quote:Beste Swetsenegger,
Goed dat je daarnaar vraagt.
Je hebt een prima indruk op mij achtergelaten. Op je wijze van solliciteren is weinig af te dingen: je brief was meer dan goed, je CV verzorgd, net als de opmaak van beide documenten. Je kwam enthousiast over, en we hebben leuk gesproken over de telefoon.
Het zit 'm eenvoudigweg in het grote aanbod. De kandidaten die wij hebben uitgenodigd hadden doorgaans al heel wat vlieguren bij internetbureaus gemaakt, en kunnen daardoor bij ons vanaf dag 1 waardevol zijn.
Eerlijkheidshalve moet ik daarbij bekennen dat in een traject als deze, met 50+ enthousiaste kandidaten, veel onrecht gedaan wordt aan de ongetwijfeld grote capaciteiten van de kandidaten. Ik heb niet de illusie een kandidaat na een brief en een telefoongesprek te kunnen doorgronden, waardoor 'gut feeling' een grote rol gaat spelen. Ik ben er nog niet achter hoe ik dat kan voorkomen.
Ik vond het erg leuk dat je interesse had in de functie, en wens je veel succes!
Dat is een mooie inderdaad.quote:
quote:Op dinsdag 4 juni 2013 21:30 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Na zo'n afwijzing baal je pas echt dat je er niet komt te werken.
Nou dat dus.quote:Op woensdag 5 juni 2013 12:03 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind 1650 bruto voor fulltime voor iemand die universitair is opgeleid + werkervaring heeft! echt idioot. En dan heb ik het nog niet eens over het behoorlijk overdrijven van de kosten voor die opleiding.
Terugkoppelen dat je de prijs vd opleiding vreemd vindt en het salaris te laag?quote:Op woensdag 5 juni 2013 12:01 schreef ThaBrain het volgende:
Ben net klaar met een gesprek aan de andere kant van het land (hoofdkantoor van het bedrijf). Ze bieden een baan met traineeship aan die in de verte misschien relatie heeft met mijn universitaire opleiding. Ik heb inmiddels al ook een jaar of 4 relevante werkervaring.
Ze vertelde dat de opleiding 25000 euro kost en ze bieden een salaris van 1650 bruto voor 36 uur werken...ik zou een opleidingscontract krijgen en 1,5 jaar voor ze moeten werken om er vanaf te zijn. Als ik eerder ontslag neem moet ik 5500 terugbetalen.
Ik ging na het gesprek eens zoeken naar de prijs van de opleiding. Bij precies hetzelfde opleidingsinstituut voor dezelfde opleiding zag ik een prijs staan van 4000 euro...
Wat vinden jullie hiervan?
Oeh netjes!!quote:
Ze kunnen het personeel waarschijnlijk krijgen voor hun eisen + dat salarisquote:Op woensdag 5 juni 2013 12:35 schreef Spezza19 het volgende:
Ach, geen raar iets meer toch, tegenwoordig? Universitair niveau en dan 1650 geboden krijgen...
Werkgevers anno 2013
Tja, dan kan je beter gaan zzp'enquote:Op woensdag 5 juni 2013 13:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ze kunnen het personeel waarschijnlijk krijgen voor hun eisen + dat salaris
interessante telesales projectenquote:Functieomschrijving:
Onze opdrachtgever is gespecialiseerd in interessante telesales projecten. Je gaat zelf potentiele klanten benaderen voor uiteenlopende producten. Hierbij kun je denken aan loterijen, Energie maar ook gezondheidsproducten. Uiteraard probeer je uit ieder gesprek het maximale te halen, namelijk het sluiten van de deal.
Wij bieden:
Goed salaris: Basissalaris ¤6.63 tot ¤8,59 excl toeslagen, leeftijdafhankelijk
Bonus: Verdien naast een goed salaris ook nog een bonus van max. ¤1 per uur
Vakantiedagen: evenredig naar het aantal uren dat je werkt, bouw je vakantiedagen op. Zodoende kun je betaald op vakantie.
Prima werktijden: Elke doordeweekse dag tussen 9.00 en 21.30 uur de mogelijkheid om te werken en op zaterdag tussen 9.30 en 16.00 uur.
Flexibiliteit: Je stelt je eigen rooster samen en kunt daarbij kiezen uit ochtend-, middag-, avond- en zaterdagshifts van 4 uur. Het is dus ideaal te combineren met een gezinsleven, andere baan of (thuis) studie.
Prettige werksfeer: In dit callcenter werk je met gezellige collega's in een leuk en informeel callcenter.
Regeling voor reiskostenvergoeding.
noem mij 1 telemarketingbedrijf dat beter betaalt?quote:Op woensdag 5 juni 2013 13:18 schreef TeleportingKing het volgende:
Ook voor de meest ondankbare hondenbanen kunnen ze je gewoon uitbuiten.
[..]
interessante telesales projecten
een leuk callcenter![]()
8,59 een "goed salaris"![]()
![]()
Scepter, HMS, Proficall.quote:Op woensdag 5 juni 2013 16:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
noem mij 1 telemarketingbedrijf dat beter betaalt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |