Bij mij bedacht hij zich na een tijdje, maar dat kwam ook omdat niemand hem wou aantrekken door zijn belachelijke salariseisen. Ik ga opzoek naar jeugdspelersquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
Oké Houtkoop wil weg. Dan ga je toch lekker
Ik heb allemaal jeugdspelers gehaald nu. En tot nu toe alleen huuraanbiedingen voor Houtkoop. Ja dat ga ik niet doen. Dan gebruik ik hem zelf wel.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:25 schreef daeh het volgende:
[..]
Bij mij bedacht hij zich na een tijdje, maar dat kwam ook omdat niemand hem wou aantrekken door zijn belachelijke salariseisen. Ik ga opzoek naar jeugdspelers.
Uhuquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is leuk man om een Jupiler League club op te bouwen
Ik denk dan soms ook in mijn hoofd hoe mijn team besproken wordt in programma's als Voetbal International en Studio Voetbal.quote:
Same here.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dan soms ook in mijn hoofd hoe mijn team besproken wordt in programma's als Voetbal International en Studio Voetbal.
Beter waar in? Ik had tijdens die aanbiedingen nog niks gewonnen, alleen kampioen van de Jupiler League in mijn eerste seizoen.quote:
Ik ookquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik denk dan soms ook in mijn hoofd hoe mijn team besproken wordt in programma's als Voetbal International en Studio Voetbal.
Meer ervaring ditdat...quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Beter waar in? Ik had tijdens die aanbiedingen nog niks gewonnen, alleen kampioen van de Jupiler League in mijn eerste seizoen.
Ik denk dan aan die laatste wedstrijd van vorig seizoen van de Eagles in de Kuip. Hoe die commentator dan zou schreeuwen van "Dit is een regelrechte sensatie" . Wat een spel is het ookquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:49 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik ook
En de samenvatting op zaterdag door Tom Egbers
Dat is een van de leukste onderdelen vroeg in de game met JL ploegen, (oude) bekende terug halen. Ik heb onder andere Bruins en Maduro onder contract gehad.quote:
Ik heb alleen oud-spelers in m'n staf.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:54 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat is een van de leukste onderdelen vroeg in de game met JL ploegen, (oude) bekende terug halen. Ik heb onder andere Bruins en Maduro onder contract gehad.
Ja Waterman is in mijn spel best goed. Ik had vorig seizoen een gast van Twente en iemand uit de jeugd van Ajax. Maar die maakten best wel wat blunders. Ik had ook Tom de Mul al teruggehaald seizoen terugquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:54 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat is een van de leukste onderdelen vroeg in de game met JL ploegen, (oude) bekende terug halen. Ik heb onder andere Bruins en Maduro onder contract gehad.
Ik heb ook een of andere jeugdspeler van Ajax opgepikt, Nieuwpoort. Doet nu zelfs nog wel eens mee omdat ik nog geen goede rechtsback heb kunnen vinden.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja Waterman is in mijn spel best goed. Ik had vorig seizoen een gast van Twente en iemand uit de jeugd van Ajax. Maar die maakten best wel wat blunders. Ik had ook Tom de Mul al teruggehaald seizoen terug. En Jantje Kromkamp speelt nog steeds bij mij. Die hebben toch mooi bij Sevilla en Liverpool gespeeld.
Hoesen is voor mij onhaalbaar. En Denswil en Meleg enzo willen niet naar GAE komen. Maar niveau daaronder heb ik al wat transfervrij gehaald. Ik heb nu best veel aankopen al gedaanquote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:58 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik heb ook een of andere jeugdspeler van Ajax opgepikt, Nieuwpoort. Doet nu zelfs nog wel eens mee omdat ik nog geen goede rechtsback heb kunnen vinden.
Verder haal komt in de zomer (van 2018 nu) Hoesen naar mij toe, hij was 2.5 miljoen waard bij RKC dus ik hoop hem dan gelijk weer door te verkopen.
Iemand?quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:54 schreef DeHovenier het volgende:
Ben die 4-3-3 tactiek aan het maken, wat is de beste tactiek bij de spelhervattingen? Corners en vrije trappen. Ik heb 1 goede kopper in de aanval, dat is m'n Targetman met 19 springen en 15 koppen.
Transfervrij kan ik nu wel veel spelers oppikken, alleen vaak vragen ze teveel salaris. Zelfs Sneijder wilde wel naar Dodrecht komen. Maar 2 miljoen is net wat te overdreven.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 19:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoesen is voor mij onhaalbaar. En Denswil en Meleg enzo willen niet naar GAE komen. Maar niveau daaronder heb ik al wat transfervrij gehaald. Ik heb nu best veel aankopen al gedaan. Nu nog verkopen.
Ik kan nog geen eens 4 ton betalen. Mensen die een ton verdienen drukken al te zwaar op de begroting bij mijquote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:00 schreef Typisch het volgende:
[..]
Transfervrij kan ik nu wel veel spelers oppikken, alleen vaak vragen ze teveel salaris. Zelfs Sneijder wilde wel naar Dodrecht komen. Maar 2 miljoen is net wat te overdreven.
Mijn max salaris is 63k voor een belangrijke basisspeler.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 20:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kan nog geen eens 4 ton betalen. Mensen die een ton verdienen drukken al te zwaar op de begroting bij mij. Dus kijken of ik die Misidjan nu wel kan verkopen. Vorige keer vond hij het salaris niet goed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |