/langzaam.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:15 schreef Masspa het volgende:
twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:02:16#brand Uit voorzorg ramen en deuren sluiten en ventilatie uit. Brandweer verricht metingen en is met groot materieel aanwezig. reageer retweet
Ze zijn dus toch wel voorzichtig met roepen dat er geen gevaarlijke stoffen zijn...twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:11:08#brand Momenteel worden geen gevaarlijke stoffen gemeten, maar we adviseren om ramen en deuren gesloten te houden. reageer retweet
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik zie hem niet staan zo 123
=edit=
Ow ik zocht op afkorting. Op nr 153 staat ie.
Stekker uit stopcontact.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Ventilatie uit. Ook lekker als hier wat gebeurd; mijn centrale ventilatie/luchtcirculatie kan niet uit. Die kan op 1, 2 of 3 en 3 is het hardst en 1 is niet uit maar zacht/langzaam.
Daar is geen stopcontact vanquote:
Raar, bij ons ventilatiesysteem (gewoon vrijstaand huis) zit gewoon de stekker op zolder in stopcontact.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Daar is geen stopcontact van
Volgens mij werkt dat zelfs nog als ik de aardlek omgooi. Zou ik eens moeten testen en anders aankaarten bij de VvE een keer. Nooit bij nagedacht tot nu net. Wel handig als dat ook gewoon uit kan in geval van zoiets.
Bij lokale krant in ieder geval niet bekend, vooralsnog vooral veel geroep op Twitter. Ik zie hier (100m verderop) in ieder geval al een tijdje geen rookwolken meer, dus zal wel afgelopen zijn nu.quote:
twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:14:46#brand Rook gaat over de stad #Breda, via #Zundert, momenteel boven België. Sirenes zijn niet afgegaan. reageer retweet
onder welke hashtag wordt hierover getwitterd?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:23 schreef Masspa het volgende:
[..]
Bij lokale krant in ieder geval niet bekend, vooralsnog vooral veel geroep op Twitter. Ik zie hier (100m verderop) in ieder geval al een tijdje geen rookwolken meer, dus zal wel afgelopen zijn nu.
Meeste gaat via #oosterhout geloof ik, die was ook trending. Maar de account die we 'officieel' moeten volgen als Oosterhouters (Politie_Breda) gebruikt #brandquote:Op dinsdag 4 juni 2013 23:27 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
onder welke hashtag wordt hierover getwitterd?
twitter:Politie_Breda twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 23:33:54#brand #Oosterhout 23.30 uur sein 'brandmeester', geen gewonden. Loods bevatte verpakkingsmateriaal en geen gevaarlijke stoffen. reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |