www.ishetalvrijdag.nlquote:Op donderdag 30 mei 2013 19:17 schreef msacras het volgende:
[..]
hallon
hm wel goed. gevoel dat het vrijdag is, is helaas niet zo
Niks online is alles duurder.quote:Op donderdag 30 mei 2013 19:16 schreef Dromenvangertje het volgende:
mja ezel ik ben te lui om alles op te halen in de winkel heonline is alles duurder
Ja omdat het zo'n verwend kut mannetje is. Neem een Sam Tsui, Kurt Hugo Schneider etc. etc. Die kunnen een stuk beter zingen, maar daar hoor ik ook niets over in onze top 40..quote:Op donderdag 30 mei 2013 19:16 schreef TienVingers het volgende:
Nah en dat je JB 'haat' om zijn recentelijke gedrag is wel begrijpelijk, wat een sneu figuurtje is dat aan het worden.
Maar iedereen ging hem haten direct vanaf het begin, toen dat joch 16 was. Dat is gewoon sneu en zielig. Vind je het gek dat hij zo is geworden.
Klopt. Maar in de winkels zijn vaak dingen nog extra afgeprijsd enzo.quote:Op donderdag 30 mei 2013 19:17 schreef Ezell het volgende:
[..]
Niks online is alles duurder.Kan je juist beter de prijzen vergelijken, lijkt mij.
shotjes ;squote:Op donderdag 30 mei 2013 19:17 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Ik wil wat drank halen. Wat zal ik halen? Hou ik ook nog wat over voor volgende week bij DV
DV suggesties?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |