quote:
Dat was vet joh, met al die bekende automerken waar 1 letter anders wasquote:Op zondag 2 juni 2013 16:51 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Slechtste spel wat ik ooit gespeeld heb.
We posten alleen maar goede spellen. Sorry ds2quote:Op zondag 2 juni 2013 16:56 schreef DarkSonic2 het volgende:
Nu het hier toch over oude spellen gaat past JJ2 er ook wel bij.
niemand geeft een neukquote:
Iedere vrouw boven de 20 is bij jou een possible Milf tochquote:
quote:
quote:
quote:Op zondag 2 juni 2013 16:56 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat was vet joh, met al die bekende automerken waar 1 letter anders was
En al die glitches waardoor je buiten het circuit kon rijden enzo
Kanquote:Op zondag 2 juni 2013 16:57 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Iedere vrouw boven de 20 is bij jou een possible Milf toch
Heb je niet gezien wat ik over Supaplex zei?quote:Op zondag 2 juni 2013 16:57 schreef Fuszy het volgende:
[..]
We posten alleen maar goede spellen. Sorry ds2
Dit is zo gayquote:
Yup was gister nog iets over op de BBC, rond dat stadion is het echt een tyfus zooi. Een zandbakquote:
quote:
Ik had het Van Der Horst wel gegund, jammer dat hij niet mee kon doen, maar wel een leuke finalequote:
Jaquote:Op zondag 2 juni 2013 17:05 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik had het Van Der Horst wel gegund, jammer dat hij niet mee kon doen, maar wel een leuke finale
Ja, bal op de voet bij Rotterdammer -> strafcorner, maar als hij 1 seconde had laten doorspelen en nit had gefloten was het een goal geweest. De 3-3 een halve minuut voor tijd.quote:
Achja eerste thuisnederlaag dit jaar, goede timingquote:Op zondag 2 juni 2013 17:06 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
JaIk heb alleen 2de helft gezien dus niet alles meegekregen, maar tis wel sund. OZ eindelijk weer eens goed bezig
Maar even troosten met dit :
Ik heb op FM 12 Met PSV in 2014 de CL gewonnen. In de halve finale met 5-0 gewonnen van Barca, finale met penalty's gewonnen van Realquote:
Ik heb het gezien hoor.quote:Op zondag 2 juni 2013 17:07 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ja, bal op de voet bij Rotterdammer -> strafcorner, maar als hij 1 seconde had laten doorspelen en nit had gefloten was het een goal geweest. De 3-3 een halve minuut voor tijd.
ohquote:Op zondag 2 juni 2013 17:10 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Ik heb het gezien hoor.Ik wilde alleen even bevestiging hier.
quote:
Vrij treurigquote:
Nog mild uitgedruktquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |