Huur een paar zwervers. De deuren kunnen toch niet fatsoenlijk dicht. Heeft tot nu toe altijd succes gehad als het gaat om het rap afvoeren van sloopmaterieel.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:44 schreef Peterselieman het volgende:
ook een goede is waar de stellen naar toe moeten als de NS ze niet meer wil hebben. Op de Watergraafsmeer zullen ze in de weg staan, dat weet AnsaldoTilburg ook wel en de Italianen zullen ongetwijfeld geen enkele zin hebben om hun troep op te halen. Probleem is dan ook dat de stellen die nog van de Italianen zijn niet zomaar versleept mogen worden.
Dan stuurt de NS een rekening voor stallingskosten naar de Italianen.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:44 schreef Peterselieman het volgende:
ook een goede is waar de stellen naar toe moeten als de NS ze niet meer wil hebben. Op de Watergraafsmeer zullen ze in de weg staan, dat weet AnsaldoTilburg ook wel en de Italianen zullen ongetwijfeld geen enkele zin hebben om hun troep op te halen. Probleem is dan ook dat de stellen die nog van de Italianen zijn niet zomaar versleept mogen worden.
weet niet of je die wel op de Meer rond wilt hebben lopenquote:Op maandag 3 juni 2013 13:45 schreef Duvel het volgende:
[..]
Huur een paar zwervers. De deuren kunnen toch niet fatsoenlijk dicht. Heeft tot nu toe altijd succes gehad als het gaat om het rap afvoeren van sloopmaterieel.
Hee, wordt hiet een nieuw business model geboren voor NSHispeed, om toch winst te kunnen maken?quote:Op maandag 3 juni 2013 13:46 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Dan stuurt de NS een rekening voor stallingskosten naar de Italianen.
die kan toch niet betaald worden. De Italianen gaan bankroet en tot de zaak afgewikkeld is blijven de stellen staan waar ze staanquote:Op maandag 3 juni 2013 13:46 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Dan stuurt de NS een rekening voor stallingskosten naar de Italianen.
Ja, je kan rekeningen sturen tot je er scheel van ziet. Daar komt geen cent vandaan hoorquote:Op maandag 3 juni 2013 13:46 schreef WhiteJoker het volgende:
[..]
Dan stuurt de NS een rekening voor stallingskosten naar de Italianen.
Duurt nooit lang voordat die treinen in rook opgaan. Als het al niet spontaan gebeurt (zo accu's).quote:Op maandag 3 juni 2013 13:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
weet niet of je die wel op de Meer rond wilt hebben lopen
Op een gegeven moment kan je er een dwangsom aanhangen met als uiterlijk maatregel dat de stellen verplaatst worden. Daar zal de curator ook gevoelig voor zijn. Het ging natuurlijk voornamelijk om de stellen die niet verplaatst mochten worden.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:48 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, je kan rekeningen sturen tot je er scheel van ziet. Daar komt geen cent vandaan hoor
ze willen daar geen materiaal van inferieure kwaliteit hebbenquote:Op maandag 3 juni 2013 13:49 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Toch maar gewoon naar IJmuiden sturen en meteen de hoogovens in.
Wat is tegenwoordig de prijs voor oud ijzer?
En terecht...quote:Op maandag 3 juni 2013 13:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ze willen daar geen materiaal van inferieure kwaliteit hebben
Bovendien kost het opruimen van wat er op weg naar IJmuiden naast de baan terecht is gekomen teveel.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ze willen daar geen materiaal van inferieure kwaliteit hebben
Nog een betere vraag; kan je een buitenlands hoofdtelwoord als handelsmerk deponeren?quote:Op maandag 3 juni 2013 12:18 schreef b2py het volgende:
Ik vind het trouwens wel een vaag verhaal dat het merknaam Fyra bij NMBS ligt en daardoor niet meer gebruikt mag worden door NSH. Ik denk dat je die naam voor een prikkie wel even over kan nemen.
Sowieso, zit veel te veel plestik in.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ze willen daar geen materiaal van inferieure kwaliteit hebben
one.com?quote:Op maandag 3 juni 2013 13:57 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Nog een betere vraag; kan je een buitenlands hoofdtelwoord als handelsmerk deponeren?
Ja prima, maar dat is geen antwoord op de vraagquote:
Nou ja, lijkt me dat het vaker gebeurt dus. En dat het dus wel kanquote:Op maandag 3 juni 2013 14:11 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ja prima, maar dat is geen antwoord op de vraag
volgens mij heeft een groot deel van het verhaal al eens online gestaan en is het laatste stukje nu een beetje anders opgeschrevenquote:Op maandag 3 juni 2013 14:06 schreef Doc__Zenith het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)stilstand-kwam.dhtml
Het is mij hiermee wel duidelijker. Ik dacht dat ik wat gemist had, maar het staat nog maar net online :>
Eigenlijk is het ministerie, en zeker Tineke Tolpoort, dus verantwoordelijk voor de malaise. Door het eerste bod van de NS met nadreunende woorden van tafel te vegen heeft ze het bedrijf gedwongen een onrealistisch bod te doen. Zeker toen de andere vervoerders véél lager boden hadden ze misschien achter hun oren moeten krabbelen.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:06 schreef Doc__Zenith het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)stilstand-kwam.dhtml
Het is mij hiermee wel duidelijker. Ik dacht dat ik wat gemist had, maar het staat nog maar net online :>
In de categorie 'de aanval is de beste verdediging'?quote:De fabrikant van de Fyra-treinen, de Italiaanse treinenbouwer AnsaldoBreda, gaat juridische stappen nemen tegen de Belgische spoorwegen, de NMBS. Volgens AnsaldoBreda kloppen verwijten niet die de NMBS vrijdag maakte over de mankementen.
De NMBS kondigde aan het contract voor de levering van Fyratoestellen te verbreken. Maar daar liggen volgens de treinbouwer geen technische redenen, maar andere redenen aan ten grondslag.
AnsaldoBreda zegt verbaasd en teleurgesteld te zijn over de beslissing van de Belgen. 'Er zijn de afgelopen periode diverse ontmoetingen geweest, op verschillend niveau, waarbij ook de Belgische technici aanwezig waren", aldus het bedrijf.
De aankondiging van de NMBS om het contract te verbreken, lijkt in tegenspraak met de resultaten van die bijeenkomsten, stelt AnsaldoBreda.
Precies. Echt gtfo met dat gemekker over aparte concessies en meuk. Gewoon binnenlandse treinen over die hap.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:18 schreef Doc__Zenith het volgende:
Ik heb zelf dat originele plan altijd beter gevonden, de HSLZ heeft dan het meeste nut. Dat losse gedoe was al niets, te duur ingeschreven of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |