Gracias, dat ik daar nou niet zelf op komquote:Op dinsdag 4 juni 2013 08:46 schreef DJMomo het volgende:
Moet je even aanzetten in je instellingen ofzo.
Je zit toch pas op 2dpo? Dan is er meestal nog niets te merkenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 10:37 schreef Kimpossible het volgende:
Hier onveranderd - gewoon afwachten. Hoezeer ik ook hoop op veranderingen in m'n lijf die duiden op een mogelijke zwangerschap, gebeurt er niks. Alleen zere tetten, haha.
Ik bestel ze op eBay bij verkoper 'klackstar', die heeft hele fijne met duidelijk resultaat. Ze verstuurt vanuit de UK, dus je hebt het in 3-4 dagen binnen. Ik heb ze ook van sensitest gebruikt, die vond ik ook erg fijn. Ben benieuwd of je er een beetje mee uit de voeten kuntquote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:39 schreef Dyre het volgende:
Thanks gm! Zelfde geldt voor jou![]()
Ik heb inmiddels maar op sensitest.nl besteld. Mocht ik echt grootverbruiker van die dingen worden kan ik altijd nog op e-Bay bestellen. Met de code 'warmer' krijg je trouwens 10% korting.
Als je toch al geen alcohol drinkt, waarom zou je je dan versprekenquote:Op dinsdag 4 juni 2013 09:05 schreef Risu het volgende:
Ik mag weer op het wachtbankje. 17 juni testen, 12e ben ik jarig, zou dat te vroeg zijn? Denk het wel. Mocht ie positief zij. De 17e, dan moet ik het snel melden bij mijn ouders, want de 21e zie ik de halve familie op een feest van een neef die gaat trouwen. Wel lullig als ik of M ons verspreken ofzo. Ze zien het namelijk al van verre aankomen bij ons. Ach ja, alcohol dronk ik toch al nooit, dus daaraan kan je het sowieso niet zien. En misschien is ie toch wel negatief. Ik zie wel.
gehehequote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:41 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Als je toch al geen alcohol drinkt, waarom zou je je dan verspreken.
Volgens m'n app wel, maar volgens m'n lijf (eisprong doet zeer) zou ik op dag 6 zitten nuquote:Op dinsdag 4 juni 2013 11:37 schreef zandsculptuur het volgende:
[..]
Je zit toch pas op 2dpo? Dan is er meestal nog niets te merken.
Heb je een LF van 18 dagen? Of ben je nog aan het ontpillen?quote:Op dinsdag 4 juni 2013 12:07 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
Volgens m'n app wel, maar volgens m'n lijf (eisprong doet zeer) zou ik op dag 6 zitten numaarrr das misschien nog steeds wat vroeg om er iets van te verwachten, haha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |