Oei.quote:Lodewijk Severein is doodgemarteld. De Spaanse krant La Verdad schrijft dinsdag dat zijn ontvoerders zijn kaak hebben gebroken en zijn tanden uit zijn mond hebben getrokken. De krant baseert zich op politiebronnen.
Het lichaam van Severein werd in de buurt van Murcia gevonden in een vuilniszak. Zijn hoofd, armen en benen waren gescheiden van zijn romp.
Moet je bij de media in Spanje gaan klagen, daar komt de info vandaan.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:38 schreef detulp050 het volgende:
Ziek dat er journalisten zijn die het nodig vinden om dit soort details te delen met de wereld. Toegevoegde waarde is 0.0
Sensatiezucht
De naam van de Spaanse krant "De waarheid"quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:38 schreef detulp050 het volgende:
Ziek dat er journalisten zijn die het nodig vinden om dit soort details te delen met de wereld. Toegevoegde waarde is 0.0
Sensatiezucht
Dat zijn toch journalisten...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:40 schreef sig000 het volgende:
[..]
Moet je bij de media in Spanje gaan klagen, daar komt de info vandaan.
Waarom kom je in dit topic? Wat voor informatie zoek jij hier?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:38 schreef detulp050 het volgende:
Ziek dat er journalisten zijn die het nodig vinden om dit soort details te delen met de wereld. Toegevoegde waarde is 0.0
Sensatiezucht
Ik was benieuwd of er iets bekend was over het motief.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:48 schreef hexje het volgende:
[..]
Waarom kom je in dit topic? Wat voor informatie zoek jij hier?
Toegevoegde waarde is 100% aangezien het meer informatie verschaft over een mysterieuze zaak. Stel je niet zo aan.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:38 schreef detulp050 het volgende:
Ziek dat er journalisten zijn die het nodig vinden om dit soort details te delen met de wereld. Toegevoegde waarde is 0.0
Sensatiezucht
Ja en die verspreiden details, de een wat zorgvuldiger dan de ander.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:46 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Dat zijn toch journalisten...
Overigens zijn de journalisten hier hetzelfde door het ook weer te verspreiden. Maar goed, dat terzijde
De daders zeker.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:50 schreef Lauraap_ het volgende:
Hielden deze mensen Zich bezig met duistere zaakjes?
En de slachtoffers worden zomaar doodgemarteld en tanden uit de mond geslagen?quote:
Achterstallig geld, onder druk zetten met bepaalde wetenschap over dopingconnecties?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:55 schreef BlueRoom het volgende:
doodmartelen en vierendelen vanwege achterstallig loon? hier moet meer aan de hand zijn
Kan me eigenlijk niet voorstellen dat zij zich bezig hielden met duistere zaken, alleen wel blijkbaar dat ze verkeerde "zakenpartners" hadden... Lodewijk Severein had een internetbedrijf, dat hij verkocht, waarmee hij een klein fortuin had verdiend... Lijkt me niet het type dat ineens dan maar drugs gaat verhandelen oid...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:57 schreef Lauraap_ het volgende:
[..]
En de slachtoffers worden zomaar doodgemarteld en tanden uit de mond geslagen?
Lijkt mij ook niet willekeurig hè.
Ze gingen duidelijk niet op bezoek voor een vriendschappelijk bezoekje zoals het er nu uitziet.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:57 schreef Lauraap_ het volgende:
[..]
En de slachtoffers worden zomaar doodgemarteld en tanden uit de mond geslagen?
Lijkt mij ook niet willekeurig hè.
Oke, ik ken ze niet dus geen idee wat er aan de hand was. Maar lijkt mij onrealistisch dat dit 'zomaar' gebeurt.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Kan me eigenlijk niet voorstellen dat zij zich bezig hielden met duistere zaken, alleen wel blijkbaar dat ze verkeerde "zakenpartners" hadden... Lodewijk Severein had een internetbedrijf, dat hij verkocht, waarmee hij een klein fortuin had verdiend... Lijkt me niet het type dat ineens dan maar drugs gaat verhandelen oid...
Hij hield zich ook bezig met topsport en dan ga je eerder denken aan doping in combinatie met Spanje.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:01 schreef Ryan3 het volgende:
Lijkt me niet het type dat ineens dan maar drugs gaat verhandelen oid...
Ja, luister eens ik denk dat ze gewoon met de verkeerde mensen in zee zijn gegaan, dat hoeft niet geprovoceerd geweest te zijn door hen hè...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:03 schreef Lauraap_ het volgende:
[..]
Oke, ik ken ze niet dus geen idee wat er aan de hand was. Maar lijkt mij onrealistisch dat dit 'zomaar' gebeurt.
Ja, maar dat zou dan de eerste keer zijn dat doping wordt geassocieerd met volleybal, naar mijn weten...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:04 schreef sig000 het volgende:
[..]
Hij hield zich ook bezig met topsport en dan ga je eerder denken aan doping in combinatie met Spanje.
Zijn vrouw heeft jaren op hoogste niveau in de wereld gespeeld in allerlei verschillende landen waarvan sommige nu niet echt als betrouwbaar te boek staan.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:07 schreef Ryan3 het volgende:
Ja, luister eens ik denk dat ze gewoon met de verkeerde mensen in zee zijn gegaan, dat hoeft niet geprovoceerd geweest te zijn door hen hè...
Dat zegt ook niemand, voorzover ik weet. Maar er is denk ik wel meer aan de hand dan 'zomaar' een moord, ofzo. En het lijkt mij ook duidelijk dat ze contact hadden met de verkeerde mensen. Hoe en wat komen wij wss niet te weten. Al met al afschuwelijk om zo aan een eind te komen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, luister eens ik denk dat ze gewoon met de verkeerde mensen in zee zijn gegaan, dat hoeft niet geprovoceerd geweest te zijn door hen hè...
Ik bedoel, hetzelfde verhaal als met die moordvader... het zij niet per se gezegd dat die moeder zo zeer het vel over zijn been heeft getrokken dat daarmee zijn daden vergoelijkt kunnen worden...
1 kant van de medaille hoeft maar zo gek als een deur te zijn, gecombineerd met het feit dat het misschien in dit geval om verhoudingsgewijs veel geld ging?
Of hij wilde een deel van zijn fortuin investeren, als je veel geld heb kun je dat niet laten renderen door op een bank te zetten, verkeerde zakenpartners, die meer geld wilden zien (vandaar martelen, om pincode?) terwijl hij zich wilde terugtrekken...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:13 schreef sig000 het volgende:
[..]
Zijn vrouw heeft jaren op hoogste niveau in de wereld gespeeld in allerlei verschillende landen waarvan sommige nu niet echt als betrouwbaar te boek staan.
Die heeft veel gezien.
Wanneer je die kennis als drukmiddel gaat gebruiken bij de verkeerde mensen dan heb je een probleem.
Te erg voor woorden idd...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:16 schreef Lauraap_ het volgende:
[..]
Dat zegt ook niemand, voorzover ik weet. Maar er is denk ik wel meer aan de hand dan 'zomaar' een moord, ofzo. En het lijkt mij ook duidelijk dat ze contact hadden met de verkeerde mensen. Hoe en wat komen wij wss niet te weten. Al met al afschuwelijk om zo aan een eind te komen.
Lijkt me sterk als 1 van de verdachten ze nog veel geld schuldig was.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Of hij wilde een deel van zijn fortuin investeren, als je veel geld heb kun je dat niet laten renderen door op een bank te zetten, verkeerde zakenpartners, die meer geld wilden zien (vandaar martelen, om pincode?) terwijl hij zich wilde terugtrekken...
Volleybalwereld is geen wereld van doping, althans naar mijn weten...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:21 schreef sig000 het volgende:
[..]
Lijkt me sterk als 1 van de verdachten ze nog veel geld schuldig was.
Ik denk dat ze dingen wisten die ze naar buiten wilden brengen en het bewijs ergens hebben liggen nog.
Ja, te bizar voor woorden.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:21 schreef Lauraap_ het volgende:
Ja, denk ik ook. Wat mensen wel niet doen voor geld. En dat er mensen bestaan die mensen zo gruwelijk kunnen mishandelen. Bizar vind ik het.
Welk bedrijf was dat btw?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:25 schreef PoezeligDing het volgende:
De moord op volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein is met veel geweld gepaard gegaan. Ze werden dagenlang vastgehouden in de flat van voormalig technisch directeur Juan Cuenca Lurente van CAV Murcia, de club waarvoor Visser had gespeeld. De 36-jarige ex-directeur wordt door de Spaanse politie beschouwd als hoofdverdachte. Er zijn ook twee Roemenen gearresteerd die in de flat aanwezig waren.
Volgens Spaanse media is Severein gemarteld en is zijn lichaam niet heel in het graf terechtgekomen waar het gisteren werd gevonden.
Financieel onafhankelijk
De Spaanse media speculeren over het motief voor de moord. Sommigen menen dat het conflict ging over geld dat Visser nog tegoed zou hebben van CAV Murcia, anderen denken dat er een conflict was over vastgoedactiviteiten van Severein. De politie heeft alleen gezegd dat het ging om een zakelijk conflict.
De 57-jarige Severein was een succesvol zakenman. In 2004 werd hij financieel onafhankelijk toen hij zijn internetbedrijf verkocht aan KPN. Sindsdien deed hij onder meer investeringen in de horeca.
http://nos.nl/artikel/511(...)geweld-vermoord.html
HCCnetquote:
Dit dus:quote:
quote:De overname van Hcc!net door Xs4all is gisteren definitief geworden. HCC heeft dit in een e-mail aan de Hcc!net-abonnees bekendgemaakt. In september tekenden beide partijen reeds een intentieverklaring voor de overname, die nodig zou zijn geweest omdat Hcc!net niet meer in staat zou zijn om voldoende investeringen te doen om goed op de providermarkt te kunnen concurreren. Formeel is Xs4all nu eigenaar van Hcc!net; de technische en organisatorische overdracht zal echter pas in de loop van 2006 plaatsvinden. De overname voorziet Xs4all van 55.000 nieuwe adsl-klanten en 20.000 nieuwe inbelklanten. Hcc!net-klanten houden voorlopig hun abonnement voor dezelfde prijs; drie maanden na voltooiing van de overdracht volgend jaar zullen deze worden omgezet naar Xs4all-abonnementen. Het is nog niet bekend wanneer dat precies zal zijn. Hoewel Hcc!net als provider nog enige maanden zal voortbestaan kunnen vanaf heden alleen internetabonnementen via Xs4all worden aangevraagd.
[xs4all hcc!net] HCC staat voor Hobby Computer Club, een in 1977 opgerichte computergebruikersvereniging. Uit deze vereniging kwam de internetprovider Hcc!net voort, die formeel los staat van de computerclub. HCC zal dan ook gewoon blijven voortbestaan, met het verschil dat het voor het kunnen krijgen van een internetabonnement niet langer nodig is lid te zijn van de club: lidmaatschap van HCC was voorheen een vereiste voor een Hcc!net-abonnement. Xs4all en HCC zullen wel een samenwerkingsverband aangaan, beginnend met gezamelijke deelname aan de HCC Dagen die van 25 tot 27 november worden gehouden.
Daar lopen ook veel semi-maffiose lieden in rond, denk ik, die het water tot aan de kin staat...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:30 schreef sig000 het volgende:
Vastgoedactiviteiten in Spanje zal de laatste jaren niet veel opgeleverd hebben.
He bah.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 08:40 schreef PoezeligDing het volgende:
Ex-volleybalster Ingrid Visser zou niet, of in mindere mate, het slachtoffer zijn geworden van martelingen. Wel werden ook haar ledematen en hoofd apart van het lichaam opgegraven.
Later toegevoegd bij het stuk van De Telegraaf
Het is daar ook vaak witwassen en komt inkomen uit andere bronnen.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:31 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Daar lopen ook veel semi-maffiose lieden in rond, denk ik, die het water tot aan de kin staat...
Sws vastgoed idd, kijk maar weer naar vriendje Holleerder bijv.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:33 schreef sig000 het volgende:
[..]
Het is daar ook vaak witwassen en komt inkomen uit andere bronnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |