bronquote:
06:14 BINNENLAND Valérie Cuppens (27) uit Bree ging vorige week zondag met drie vriendinnen op stap in discotheek The Factory in Bree. Zowel Valérie zelf als twee van haar vriendinnen zijn lesbienne. “Een jongen heeft mij daar met een glas in het gezicht geslagen, gewoon omdat ik op vrouwen val”, vertelt het meisje, dat aan de aanval een gescheurd hoornvlies en een diepe wonde in het gezicht overhield. De politie onderzoekt de zaak.
“We stonden gezellig samen aan een tafel toen mijn vriendinnen Maren en Laura, ook twee lesbiennes, met elkaar aan het dansen waren”, zegt Valérie. “Een allochtone jongen vond dat niet kunnen en begon hen te duwen. Hij zei dat het niet hoort dat twee meisjes samen zijn. Daarop gingen acht of negen jongens rond Maren staan. Laura raakte een beetje in paniek en kwam me zeggen dat Maren problemen had. De jongens gaven haar daarop een duw. Toen ik aan Maren wou gaan vragen of alles oké was, sloeg een van de jongens uit het niets met een glas in mijn gezicht.”
"Wij gaan hier helemaal niet licht overheen”, reageert Ludo Goos, eigenaar van The Factory. "Als we weten wie het is, nemen we maatregelen en trekken we zijn lidkaart in. Maar zolang we niet weten wie het is, kunnen we spijtig genoeg niets doen.”
Lees vandaag meer in uw krant.
HDB
Foto DD
Ja en die lesbienne komt van Jupiter. En die eigenaar van de discotheek is een dinosaurus.quote:Op woensdag 29 mei 2013 10:59 schreef Doodloper het volgende:
[..]
al kan "allochtone jongen" ook een Belg of Ier ofzo zijn, maarja, gezien de rest van het verhaal zal dat wel niet
quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:01 schreef Knal_Erwt het volgende:
O nee niet z'n lidmaatschapskaart, wat een verschrikking voor die arme jongen.
quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja en die lesbienne komt van Jupiter. En die eigenaar van de discotheek is een dinosaurus.
Het is toch ook in Belgie?quote:Op woensdag 29 mei 2013 10:59 schreef Doodloper het volgende:
[..]
al kan "allochtone jongen" ook een Belg of Ier ofzo zijn, maarja, gezien de rest van het verhaal zal dat wel niet
Wat is er mis met lang elkaar schurende vrouwen op de dansvloer ?quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef Jahr00n het volgende:
Kan me voorstellen dat mensen daar aanstoot aan nemen. Doe die vieze dingen gewoon in je kamertje dan heeft niemand er last van.
Die gast is juist een homo dat hij er wat tegen heeft dat chickies met elkaar dansen. Overigens bespottelijk als je dit gaat bagatelliseren, maar dat terzijde.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef Jahr00n het volgende:
Kan me voorstellen dat mensen daar aanstoot aan nemen. Doe die vieze dingen gewoon in je kamertje dan heeft niemand er last van.
Welke vieze dingen deed deze meid?quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef Jahr00n het volgende:
Kan me voorstellen dat mensen daar aanstoot aan nemen. Doe die vieze dingen gewoon in je kamertje dan heeft niemand er last van.
trololoquote:Op woensdag 29 mei 2013 11:03 schreef Jahr00n het volgende:
Kan me voorstellen dat mensen daar aanstoot aan nemen. Doe die vieze dingen gewoon in je kamertje dan heeft niemand er last van.
HIj benoemt het expliciet.. De rest benoemt het niet, maar we weten waar die op doelen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:12 schreef TNA het volgende:
[..]
Omdat de_boswachter iets over een moskee zegt?
Precies.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:13 schreef Ambipur het volgende:
[..]
HIj benoemt het expliciet.. De rest benoemt het niet, maar we weten waar die op doelen
Er staat in de OP dat het over allochtonen gaat.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:13 schreef Ambipur het volgende:
[..]
HIj benoemt het expliciet.. De rest benoemt het niet, maar we weten waar die op doelen.
Ook autochtonen hebben moeite met lesbiennes, hoor.
Dat weet ik. Maar niet iedere allochtoon is een lesbi hater en niet iedere allochtoon is een moslim.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:15 schreef TNA het volgende:
[..]
Er staat in de OP dat het over allochtonen gaat.
Nee. En er is dan ook niemand die dat hier beweert.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:16 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Dat weet ik. Maar niet iedere allochtoon is een lesbi hater en niet iedere allochtoon is een moslim.
Ik. Ondanks dat ik vrouw ben.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:22 schreef HeatWave het volgende:
En welke man heeft er nou moeite met 2 zoenende vrouwen?.
Nu is er eens een topic waar mensen geen moslims bashen, waarop jij begint te klagen dat mensen het allemaal heus wel denken.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:23 schreef Ambipur het volgende:
[..]
Wederom, die boswachter benoemt het expliciet. De rest benoemt het niet expliciet en wij, jij en ik, weten waar die op doelen. Doe niet zo.
Lekker tolerant, maar dat hoeft uiteraard niet van 2 kanten te komen, ik snap jequote:
Waarom dan dat suggestieve plaatje van 'dansende' moslims in de OP?quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:16 schreef TNA het volgende:
[..]
Nee. En er is dan ook niemand die dat hier beweert.
Die moet haast wel gay zijn of het moeten 2 manwijven zijnquote:Op woensdag 29 mei 2013 11:22 schreef HeatWave het volgende:
En welke man heeft er nou moeite met 2 zoenende vrouwen?.
Gays hebben daar ook geen moeite mee denk ik hoorquote:Op woensdag 29 mei 2013 11:45 schreef Chadi het volgende:
[..]
Die moet haast wel gay zijn of het moeten 2 manwijven zijn
Ach, slechts weinigen ontkennen dat er problemen zijn. Zelfs gelly niet.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
kan, maar die halen hun onderwerpen uit het nieuws, hij reageert al duizenden topics lang dat er niets aan de hand is, ik weet het niet, beetje tegenstrijdigheid is toch te bespeuren in zo'n trend.
Tuurlijk, daar zit ook echt wel iets in. Maar je kan toch niet ontkennen dat hij echt al jaren bezig is om mensen die hier posten denigrerend toe te spreken met zo'n toontje dat hij het allemaal wel beter weet. In zijn gemeentetje waar ze nog met verbazing kijken als er een kleurling rondloopt?quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, slechts weinigen ontkennen dat er problemen zijn. Zelfs gelly niet.
Soms is het echter wel slim om zaken in perspectief te zien. Want ja, er zijn problemen met Marokkanen en dat blijkt ook uit dit soort incidenten. Maar tegelijkertijd moet je beseffen dat de politie dagelijks honderden berichten de wereld in slingert en dat uit die nieuwsstroom een heel bewuste selectie wordt gemaakt. Een agressief Marokkaantje genereert immers meer interesse dan een boertje dat iemand op z'n bek ramt.
Aan deze niets meer toe te voegen qua mening.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:07 schreef zarGon het volgende:
Meisjes/vrouwen slaan.. Met glas.
.
. De daders zouden als straf met elkaar moeten zoenen. Sukkels.
Ik geloof daar meteen in, maar net dit gaat verder dan een allochtoon die een boer slaat of een boer die een allochtoon slaat.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, slechts weinigen ontkennen dat er problemen zijn. Zelfs gelly niet.
Soms is het echter wel slim om zaken in perspectief te zien. Want ja, er zijn problemen met Marokkanen en dat blijkt ook uit dit soort incidenten. Maar tegelijkertijd moet je beseffen dat de politie dagelijks honderden berichten de wereld in slingert en dat uit die nieuwsstroom een heel bewuste selectie wordt gemaakt. Een agressief Marokkaantje genereert immers meer interesse dan een boertje dat iemand op z'n bek ramt.
Ik vind de berichtgeving zeker ook terecht. Maar ik zocht gewoon even een kapstok om mijn punt duidelijk te maken.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:20 schreef paddy het volgende:
[..]
Aan deze niets meer toe te voegen qua mening.
[..]
Ik geloof daar meteen in, maar net dit gaat verder dan een allochtoon die een boer slaat of een voer die een allochtoon slaat.
Dit is pure discriminatie en daardoor geweld gebruiken. Wat mij betreft precies hetzelfde als een allochtoon te grazen nemen, puur omdat hij allochtoon is. (zie berichten over asielzoekerscentra)
Ik vind de generalisatie weer nergens op slaan hier. Van mij mogen ze trouwens wel opzoeken waar de daders weg komen en wat hun omgeving ze leert. En zo denk ik ook over kinderen van extreemrechtse ouders die geweld gebruiken accepteren omdat het allochtonen/joden etc.
Ik vind dit bericht dus wel iets verder gaan als waar jij het over hebt.
En weer lekker om te zien dat users elkaar monddood willen maken met denigreren om een andere mening.
Dan is het nog erger, want dan spreken ze nog meer de waarheid. Namelijk dat het een discriminerende etterbakken zijn (meervoud blijkt uit het nieuwsbericht) die geweld niet schuwen om zijn/haar mening en visie aan anderen op te leggen. Gevaarlijke discriminerende etterbakken dus.quote:
Nee, je weet net zo goed dat dit bij veel vrouwen niet opgaat. Doet een ander dit ben je net zo fout bezig. Er moet gewoon keihard tegen opgetreden worden, en er moet door de samenleving ook gezien worden dat er tegen opgetreden gaat worden.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:33 schreef NomanIW het volgende:
Gelijke munt plus een beetje meer. Simpel zat.
Zeg niet dat zij het hoeven te doen. Je hoeft heter ook niet mee eens te zijn. Ik vind dat persoonlijk gepast.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:37 schreef paddy het volgende:
[..]
Nee, je weet net zo goed dat dit bij veel vrouwen niet opgaat. Doet een ander dit ben je net zo fout bezig. Er moet gewoon keihard tegen opgetreden worden, en er moet door de samenleving ook gezien worden dat er tegen opgetreden gaat worden.
Recht van de sterkste gaat echt niet werken. Gaan die meiden dik verliezen , dus trofee voor de daders en hun vrienden.
Ik trek helemaal geen verstrekkende conclusies. Ik verbind dergelijk gedrag (vrouwen mishandelen vanwege hun seksuele geaardheid) slechts aan religieus-culturele opvattingen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 12:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niemand ontkent dat er problemen zijn. Jij hebt er echter een handje van om verstrekkende conclusies te trekken die zijn verstopt in een vermoeiende letterbrij.
Anderhalve week later en er heeft nog geen identificatie plaatsgevonden?quote:Het Nieuwsblad Mobile
MENU
ppg
03:00
Lesbiennes aangevallen in discotheek
Bij de politie loopt een klacht van de 26-jarige Valérie Cuppens uit Bree over een aanval in discotheek The Factory. Ze kreeg glas in haar gezicht en liep daarbij schade op aan haar hoornvlies. ‘De aanvaller zei dat lesbiennes weg moesten blijven’, zegt Valérie.
Voor de 26-jarige Valérie Cuppens uit Bree eindigde een plezante avond in discotheek The Factory in een nachtmerrie. Twee weekends geleden haalde een onbekende man naar haar uit met een stukgeslagen glas. Ze liep een lelijke wonde op in haar gezicht en het hoornvlies van haar oog raakte beschadigd. ‘En dat allemaal omdat mijn vriendin en ik lesbiennes zijn’, zegt Valérie zuchtend
De feiten deden zich voor in de nacht van zondag op maandag, tijdens het feest R&B Feelings. ‘Alles ging vlot totdat een jongen ons verwijten naar het hoofd slingerde. We moesten als homoseksuelen wegblijven. Een groepje van zeven, acht jongens zette zich rond mijn vriendin. Haar blik naar mij stelde me gerust omdat ze lachte, maar even later liep het toch mis. Een jongen kwam naar me toe en haalde uit met een stukgeslagen glas. Hij duwde me tegen de grond en vluchtte.’
Een buitenwipper en barman ontfermden zich over Valérie. Vanwege de ernst van de verwondingen moest ze naar de spoeddienst. Daar kreeg ze vier draadjes. ‘Het bleek erger te zijn dan ik eerst dacht. We besloten terug te gaan naar The Factory. Daar was de sfeer met de buitenwippers grimmig geworden. Toen ik de politie belde om een aangifte te doen, werd het erger. We kregen verwijten naar ons hoofd geslingerd en ze beschuldigden een vriendin van mij omdat ze een ander meisje zou geslagen hebben. Tegenover de politiepatrouille verdedigden ze zich meteen door te zeggen dat wij de schuldige waren. Dat vind ik verschrikkelijk. We zijn aangevallen voor onze geaardheid en dat zou in deze maatschappij niet meer mogen.’
De dames reden na alle heisa tegen de ochtend naar huis. ‘Ik wilde dit laten voorbijgaan, maar de dader moet opgepakt worden. Mijn moeder trok gisteren naar de burgemeester om het voorval te melden.’
Videobeelden
Burgemeester Liesbeth Van der Auwera (CD&V) bevestigt het verhaal. ‘Het gaat hier om een serieus feit waarvan een politieverslag werd opgesteld’, zegt ze. ‘Ik nam contact op met de zonechef en we zullen deze zaak verder opvolgen. Ik heb vernomen dat de verhoren nog moeten gebeuren en het onderzoek lopende is. Maar zoiets kan natuurlijk niet.’
Dat vindt ook Ludo Goos, eigenaar van The Factory. ‘Dit is uiteraard ontoelaatbaar gedrag’, zegt hij in een reactie. ‘Zoiets hoort ongetwijfeld niet thuis tijdens een feest. Mensen moeten elders hun frustraties botvieren. We willen het slachtoffer daarom graag helpen, maar dan verwachten we ook medewerking van haar. We hebben de politie verteld dat we, zoals de wet voorschrijft, beelden hebben van alle gasten die hier binnen en buiten wandelen. We werken met de pasjescontrole en kunnen dus nagaan wie het was. Daarvoor hebben we wel haar hulp nodig. Zij heeft hem aangekeken en gezien wie het is. Wij weten dat niet. Die duidelijkheid moet er zijn alvorens we verdere stappen kunnen nemen.’
Phillip Pergens
Een gat is een gat.quote:Op woensdag 29 mei 2013 13:41 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Maar jij bent ook snel tevreden hé?
quote:Op woensdag 29 mei 2013 13:42 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Anderhalve week later en er heeft nog geen identificatie plaatsgevonden?
Is het verhaal wel zo simpel als in eerste instatie gemeld?
[/q] Uit je eigen bron.quote:[q]Videobeelden
Burgemeester Liesbeth Van der Auwera (CD&V) bevestigt het verhaal. ‘Het gaat hier om een serieus feit waarvan een politieverslag werd opgesteld’, zegt ze. ‘Ik nam contact op met de zonechef en we zullen deze zaak verder opvolgen. Ik heb vernomen dat de verhoren nog moeten gebeuren en het onderzoek lopende is. Maar zoiets kan natuurlijk niet.’
Ook uit mijn eigen bron:quote:Op woensdag 29 mei 2013 14:38 schreef paddy het volgende:
Uit je eigen bron.
We horen wel vaker niets meer van misdaden wanneer ze gemeld zijn in de pers. Niets nieuws. En ook niets nieuws dat maatjes het voor elkaar op gaan nemen. Daarbij negatieve publiciteit, want wanneer die wipkippen tegenover de politie verklaarden dat zij begonnen, hadden ze toen al in moeten grijpen, dus ik geloof de videobeelden eerder dan de wipkippen (alias buitenwippers) ...wat een woord trouwens
Er is dus geen enkele aanleiding om aan te nemen dat er al iets van een identificatie plaats heeft gevonden.quote:We hebben de politie verteld dat we, zoals de wet voorschrijft, beelden hebben van alle gasten die hier binnen en buiten wandelen. We werken met de pasjescontrole en kunnen dus nagaan wie het was. Daarvoor hebben we wel haar hulp nodig. Zij heeft hem aangekeken en gezien wie het is. Wij weten dat niet. Die duidelijkheid moet er zijn alvorens we verdere stappen kunnen nemen.’
Daarom vraag ik mij af of het ook het complete verhaal is. De bron in de OP schetst ook een andere gang van zaken dan de bron die ik aanhaalde. Ook vind ik het persoonlijk een raar verhaal dat je in je gezicht gesneden wordt, met mogelijk schade aan het oog en dat je na een paar hechtingen gewoon vrolijk teruggaat.quote:Op woensdag 29 mei 2013 15:46 schreef Son-Goku het volgende:
Damn dat je het denkt omdat het tegen je overtuiging of geloof is a la, maar om nou met een glas in iemands gezicht te slaan..
Dit dus. Maar als onze vertegenwoordigers het Marokkanenprobleem en Islamprobleem niet uit elkaar kunnen houden, dan kan je het van de burgers ook niet verwachten.quote:Op woensdag 29 mei 2013 11:51 schreef Gedachtenstroom het volgende:
Alsof Marokkaan/Turk synoniem staat voor moslim
Dat soort tuig gaat niet eens naar een moskee, laat staan dat ze er ooit zijn geweest. TUIG is het.
Ja. Hier zijn we zo ver-Amerikaniseerd dat we het hier over 'bouncers' of uitsmijters hebbenquote:Op woensdag 29 mei 2013 14:39 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
"daar was de sfeer met de buitenwippers grimmig geworden"
DE BUITENWIPPERS
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |