quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:31 schreef remcoP het volgende:
Ik mis een beetje een presentator die de kandidaten opvangt aan het einde en het programma leuk aan elkaar praat.
Ik hoop het ook...quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:32 schreef Disana het volgende:
Dat was het? Ik hoop dat het volgende keer spannender wordt.
Ohja, dit idd.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:31 schreef remcoP het volgende:
Ik mis een beetje een presentator die de kandidaten opvangt aan het einde en het programma leuk aan elkaar praat.
Nog meer onzin vulling...quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:31 schreef remcoP het volgende:
Ik mis een beetje een presentator die de kandidaten opvangt aan het einde en het programma leuk aan elkaar praat.
Daarom ook meerdere audtieuitzendingenquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:33 schreef ddx het volgende:
[..]
Nog meer onzin vulling...
Ik had liever wat langer gezien hoe ze het maakten nu kreeg je net aan mee wat er ongeveer op het lepeltje lag.
Dat klopt wel een beetje. Dat is eigenlijk het concept val alle kookprogramma's op TV. Er bestaat nou eenmaal nog geen geur en smaak-TV.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:12 schreef hugecooll het volgende:
Het idee klinkt vrij belachelijk. Bij een programma als The Voice kan je nog 'meegenieten' van de talenten van de kandidaten. Als ik het goed begrijp kan je nu zien hoe een ander geniet van iemands talenten?
Den Blijker is ook geen SVH-meesterkok. dus dat zal het criterium niet geweest zijn.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:58 schreef HalloLobbes het volgende:
. Laatste punt: Waarom geen Julius Jaspers in de jury/kookcoach? Is dat omdat hij geen SVH Meesterkok is of Michelinsterren heeft. Dit programma was uitermate geschikt om te zien of Jaspers zelf een echte goede chef-kok is. Jammer
Nou, dan had Julius Jaspers net zo goed een jurylid kunnen zijn nu het blijkt dat Den Blijker ook geen SVH Meesterkok is. Maar hadden ze dan geen andere Michelinsterrenkok in de jury kunnen plaatsen? De Vlaamse koks hebben allemaal wel Michelinsterren en Kranenborg ook. Maar den Blijker heeft dus geen Michelinster. Wat is hij dan wel? Een zelfbenoemde of overhypte topkok? Oh please, alsof Nederland geen Michelinsterrenkoks heeft die ook wat uitstralen. Ik denk aan een Jonnie Boer of Ron Blaauw. Of desnoods die meesterkok uit Maastricht, ik dacht van Wolde, die toen een kookprogramma presenteerde op NET 5quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 23:02 schreef golfer het volgende:
[..]
Den Blijker is ook geen SVH-meesterkok. dus dat zal het criterium niet geweest zijn.
En als je bij/van Jaspers wilt proeven kan je vanaf begin december terecht in zijn nieuwe restaurant 'Julius Bar & Grill' aan de Ceintuurbaan in Amsterdam.
insinueer je hier nu dat hij van de mannenliefde is?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 00:00 schreef golfer het volgende:
Kraan heeft ook al lang geen ster meer.
quote:Op woensdag 30 oktober 2013 00:01 schreef Tim86 het volgende:
insinueer je hier nu dat hij van de mannenliefde is?
Herman is tof. Lekker boeiend of ze een ster hebben, ze kunnen allemaal koken.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 23:25 schreef HalloLobbes het volgende:
[..]
Nou, dan had Julius Jaspers net zo goed een jurylid kunnen zijn nu het blijkt dat Den Blijker ook geen SVH Meesterkok is. Maar hadden ze dan geen andere Michelinsterrenkok in de jury kunnen plaatsen? De Vlaamse koks hebben allemaal wel Michelinsterren en Kranenborg ook. Maar den Blijker heeft dus geen Michelinster. Wat is hij dan wel? Een zelfbenoemde of overhypte topkok? Oh please, alsof Nederland geen Michelinsterrenkoks heeft die ook wat uitstralen. Ik denk aan een Jonnie Boer of Ron Blaauw. Of desnoods die meesterkok uit Maastricht, ik dacht van Wolde, die toen een kookprogramma presenteerde op NET 5
Okay, dan is den Blijker wel een goeie. In ieder geval dan beter dan een Julius Jaspers die geen Michelinster heeft gehad.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:08 schreef RobinOok het volgende:
Den Blijker had wel ooit een ster. Dat is waarom ie beroemd werd. Hij won een ster en klaagde dat ie opeens heel ander publiek in de zaak kreeg.
Hij koos voor je terwijl zijn team al vol zat ofzo? Want je zit niet in zijn team begrijp ik?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 12:37 schreef regnavetto het volgende:
Zure montage. Ik was bij de auditie en Gert koos voor me. Maakte et niet tot de aflevering. Niet echt tv geniek denk ik :p
Ik ben NL en mag niet in een Belgisch teamquote:Op woensdag 30 oktober 2013 12:39 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Hij koos voor je terwijl zijn team al vol zat ofzo? Want je zit niet in zijn team begrijp ik?
Oh zo, natuurlijkquote:Op woensdag 30 oktober 2013 12:44 schreef regnavetto het volgende:
[..]
Ik ben NL en mag niet in een Belgisch team
Wat heb je gemaakt?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 12:44 schreef regnavetto het volgende:
[..]
Ik ben NL en mag niet in een Belgisch team
Verse pasta. Ravioli met ricotta parmezaan vulling en een runny kwartel ei in het midden. Boter salie saus met pancettaquote:
Dit. Ik heb in een restaurant in de bediening gewerkt en daar in de keuken koken was super tof. Als ik thuis uitgebreid kook heb ik zoveel rommel en gedoe dat het al een stuk minder leuk is.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:28 schreef tralalala het volgende:
Koken geeft zoveel rommel en ik heb geen vaatwasser.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |