nou nou, hij is jong en beetje makkelijk beinvloedbaar.quote:Op maandag 3 juni 2013 22:38 schreef ludovico het volgende:
Er is moeite in gestoken en de maker ervan is niet geheel dom, maar het blijft nogal een subjectief begrip dat vrijheid.
Eigenlijk vind ik het hele artikel daarom gewoon enorm kansloos, die gozer heeft een psychiater nodig.
Hoezo omdat het niet in je straatje past. Omdat je het wordt slaaf niet wilt horen kunt. Maar dat is de harde waarheid. Omdat ik anders denk beeld heb dan de meeste Nederlands heb ik een psychiater nodig. Wat een onzin ik heb ook recht op vrijheid van meningsuiting. Of mag dat volgens jouw niet meer?quote:Op maandag 3 juni 2013 22:38 schreef ludovico het volgende:
Er is moeite in gestoken en de maker ervan is niet geheel dom, maar het blijft nogal een subjectief begrip dat vrijheid.
Eigenlijk vind ik het hele artikel daarom gewoon enorm kansloos, die gozer heeft een psychiater nodig.
http://ikclaimmijnnaam.nl/quote:Op maandag 3 juni 2013 16:27 schreef theguyver het volgende:
vrijheden kan je op verschillende manieren opvatten, en elk land heeft een andere vorm van vrijheden, er is een mogelijkheid om er uit te stappen, dat weet je?
Dus jij vind dat er goede zaken mee gedaan wordt? Je bent niet wijs!quote:Op maandag 3 juni 2013 16:30 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Belasting betalen en boetes heeft naar mijn inziens helemaal niks met vrijheid en/of slavenij te maken. Als je dit onder beperking van vrijheid en slavenij ziet, dan zijn wij inderdaad slaven en zullen we dat ook altijd blijven (gelukkig maar).
Zoals ik al zei je kan er uitstappen, als het je niet bevalt.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 08:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dus jij vind dat er goede zaken mee gedaan wordt? Je bent niet wijs!
Mark Rutte is een Bilderberger ! Hij behoort tot kinderverkracht clanquote:Op maandag 3 juni 2013 18:14 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds geen antwoord op mijn vraag.
Vind je dat Rutte lekker moet doorgaan met schulden maken of vind je dat hij moet ingrijpen?
En denk je dat hij met het bezuinigen aan zijn eigen ego denkt? Ik denk het niet. Als hij echt aan z'n eigen ego denkt zal hij juist alle Nederlanders 1000 euro geven zodat hij herkozen wordt.
Hoe in vredesnaam kom je er bij dat het gebaseerd is goedaardige principes!? Voel eens aan je hoofd.quote:Op maandag 3 juni 2013 21:45 schreef jogy het volgende:
NWO is new world order en dat in zichzelf is niet slecht. Als er een wereldregering komt op basis van goedaardige principes en persoonlijke vrijheid waardoor niemand te kort komt en kan doen en laten wat hij of zij wil is dat niet slecht.
Dat er volgens sommige een NWO is of dreigt te komen op basis van de wet van de sterkste en onderdrukking van de zwakkere massa doet daar niets aan af.
Misschien niet de jouwe maar wel van zieke Eurofiele klootzakken als Rutte, Rompuy en Fuhrer Merkel.quote:Op maandag 3 juni 2013 21:54 schreef .SP. het volgende:
[..]
Jouw normen en waarden zijn de mijne niet, dus opzouten met je NWO.
Nog een leuk artikel over merkel. Volgens dit artikel kan ze wel eens de dochter of familie van Hitler zijn.http://martinvrijland.com/2013/06/03/wie-is-angela-merkel/ zie de gelijkenissen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Misschien niet de jouwe maar wel van zieke Eurofiele klootzakken als Rutte, Rompuy en Fuhrer Merkel.
Nee klopt, voor wijsheid hebben we jou natuurlijk.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 08:44 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dus jij vind dat er goede zaken mee gedaan wordt? Je bent niet wijs!
Lezen is moeilijk hè? een nieuwe wereld orde hoeft niet per se slecht te zijn. En als er dus een wereldwijde afspraak tot stand komt dat we gezellig samen moeten werken op basis van persoonlijke vrijheid allemaal goeie dingen, geheel transparant dan is het niet erg.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Hoe in vredesnaam kom je er bij dat het gebaseerd is goedaardige principes!? Voel eens aan je hoofd.
i knowquote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:05 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Nog een leuk artikel over merkel. Volgens dit artikel kan ze wel eens de dochter of familie van Hitler zijn.http://martinvrijland.com/2013/06/03/wie-is-angela-merkel/ zie de gelijkenissen.
onderwijs hebben we daar iig niet voor.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:10 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Nee klopt, voor wijsheid hebben we jou natuurlijk.
Met scherp kijken kun je nog steeds patronen missen hoorquote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:19 schreef jogy het volgende:
[..]
Lezen is moeilijk hè? een nieuwe wereld orde hoeft niet per se slecht te zijn. En als er dus een wereldwijde afspraak tot stand komt dat we gezellig samen moeten werken op basis van persoonlijke vrijheid allemaal goeie dingen, geheel transparant dan is het niet erg.
Ik ga er niet van uit dat de welbekende NWO zoals deze bekend is in BNW gebaseerd is op goedaardige principe's
En als laatste: http://www.hansanders.nl/informatie/158-oogmeting/
Democratisch gekozen alle 3.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Misschien niet de jouwe maar wel van zieke Eurofiele klootzakken als Rutte, Rompuy en Fuhrer Merkel.
NEE!quote:Op dinsdag 4 juni 2013 08:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Mark Rutte is een Bilderberger ! Hij behoort tot kinderverkracht clan
Nee, klopt. Onderwijs, Zorg, het is allemaal bagger. Jammer dat degene die het allemaal snapt een beetje op FOK! rondhangt in plaats van iets nuttigs te gaan doen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
onderwijs hebben we daar iig niet voor.
Democratisch ?! Plutocratisch zul je bedoelenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:24 schreef theguyver het volgende:
[..]
Democratisch gekozen alle 3.
Dus zijn we allemaal zelf voor verantwoordelijk
Klopt, wat wil je ermee zeggen? Zoals het nu is zal ik het nooit eens worden met welke vorm van NWO dan ook, neemt niet weg dat er in de toekomst een NWO tot stand kan komen die wel gebaseerd is op menswaardigheid.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Met scherp kijken kun je nog steeds patronen missen hoor
[ afbeelding ]
vlak A en B zijn gelijk!
Schatje, het ging even over het principe niet de daadwerkelijke invulling van Tribalwars ideale, op maat gemaakte, NWO.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:01 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Misschien niet de jouwe maar wel van zieke Eurofiele klootzakken als Rutte, Rompuy en Fuhrer Merkel.
juist. Nederland is gewoon een grote corrupte pokke zooi!quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:28 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Democratisch ?! Plutocratisch zul je bedoelen
Het volk van Europa heeft niet gestemt voor europa of voor rompuy maar voor hun eigen regering om hun te vertegenwoordigen .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:24 schreef theguyver het volgende:
[..]
Democratisch gekozen alle 3.
Dus zijn we allemaal zelf voor verantwoordelijk
Daarom stem ik op een partij die niet blij is met europa .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:55 schreef Summers het volgende:
[..]
Het volk van Europa heeft niet gestemt voor europa of voor rompuy maar voor hun eigen regering om hun te vertegenwoordigen .
ook gij kunt verkassen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:03 schreef new_moon het volgende:
Ik vind "Europa" op het moment de grootste bedreiging voor mijn persoonlijke vrijheid
Zeg dan niet dat ze democratisch zijn gekozen , alle regeringen hebben hun volk de EU door hun strot geduwd , hoe kom je er bij dat je nog iets te kiezen had of hebt als bijna alle regeringen dat achter de rug om hebben gedaan van het volk . Je stemt voortaan wie de loopjongen word van de EU die alles bepaald .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Daarom stem ik op een partij die niet blij is met europa .
Als iedereen dat nou had gedaan zeten we er niet bij
Wantquote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:07 schreef theguyver het volgende:
[..]
ook gij kunt verkassen.
schijnt er lekker weer te zijn in Noord Korea
De regering is gekozen door het volk.. we zijn er zelf voor verantwoordelijk geweest.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:09 schreef Summers het volgende:
[..]
Zeg dan niet dat ze democratisch zijn gekozen , alle regeringen hebben hun volk de EU door hun strot geduwd , hoe kom je er bij dat je nog iets te kiezen had of hebt als bijna alle regeringen dat achter de rug om hebben gedaan van het volk . Je stemt voortaan wie de loopjongen word van de EU die alles bepaald .
als je het niet bevalt hier..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:10 schreef Summers het volgende:
[..]
Wantje moet maar accepteren als er iets door je strot word gedouwd ? Een beetje de omgekeerde wereld , ga wat illegaal is maar terugdraaien . De aarde is van iedereen , hoezo verkassen
De EU is niet gekozen door het volk en zal nooit geaccepteerd worden .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
De regering is gekozen door het volk.. we zijn er zelf voor verantwoordelijk geweest.
Gelul, de eerste en enige keer dat de Nederlanders er indirect een keuze in hadden werd de uistlag gewoon genegeerd dus tja. Het is wel zo dat een regering alleen kan heersen met de goedkeuring of in ieder geval het dan wel niet morrend toelating van het volkquote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Daarom stem ik op een partij die niet blij is met europa .
Als iedereen dat nou had gedaan zaten we er niet bij
Onze regering heeft besloten dat we mee doen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:12 schreef Summers het volgende:
[..]
De EU is niet gekozen door het volk en zal nooit geaccepteerd worden .
Dat was voor de europese grondwet.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:14 schreef jogy het volgende:
[..]
Gelul, de eerste en enige keer dat de Nederlanders er indirect een keuze in hadden werd de uistlag gewoon genegeerd dus tja. Het is wel zo dat een regering alleen kan heersen met de goedkeuring of in ieder geval het dan wel niet morrend toelating van het volk.
Ik zeg ook; indirectquote:
Jup en dat is ook de enige reden dat overheden en corporaties doen wat ze doen, omdat iedereen het toelaat. We zitten al generaties lang in een traditie van autoriteit die van boven naar beneden gaat. en persoonlijke machteloosheid. En geef toe, de grote meerderheid van ons land in ieder geval heeft het gewoon te goed om alles te riskeren. Ingenieus in elkaar geflanst hoor, geef iedereen met kennis, potentiële macht en vrijheid (relatief) genoeg luxe zodat ze bang zijn het te verliezen en voor de rest laat je de domme werkende massa met 1 euro per maand zich gewoon zodanig zorgen maken hoe ze het volgende bakje rijst kunnen bemachtigen dat ze ook niet te hard tegenstribbelen.quote:Ipv van dat wij als volk er wat aan deden. soort van opstand.. nee we zaten en keken toe.
drom, ben je het er gewoon zwaar mee oneens.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:27 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik zeg ook; indirect
[..]
Jup en dat is ook de enige reden dat overheden en corporaties doen wat ze doen, omdat iedereen het toelaat. We zitten al generaties lang in een traditie van autoriteit die van boven naar beneden gaat. en persoonlijke machteloosheid. En geef toe, de grote meerderheid van ons land in ieder geval heeft het gewoon te goed om alles te riskeren. Ingenieus in elkaar geflanst hoor, geef iedereen met kennis, potentiële macht en vrijheid (relatief) genoeg luxe zodat ze bang zijn het te verliezen en voor de rest laat je de domme werkende massa met 1 euro per maand zich gewoon zodanig zorgen maken hoe ze het volgende bakje rijst kunnen bemachtigen dat ze ook niet te hard tegenstribbelen.
Ze zijn gekozen en worden betaald om het volk te vertegenwoordigen , de macht overdragen buiten Nederland is niet de afspraak en heeft niemand voor gekozen . Dit is niet iets wat over gaat waaien door er een acceptabele label aan te hangen . Het is op geen enkele wijze goed te praten . Er zal alleen maar meer chaos komen hoe langer dit in stand blijft .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:14 schreef theguyver het volgende:
[..]
Onze regering heeft besloten dat we mee doen.
Ze hadden ook nee kunnen zeggen.
zie mijn vorige post... daar staat de oplossing.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:45 schreef Summers het volgende:
[..]
Ze zijn gekozen en worden betaald om het volk te vertegenwoordigen , de macht overdragen buiten Nederland is niet de afspraak en heeft niemand voor gekozen . Dit is niet iets wat over gaat waaien door er een acceptabele label aan te hangen . Het is op geen enkele wijze goed te praten . Er zal alleen maar meer chaos komen hoe langer dit in stand blijft .
Ik geloof niet meer in de huidige ouderwetse politieke constructie dus daar ga ik niet aan meedoen .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:47 schreef theguyver het volgende:
[..]
zie mijn vorige post... daar staat de oplossing.
dus... je loopt er op te bitchen maar je gaat er niks tegen doen..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:05 schreef Summers het volgende:
[..]
Ik geloof niet meer in de huidige ouderwetse politieke constructie dus daar ga ik niet aan meedoen .
De regering is niet gekozen. Ken je staatsrecht.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
De regering is gekozen door het volk.. we zijn er zelf voor verantwoordelijk geweest.
maar we zijn genept want we hebben hard nee gezegd.... maar die pikomhoog Balkenende doet toch.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:57 schreef theguyver het volgende:
[..]
Daarom stem ik op een partij die niet blij is met europa .
Als iedereen dat nou had gedaan zeten we er niet bij
Nee alleen de frontman marrionet kiezen we voor. De echte bestuurder, manager, uitvoerder of expert blijft onveranderd.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:17 schreef theguyver het volgende:
De regering in Nederland is belast met het bestuur ofwel de uitvoerende macht. De regering wordt gevormd door de Koning en de ministers, zo bepaalt art. 42 lid 1 Grondwet.
De ministers vormen tezamen de ministerraad (regering zonder de Koning), voorgezeten door een bij Koninklijk Besluit (Elk besluit van de regering heet Koninklijk Besluit) benoemde minister-president.
op de koning na stemmen wij op een partij en de partij beslist wie er op de funktie komt.
Jij loopt te bitchen en als het je niet bevalt ga jij maar verkassen .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
dus... je loopt er op te bitchen maar je gaat er niks tegen doen..
als je niks er tegen wil doen.. dan moet je het maar accepteren.. of verkassen
ik heb het over het land waar in je woont, als je het niet bevalt..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:21 schreef Summers het volgende:
[..]
Jij loopt te bitchen en als het je niet bevalt ga jij maar verkassen .
Je hoeft mij het staatsrecht niet leren kennen hoor, het is m'n vakquote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:17 schreef theguyver het volgende:
De regering in Nederland is belast met het bestuur ofwel de uitvoerende macht. De regering wordt gevormd door de Koning en de ministers, zo bepaalt art. 42 lid 1 Grondwet.
De ministers vormen tezamen de ministerraad (regering zonder de Koning), voorgezeten door een bij Koninklijk Besluit (Elk besluit van de regering heet Koninklijk Besluit) benoemde minister-president.
op de koning na stemmen wij op een partij en de partij beslist wie er op de funktie komt.
like what?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:25 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Je hoeft mij het staatsrecht niet leren kennen hoor, het is m'n vak. De regering wordt nu eenmaal niet gekozen. Ik kan nu overigens wel vervallen in waarom deze post van jou niet helemaal correct is, maar dat lijkt me niet echt bijdragen aan de discussie.
Meer ontopic:
Nuance is kracht, ook wat betreft standpunten over de EU en EMU. Er is veel kritiek mogelijk op het [constitutionele] Europese recht, maar een hetze zoals die hier gevoerd wordt is ongenuanceerd en kort door de bocht. Ik ben persoonlijk ook geen fan van de meer federale elementen van de EU [De commissie en het Europees Parlement bijvoorbeeld], maar niet alles wat EU is, is slecht.
Oke, ben niet de expert hier in.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:25 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Je hoeft mij het staatsrecht niet leren kennen hoor, het is m'n vak. De regering wordt nu eenmaal niet gekozen. Ik kan nu overigens wel vervallen in waarom deze post van jou niet helemaal correct is, maar dat lijkt me niet echt bijdragen aan de discussie.
Meer ontopic:
Nuance is kracht, ook wat betreft standpunten over de EU en EMU. Er is veel kritiek mogelijk op het [constitutionele] Europese recht, maar een hetze zoals die hier gevoerd wordt is ongenuanceerd en kort door de bocht. Ik ben persoonlijk ook geen fan van de meer federale elementen van de EU [De commissie en het Europees Parlement bijvoorbeeld], maar niet alles wat EU is, is slecht.
Misschien is het in Noord Korea wel beter gesteld dan wij denken.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:07 schreef theguyver het volgende:
[..]
ook gij kunt verkassen.
schijnt er lekker weer te zijn in Noord Korea
Ja je wel moeten allemaal dezelfde richting om denken in Nederland. Maar daar heb ik geen zin in ik denk zelf na.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:10 schreef Summers het volgende:
[..]
Wantje moet maar accepteren als er iets door je strot word gedouwd ? Een beetje de omgekeerde wereld , ga wat illegaal is maar terugdraaien . De aarde is van iedereen , hoezo verkassen
Dat zegt ze helemaal niet. Als we iets willen veranderen moeten we massaal demonstratie houden en we laten ons niet wegjagen door de politie.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:11 schreef theguyver het volgende:
[..]
dus... je loopt er op te bitchen maar je gaat er niks tegen doen..
als je niks er tegen wil doen.. dan moet je het maar accepteren.. of verkassen
De aarde is mijn land .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:22 schreef theguyver het volgende:
[..]
ik heb het over het land waar in je woont, als je het niet bevalt..
ga ne naar ander land wat beter is.,. ik ziet hier goed hoor
of je komt daadwerkelijk in opstand zoals in turkije van hey KUT regering dat was niet de afspraak!!
Doe dat dan... bedoel jij lambiekje summers misschien wel meer mensen op de been..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:32 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Dat zegt ze helemaal niet. Als we iets willen veranderen moeten we massaal demonstratie houden en we laten ons niet wegjagen door de politie.
oke, maar deze regio deze regelsquote:
Met 6 mensen schiet je nog niet zoveel mee op. Dat doe ik waarschijnlijk nog wel is nog te vroeg te weinig mensen zijn wakker.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:33 schreef theguyver het volgende:
[..]
Doe dat dan... bedoel jij lambiekje summers misschien wel meer mensen op de been..
wat let jullie?
In feite hebben we het allemaal misschien dan toch nog niet zo slecht als we denken...quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:27 schreef theguyver het volgende:
[..]
Oke, ben niet de expert hier in.
Ik geef alleen aan dat wij gewoon een lui volk szijn en dat we over ons heen laten lopen.
bedoel als we het echt zo verrekte slecht hadden dan waren we ook massaal de straat op gegaan ipv een Forum vol spammen dat het allemaal zo slecht is..
zolang maar 6 man je mening delen schiet het niet op.. je moet ze ook niet bij elkaar vegen op dit forum maar daar voor moet je in het politiek topic wezenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:35 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Met 6 mensen schiet je nog niet zoveel mee op. Dat doe ik waarschijnlijk nog wel is nog te vroeg te weinig mensen zijn wakker.
gaat waarschijnlijk wel gebeuren als ze te ver gaan ga ik zeker demonstreren.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:35 schreef ems. het volgende:
Gaat nooit gebeuren. Het blijft bij (na)praten op internet.
dat zeg ik..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:36 schreef Degodvader het volgende:
[..]
In feite hebben we het allemaal misschien dan toch nog niet zo slecht als we denken...
succes, vertel me ff waar en wanneer ik zal jullie wel aanmoedigen met een spandoek..quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:37 schreef tribalwars het volgende:
[..]
gaat waarschijnlijk wel gebeuren als ze te ver gaan ga ik zeker demonstreren.
Als ik ook maar de helft mag geloven van alles wat jij post is het al lang te ver gegaan. Maar blijkbaar vind je het gevaar van de NWO dus toch wel meevallen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:37 schreef tribalwars het volgende:
[..]
gaat waarschijnlijk wel gebeuren als ze te ver gaan ga ik zeker demonstreren.
dat maak jij ervan.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:38 schreef ems. het volgende:
[..]
Als ik ook maar de helft mag geloven van alles wat jij post is het al lang te ver gegaan. Maar blijkbaar vind je het gevaar van de NWO dus toch wel meevallen.
Ik neem aan dat je mobieltje hebt een PC dure telefoon een spelcomputer en misschien wel een tv.quote:
Ach, laten we maar gewoon hopen dat het niet zover hoeft te komen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:37 schreef theguyver het volgende:
[..]
dat zeg ik..
we lopen wel hard te bitchen.
maar we kunnen ons nog steeds een auto dure electronica tv duur eten drinken etc veroorloven.
misschien als dat allemaal weg is.
Ja dus wat wil dat zeggen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:41 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je mobieltje hebt een PC dure telefoon een spelcomputer en misschien wel een tv.
klopt dat?
In afrika heeft een jongen zoals jou een schaap en is aan het werk..quote:
En wanneer gaan ze volgens jouw optiek 'te ver' dan?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:37 schreef tribalwars het volgende:
[..]
gaat waarschijnlijk wel gebeuren als ze te ver gaan ga ik zeker demonstreren.
Altijd alleen we er weer arme zielig mensen uit afrika vandaan dat komt door ons systeem als je dat wil veranderen moet ons huidig systeem kapot snap dat nou.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:46 schreef theguyver het volgende:
[..]
In afrika heeft een jongen zoals jou een schaap en is aan het werk..
in Azie heeft een jongen zoals jou een bak rijst en is aan het werk.
in zuid amerika heeft een jongen zoals voetbal en is aan het werk.
Er zullen wel wat uitschieters zijn maar denk er aan dat je het hier helemaal zo slecht nog niet hebt.
en was je geboren in een ander land dan waren jou eerste gedachten eerder je eigen levensbehoefte ipv ik ga op mijn dure mobiel op een forum mijn ongenoegen uiten.
Los van de vraag of dit al dan niet waar is, het is in ieder geval niet relevant voor het punt wat hij poogt te maken.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:47 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Altijd alleen we er weer arme zielig mensen uit afrika vandaan dat komt door ons systeem als je dat wil veranderen moet ons huidig systeem kapot snap dat nou.
inderdaad ALS!quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:47 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Altijd alleen we er weer arme zielig mensen uit afrika vandaan dat komt door ons systeem als je dat wil veranderen moet ons huidig systeem kapot snap dat nou.
Er bestaat geen reden waarom iemand geen kritiek zou mogen hebben en er bestaat geen reden waarom je alles voor zoete koek zou moeten slikken ongeacht waar je woont .quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:46 schreef theguyver het volgende:
[..]
In afrika heeft een jongen zoals jou een schaap en is aan het werk..
in Azie heeft een jongen zoals jou een bak rijst en is aan het werk.
in zuid amerika heeft een jongen zoals voetbal en is aan het werk.
Er zullen wel wat uitschieters zijn maar denk er aan dat je het hier helemaal zo slecht nog niet hebt.
en was je geboren in een ander land dan waren jou eerste gedachten eerder je eigen levensbehoefte ipv ik ga op mijn dure mobiel op een forum mijn ongenoegen uiten.
quote:
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:47 schreef Degodvader het volgende:
[..]
En wanneer gaan ze volgens jouw optiek 'te ver' dan?
iediereen mag dat, daarvoor heb je een mening.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:49 schreef Summers het volgende:
[..]
Er bestaat geen reden waarom iemand geen kritiek zou mogen hebben en er bestaat geen reden waarom je alles voor zoete koek zou moeten slikken ongeacht waar je woont .
Ook een arm afrikaans kind heeft een mobieltje. Wel mobieltjes maar geen water en/of toilet.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:46 schreef theguyver het volgende:
[..]
In afrika heeft een jongen zoals jou een schaap en is aan het werk..
in Azie heeft een jongen zoals jou een bak rijst en is aan het werk.
in zuid amerika heeft een jongen zoals voetbal en is aan het werk.
Er zullen wel wat uitschieters zijn maar denk er aan dat je het hier helemaal zo slecht nog niet hebt.
en was je geboren in een ander land dan waren jou eerste gedachten eerder je eigen levensbehoefte ipv ik ga op mijn dure mobiel op een forum mijn ongenoegen uiten.
Oooh, gelukkig maar. Ik was al bang dat je morgen op het Malieveld zou staan. Gelukkig is de situatie zoals jij deze opsomt niet de huidige, en hij lijkt voor de nabije toekomst ook absoluut niet reëel.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:51 schreef tribalwars het volgende:
[..]
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden.
2. Het nieuw geld is een chip in je hand waar mee je altijd in de gaten gehouden kan worden.
3. Je mag niet anders denken dan de MSM of je wordt opgepakt.
4. Internet is beperkt en van de overheid.
5. je mag geen moestuin meer hebben want grond is van de overheid.
6. water wordt commerciele goedje.
7. Je kunt elke moment van de dag opgepakt worden. Omdat iedereen verdacht is. Als je anders denkt dan de MSM ben je een terrorist volgens de staat en ga je meteen de cel in.
een paar van deze punten dreigen al te gebeuren dit jaar. Dus het is wel reeël.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:53 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Oooh, gelukkig maar. Ik was al bang dat je morgen op het Malieveld zou staan. Gelukkig is de situatie zoals hij deze opsomt niet de huidige, en hij lijkt voor de nabije toekomst ook absoluut niet reëel.
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:51 schreef tribalwars het volgende:
[..]
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden. ( nee hoor ik kom uit de achterhoek daar hebben ze 3 patroeile wagens op de 100.000 mensen )
2. Het nieuw geld is een chip in je hand waar mee je altijd in de gaten gehouden kan worden. ( nou mooi en wat doen ze met die info.. geen hol)
3. Je mag niet anders denken dan de MSM of je wordt opgepakt. ( jij bent er nog lambiekje is er nog)
4. Internet is beperkt en van de overheid. ( TPB kan ik nog steeds op)
5. je mag geen moestuin meer hebben want grond is van de overheid. ( ik beslis zelf wat ik plant)
6. water wordt commerciele goedje. ( is het al.. is niet gratis)
7. Je kunt elke moment van de dag opgepakt worden. Omdat iedereen verdacht is. Als je anders denkt dan de MSM ben je een terrorist volgens de staat en ga je meteen de cel in. ( en terrecht als jij een gevaar bent voor de medemens)
Verras me.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:54 schreef tribalwars het volgende:
[..]
een paar van deze punten dreigen al te gebeuren dit jaar. Dus het is wel reeël.
dan horen we dat via de MSMquote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:54 schreef tribalwars het volgende:
[..]
een paar van deze punten dreigen al te gebeuren dit jaar. Dus het is wel reeël.
Punt 6, 3,1quote:
Nee dat krijg je niet te horen van hun of wel maar dan klopt het verhaal niet.quote:
we hoeven net nog geen davidster op.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:51 schreef tribalwars het volgende:
[..]
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden.
vandaar ook het pushen van betalen met mobiel.quote:2. Het nieuw geld is een chip in je hand waar mee je altijd in de gaten gehouden kan worden.
is van grote ondernemingen die tevens weer de overheid in hun zak hebben.quote:3. Je mag niet anders denken dan de MSM of je wordt opgepakt.
4. Internet is beperkt en van de overheid.
Nee de rede is je kunt kruiden planten waarmee je kwaaltjes en allergien en ziektes kan voorkomen en je al gehele gezondheid op peil te houden. Het is dus kortweg strafbaar om je eigen gezondheid in de hand te hebben. Zover gaat de terreur van BadPharma.quote:5. je mag geen moestuin meer hebben want grond is van de overheid.
Wonderlijk dat het nog niet eerder was.quote:6. water wordt commerciele goedje.
zonder rechter.quote:7. Je kunt elke moment van de dag opgepakt worden. Omdat iedereen verdacht is. Als je anders denkt dan de MSM ben je een terrorist volgens de staat en ga je meteen de cel in.
Vanwaar toch die boze angst? Of angstige boosheid.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:51 schreef tribalwars het volgende:
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden.
Oh? Ik moet echt nooit mijn ID te laten zien. En als ik politie op straat tegenkom, wat niet al te vaak gebeurt, groeten ze me net zo aardig als ik hen.
2. Het nieuw geld is een chip in je hand waar mee je altijd in de gaten gehouden kan worden.
Is dat er inmiddels al of blijft dat vooralsnog angstdenken?
3. Je mag niet anders denken dan de MSM of je wordt opgepakt.
Ik denk over veel dingen heel anders dan de MSM. Ben nog nooit opgepakt.
4. Internet is beperkt en van de overheid.
In China inderdaad, hier kun je er bijna alles op vinden. Liever ga ik echter niet op zoek naar kinderporno.
5. je mag geen moestuin meer hebben want grond is van de overheid.
Ik zal het mijn buurvrouw vertellen, met haar moestuin. En de buurman ernaast, met zijn volkstuintje.
6. water wordt commerciele goedje.
Wederom: angstdenken gebaseerd op verkeerde informatie. Lees je in.
7. Je kunt elke moment van de dag opgepakt worden. Omdat iedereen verdacht is. Als je anders denkt dan de MSM ben je een terrorist volgens de staat en ga je meteen de cel in.
Wederom: nog nooit opgepakt en ik ken ook niemand die zomaar werd opgepakt om bovenstaande redenen.
Wettelijk gezien is men daar toe bevoegd. Dat er misschien te weinig mankracht voor is is een andere issue.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:02 schreef Degodvader het volgende:
1. Je moet overal je ID laten zien. Overal op straat staat politie om je in de gaten te houden. => Het laten zien van je ID is best strict gereguleerd. "Zomaar" een ID MOETEN laten zien is niet aan de orde. Ik weet overigens niet of je op de hoogte bent, maar de politie komt ZEER veel mankracht tekort. "Overal op straat" lijkt me dan ook niet echt een opportune stelling.
3. Je mag niet anders denken dan de MSM of je wordt opgepakt. Ik weet niet zeker of ik hier aandacht aan moet besteden. Complete kolder. Sowieso is 'denken' niet gereguleerd, dus als je deze stelling zou willen verdedigen zou je het moeten hebben over: "handelen niet conform de richtlijnen uit de MSM" of zoiets dergelijks. Ik ken ook geen strafbare feiten die stellen dat je wordt opgepakt als je niet naar RTL of NOS kijkt. Het feit dat er nog zeer veel kritische blikken en uitlatingen zijn over de MSM en de inhoud daarvan ontkracht in feite jouw stelling. Je loopt zelf ook nog vrij rond, is het niet?
ofterwijl genoeg medicijnen, nanoparticles en fluoride in zit? Commercie is er dus ABSOLUUT niet voor controle. Het gaat voor geld. En als daar verontreinigd water uit je kraan stroomt so be it.quote:6. water wordt commerciele goedje. Ons drinkwater [ik neem aan dat je het over drinkwater en niet over oppervlaktewater of bodemwater hebt?] is sterk gereguleerd om kwaliteit te garanderen.
quote:Hiervoor betalen lijkt me nou niet echt een probleem. Bovendien is de prijs van water aardig laag, en zijn commerciële belangen minimaal.
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:08 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wettelijk gezien is men daar toe bevoegd. Dat er misschien te weinig mankracht voor is is een andere issue.
Ik zeg net, het tonen van een ID is sterk gereguleerd. Het KAN inderdaad zo zijn dat iemand bevoegd is je identiteit te vorderen. Het is echter niet zo dat het op ieder moment voor elke reden zomaar gevorderd mag worden. Prima situatie lijkt me zo. Laat het recht alsjeblieft over aan juristen.
[..]
ofterwijl genoeg medicijnen, nanoparticles en fluoride in zit? Commercie is er dus ABSOLUUT niet voor controle. Het gaat voor geld. En als daar verontreinigd water uit je kraan stroomt so be it.
Ik stel ook niet dat commercie er voor de controle is. Ik raad je aan m'n post zorgvuldig te lezen. Ik stel dat er sterke controle is op ons drinkwater om de kwaliteit te garanderen. In ons drinkwater zitten dan ook geen medicatie, nanoparticles en fluoride [Ben je überhaupt bekend met het Fluoride arrest [HR-22-06-1973-NJ-1973-386] of de daadwerkelijke praktijk van drinkwatervoorziening en de controles daarop? Ik weet dat het ondoenlijk is om met jou een discussie te voeren dus ik wil het dan ook hierbij laten. Prima dat jij er anders over denkt, maar ik kan me er niet in vinden.
Precies , we zijn vergeten voor ons zelf te denken en voor ons zelf op te komen en voor onze medemensen . NO MORE , dat idee zie je groeien onder de wereldbevolkingquote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:30 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ja je wel moeten allemaal dezelfde richting om denken in Nederland. Maar daar heb ik geen zin in ik denk zelf na.
Jij denkt voor jezelf, dat blijkt. Maar in hoeverre help je daar andere mensen mee. Of beter gezegd; hoe kún je andere mensen daarmee helpen. Gedachtes alleen werken niet. Toch?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:22 schreef Summers het volgende:
[..]
Precies , we zijn vergeten voor ons zelf te denken en voor ons zelf op te komen en voor onze medemensen . NO MORE , dat idee zie je groeien onder de wereldbevolking
Bewustwording/making kan werken. Maar het zal de eerste stap zijn en het kan op efficiëntere manieren dan op een forum je mening verkondigen.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Jij denkt voor jezelf, dat blijkt. Maar in hoeverre help je daar andere mensen mee. Of beter gezegd; hoe kún je andere mensen daarmee helpen. Gedachtes alleen werken niet. Toch?
Dat bedoel ik.quote:Op dinsdag 4 juni 2013 13:33 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Bewustwording/making kan werken. Maar het zal de eerste stap zijn en het kan op efficiëntere manieren dan op een forum je mening verkondigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |