Vond het ook altijd een mooie serie idd.quote:Op donderdag 11 juli 2013 16:42 schreef Zamboerijn het volgende:
[..]
JA! F*ck yes bedankt man, Ik keek dit altijd toen ik 8-10 was!
Google is your best friendquote:Op zondag 14 juli 2013 12:46 schreef karton2 het volgende:
Zo'n 4 a 5 jaar geleden had ik een film gezien over een jongen die erg graag stuntman wilde worden.
Hij haalde de compleet idiote stunts uit zoals met zijn brommer via een schans over een zwembad heenspringen (faalt uiteraard).
Hij had volgens mij zo'n geel stuntpakje aan en wilde ook erg graag indruk maken op z'n buurmeisje/vrouw.
Erg grappige film met melige humor.
Iemand de de naam weet?
Klinkt als de verfilming van het sprookje over een tondeldoos:quote:Op maandag 15 juli 2013 13:36 schreef jpg97 het volgende:
Al jaaaren op zoek naar een tekenfilm die ik vroeger eens heb gezien. Heel vage omschrijving.
Het gaat over een jongetje en die vindt een luciferdoosje. Als hij de lucifers afsteekt dan komen er 3 honden (?) ofzoiets tevoorschijn.....
meer heb ik niet...
https://en.wikipedia.org/(...)ns_and_similar_talesquote:Op maandag 15 juli 2013 14:53 schreef jpg97 het volgende:
Yup, verhaal lijkt erop... nu nog de juiste versie vinden... was volgens mij al een hele oude tekenfilm...
Heel misschien heb ik hem gevonden. Wel uit 2012 maar toch...quote:Op maandag 15 juli 2013 13:30 schreef Ashira het volgende:
Ik ben op zoek naar een film waar een jonge vrouw intrekt bij een wat ouder vrouwtje. Die vrouw verteld haar dat er regels zijn. Als ze zich er niet aan houd worden de geesten kwaad en uiteraard doet ze dat niet. Ik geloof dat een van die regels was dat je niet over ze mocht praten, maar dat weet ik niet meer zeker. Ook kan ik me nog vaag herinneren dat er iets was met een kalender... Weet iemand welke film dit is? Hij is al een aantal jaartjes oud maar kan hem niet vinden op sites met horrorfilmtrailers.
Veel mensen die ik gevraagd heb komen met The Skeleton Key maar dat is m niet.
Kort filmpje... Kwam van youtube..quote:Op dinsdag 16 juli 2013 14:31 schreef Dagonet het volgende:
Was het een korte film of een normale lengte?
Deze?quote:Op donderdag 18 juli 2013 01:36 schreef Nikmans het volgende:
Ik zag heel lang geleden eens een (komische) Japanse? iig iets Aziatisch, film, over een radiostation waar een groep Japanners (of andere Aziaten dus maar ik dacht Japanners) een hoorspel zaten te maken, maar alles liep in de soep en ze moesten heel provisorisch alle geluidseffecten opnemen. Uiteindelijk namen ze doorspoelende wc's op die ze in slowmotion afspeelden enzo
Het verhaal van het hoorspel ging over Pachinko.
Iemand?
Mooi filmpje!quote:
Zou heel goed kunnen, Henrietta Hippoquote:
Heidi johquote:Op donderdag 18 juli 2013 14:47 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Zou heel goed kunnen, Henrietta HippoIk ga eens wat clips kijken maar na wat googlen lijkt het erop dat het klopt, thanks
Meen je dat nu, misschien die dvd toch maar eens opnieuw opzettenquote:Op donderdag 18 juli 2013 14:51 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Heidi johEn graag gedaan! Weer een leuke filmtip erbij
Ja, doe maarquote:Op donderdag 18 juli 2013 14:52 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Meen je dat nu, misschien die dvd toch maar eens opnieuw opzetten
I want this fudgepacker ELIMINATEDquote:Op donderdag 18 juli 2013 14:55 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Ja, doe maarMoet hem zelf ook maar weer eens gaan kijken
Black Dynamitequote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:08 schreef DenHeldert het volgende:
Ik zou aanvankelijk een nieuw topic starten, maar deze blijkt er voor gemaakt.
Ik zoek een film.
Hij is volgens mij ongeveer 5 jaar geleden uitgebracht (niet zeker)
Het gaat over man met afro kapsel (bijbehorende huidskleur) die á la Austin Powers de wereld red of iets dergelijks. Ook de stijl van de film deed mij sterk aan Austin Powers denken.
Nee. De film deed ook veel moderner (in graphics) aan dan de door u getoonde titel doet geloven.quote:
Weet je het zeker? Hij past precies bij jouw beschrijvingquote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:12 schreef DenHeldert het volgende:
[..]
Nee. De film deed ook veel moderner (in graphics) aan dan de door u getoonde titel doet geloven.
Er staat me ook iets bij van zo een kammetje als bij die ene blowende (ehm... neger, mag dat?) in Scary Movie.
Styl: Banaal. Opzettelijk dom. Austin Powers maar dan in Afro Style.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:13 schreef Dagonet het volgende:
Heb je iets van een tekst, een acteur, een scene, wat meer van de setting?
Ja, ik weet héél zeker dat dat hem niet is.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:14 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Weet je het zeker? Hij past precies bij jouw beschrijving
quote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:17 schreef DenHeldert het volgende:
Op een gegeven moment geeft hij de computer een heel ingewikkelde handshake waarna de computer meld "U've got soal" en krijgt hij toegang.
Bingo, dat was waarmee ik kon googelen:quote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:17 schreef DenHeldert het volgende:
Op een gegeven moment geeft hij de computer een heel ingewikkelde handshake waarna de computer meld "U've got soal" en krijgt hij toegang.
\
Je was me net 1 seconde voorquote:Op zaterdag 20 juli 2013 20:20 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Bingo, dat was waarmee ik kon googelen:
Undercover Brother (2002) - IMDb
Murphy's Romance?quote:Op maandag 22 juli 2013 11:30 schreef Elvenpath het volgende:
Ik zoek dus een vrij oude film (en met oud bedoel ik: hij was er al toen ik nog vrij jong was en ik ben nu 22 jaar oud).
Ik dacht dat de naam 'murphies age' was maar blijkbaar toch niet. Het gaat over een vrouw die samen met haar zoontje na een scheiding met haar man naar een oud western-like stadje verhuist. Hier wil ze een westernstal openen.
De problemen zijn voornamelijk dat ze weinig geld heeft. Op een gegeven moment komt haar ex en hij blijkt een tweeling met een andere vrouw gekregen te hebben. De vrouw (moeder van de zoon) wordt ook verliefd of de man genaamd 'murphie?'. Hij heeft een tavern in het stadje en hij weigert zijn leeftijd te zeggen.
Aan het einde van de film worden ze verlieft op elkaar en geeft hij toe dat hij 53 jaar is. Kent iemand de titel?
The Strangers (2008) - IMDb met Liv Tyler.quote:Op maandag 22 juli 2013 11:28 schreef MrGuma het volgende:
Filmpje:
In de trant van the Purge. Man en een vrouw (zijn geloof ik (net niet) getrouwd) en gaan alsnog naar hun vakantiehuis. Hier heeft de man rozenblaadjes uitgelegd, fles drank ed. klaar gelegd. Maar dit wordt allemaal uiteindelijk niet gevierd.
Uiteindelijk komen er een paar mensen met maskers op die hun gaan terroriseren. Met een mij erg bijstaande scene: man (en vrouw?) zitten in de slaapkamer, verschuild achter een tafel met een shotgun in de hand. Klaar om die mensen af te schieten. MAAR, het is een van hun vrienden die op kwam dagen om hun te helpen/redden. In een reflex schiet de man hem toch door zijn hoofd.
Volgens mij werden ze uiteindelijk allemaal toch nog vermoord door de gemaskerde mensen.
Hoop dat dit een beetje duidelijk is/belletje doet rinkelen?
Instant score! Thanks!quote:Op maandag 22 juli 2013 11:55 schreef Dizer het volgende:
[..]
The Strangers (2008) - IMDb met Liv Tyler.
Deze waarschijnlijk.quote:Op donderdag 25 juli 2013 21:40 schreef Lord Katundro het volgende:
Ik heb jaren geleden ooit een keer een tekenfilm gezien waar ik op zoek naar ben.
Het gaat over een zwart "gat" wat opeens ergens in de natuur ontstaat. Een jongetje gooit er per ongeluk zijn bal in en de bal verdwijnt. Nog meer spullen verdwijnen in het gat. Langzamerhand begint men te begrijpen dat de spullen die in het gat worden gegooid verdwijnen en schijnbaar niet meer terugkomen.
Steeds meer mensen dumpen "overbodige" spullen in het gat. Op een gegeven moment wordt er ook echt gevaarlijke spullen in het gat gedumpt. (zwaar chemisch afval, nuclear afval en meer van dat).
Het gat wordt gezien als de oplossing om van alle gevaarlijke spullen af te komen.
Plotseling verdwijnt het gat weer. De mensen zijn teleurgesteld omdat ze nu hun "afvalgat" kwijt zijn.
Op het eind van de film verschijnt het gat weer, nu ergens anders. Plotseling komt er een bal uit het gat rollen... (en daarna dus alle andere shit die erin is gegooid.)
----------
Iemand enig idee welke film ik bedoel?
Dat is een aflevering van een animatieserie..maar of het nou Family Guy, Futurama of The Simpsons is weet ik even niet zeker.quote:Op donderdag 25 juli 2013 21:40 schreef Lord Katundro het volgende:
Ik heb jaren geleden ooit een keer een tekenfilm gezien waar ik op zoek naar ben.
Het gaat over een zwart "gat" wat opeens ergens in de natuur ontstaat. Een jongetje gooit er per ongeluk zijn bal in en de bal verdwijnt. Nog meer spullen verdwijnen in het gat. Langzamerhand begint men te begrijpen dat de spullen die in het gat worden gegooid verdwijnen en schijnbaar niet meer terugkomen.
Steeds meer mensen dumpen "overbodige" spullen in het gat. Op een gegeven moment wordt er ook echt gevaarlijke spullen in het gat gedumpt. (zwaar chemisch afval, nuclear afval en meer van dat).
Het gat wordt gezien als de oplossing om van alle gevaarlijke spullen af te komen.
Plotseling verdwijnt het gat weer. De mensen zijn teleurgesteld omdat ze nu hun "afvalgat" kwijt zijn.
Op het eind van de film verschijnt het gat weer, nu ergens anders. Plotseling komt er een bal uit het gat rollen... (en daarna dus alle andere shit die erin is gegooid.)
----------
Iemand enig idee welke film ik bedoel?
quote:Op donderdag 25 juli 2013 21:56 schreef Lord Katundro het volgende:
[..]
Yes, dat is hem![]()
Thanks a lot, dude!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.moviemeter.nl/film/22049quote:Op vrijdag 26 juli 2013 01:44 schreef vera166 het volgende:
Hoiiii
een tijdje geleden heb ik een stuk film gezien op youtube.
Op zich best welquote:Op donderdag 25 juli 2013 21:54 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat is een aflevering van een animatieserie..maar of het nou Family Guy, Futurama of The Simpsons is weet ik even niet zeker.
edit: wellicht het idee overgenomen van iets anders
edit2: Dit was het: http://simpsons.wikia.com/wiki/Treehouse_of_Horror_XXIII
Maar komt niet echt overeen met je omschrijving verder
Ooooo wist niet dat dat kan haha! Maar bedanktquote:Op vrijdag 26 juli 2013 01:50 schreef Dagonet het volgende:
[..]
http://www.moviemeter.nl/film/22049
Gevonden door je plaatje door google image search te gooien..
Nee die is het niet. (al begint ie wel ongeveer op dezelfde manier)quote:
Wacht effe.... je hebt gelijk!quote:Op zaterdag 27 juli 2013 23:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
TV / Ik zoek de titel van een serie/film/programma deel 44
Het is trouwens wel Shallow Grave, je verwart 'm met The Last Supper.
They Wait?quote:Op maandag 29 juli 2013 09:45 schreef Harajuku. het volgende:
Ik zoek een horror die ik ooit heb gezien. Hij zal ongetwijfeld slecht zijn geweesten volgens mij ging het over een groep mensen, misschien een gezin, die uiteraard een groot huis betrekken waar de supernatural dingen gebeuren.
Volgens mij was het vroeger een fabriek? waar kinderen werkten. Die is toen in vlammen opgegaan en de kinderen konden niet ontsnappen. Eerie kindergezang kwam dus ook in de film voor.
Nu weet ik ook nog iets van een haard, waar ze volgens mij stukjes bot vinden oid, maar dat kan ook uit een andere film komen. Dat weet ik niet meer zeker. De fabriek, vlammen en kinderen weet ik wel zeker alleen geeft Google me met die hints geen film.
Ik denk dat de film uit eind jaren 90 of begin 2000 komt.
Ik googelde op 'horror movie old factory' en zag dit; fabriek, botten...vandaar...quote:Op maandag 29 juli 2013 11:21 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Twee moorden en Shanghai? Not even close
Ik kom zelf met Google alleen uit op the peanut butter solutionquote:Op maandag 29 juli 2013 11:29 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Ik googelde op 'horror movie old factory' en zag dit; fabriek, botten...vandaar...
Daar zit het stukje van de botten wel in, maar de fabriek zegt me niks.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:23 schreef Harajuku. het volgende:
Ik denk dat dit de film is The Haunting (1999) - IMDb, ik had hem al in mijn queue staan maar had niet door dat dit de film iskomt omdat er 289489948392 films met zo'n titel zijn, denk ik.
Thanks anyway
Dat komt denk ik door textile tycoon en kinderen verbrand in de haard. Mix up. Of er is stiekem nog een film waar een fabriek vol kinders eraan ging.quote:Op maandag 29 juli 2013 15:55 schreef n0a het volgende:
[..]
Daar zit het stukje van de botten wel in, maar de fabriek zegt me niks.
Ik vrees dat je nog iets dieper in je geheugen moet graven naar details.quote:Op woensdag 31 juli 2013 16:06 schreef fietsenmaker11 het volgende:
Hallo allen !, ik werd verwezen door mod naar hier voor het volgende:
"Der Feigling" dus, oude Z/W film gezien ongeveer 30 jaar geleden op TV.
Het greep mij en mijn vader (die dwangarbeider in Duitsland was destijds) aan.
Helaas kan ik de film thans nergens terug vinden, iemand een idee ?
fietsenmaker11
?quote:
http://kinofilms.tv/film/trus/51607/quote:In this moral study of heroism set in a remote Slovak village in the closing days of World War II, a schoolteacher and his young wife find a wounded Russian parachutist in their front yard just as the Germans are coming in to occupy their village. As his wife readily becomes involved with anti-Nazi partisans, the schoolteacher collaborates with the Germans, but, at the end of his humiliation, finds the courage to save his honor and the innocent victims of the Nazis.
Wellicht kan de Japanse filmreeks The Human Condition je dan ook boeien. Gaat over een Japanse pacifist tijdens WO II.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 09:16 schreef fietsenmaker11 het volgende:
Feeeeble,
Dank voor je bijdrage, ik heb de film bekeken doch het is niet wat ik zocht.
Jammer, de film voldoet inderdaad aan de meeste voorwaarden, echter de film welke ik bedoel speelde in Duitsland zelf i.p.v. Slovak.
Ik geef mijn zoektocht maar op.
Ik ookquote:Op donderdag 1 augustus 2013 09:16 schreef fietsenmaker11 het volgende:
Feeeeble,
Dank voor je bijdrage, ik heb de film bekeken doch het is niet wat ik zocht.
Jammer, de film voldoet inderdaad aan de meeste voorwaarden, echter de film welke ik bedoel speelde in Duitsland zelf i.p.v. Slovak.
Ik geef mijn zoektocht maar op.
Die Brucke?quote:Op donderdag 1 augustus 2013 09:16 schreef fietsenmaker11 het volgende:
Feeeeble,
Dank voor je bijdrage, ik heb de film bekeken doch het is niet wat ik zocht.
Jammer, de film voldoet inderdaad aan de meeste voorwaarden, echter de film welke ik bedoel speelde in Duitsland zelf i.p.v. Slovak.
Ik geef mijn zoektocht maar op.
In El Orfanato uit 2007 zit ook zo'n stukje met botten erin, maar dan is het geen fabriek maar een weeshuis.quote:Op maandag 29 juli 2013 15:58 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Dat komt denk ik door textile tycoon en kinderen verbrand in de haard. Mix up. Of er is stiekem nog een film waar een fabriek vol kinders eraan ging.
Maar het is niet de film die ik bedoel. Het draait er echt om dat ze de baas van de bank op afstand moitoren nadat ze hem thuis hebben overvallen.quote:Op zondag 4 augustus 2013 16:06 schreef Tanin het volgende:
Overvallers die bij hun slachtoffers blijven slapen klinkt als Bandits ("the sleepover bandits"), maar kan me dan weer geen camera herinneren, zij liepen 's ochtends gewoon met de bank directeur naar binnen. Wel een leuke film overigens.
De film bekeken Z/W en tevens ook een versie Film in kleur (dank aan mijn huisgenoot voor downloaden) beiden zijn waar aangrijpend. Echter niet wat ik zoek in de eerste plaats. Ik ga nog even verder zoeken, doch ondertussen dus veel mooi film materiaal gevonden. Dank!quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 11:58 schreef fietsenmaker11 het volgende:
Die Brucke?
Hmm, die is het volgens mij ook niet nadat ik de trailer heb bekeken, doch ik ga "Die Brücke" wel proberen te downloaden.
Reden: mijn vader was getuige van de inzet van kinderen en bejaarden tijdens de nadagen van het Derde Rijk waarbij de bekende Panzerfausten werden uitgereikt.
Zodra ik de film heb gezien, kom ik met een reactie.
Dank je !
Wrong Turn?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 01:16 schreef stephano1990 het volgende:
Ik en een maat zijn al meer dan een uur hierover aan het discussiëren en het internet af aan het zoeken, het is een lugubere film, dat weet ik nog wel.
We zoeken een film die gaat over twee gezinnen, die in een een Amerikaans bos een auto ongeluk krijgen (een van de twee auto's was een range rover als ik het goed herinner), waarna de kinderen op zoek gaan naar hulp en in de bossen op een hutje stuiten met wat een kerkhof van voertuigen lijkt te zijn.
Eenmaal binnen komen ze een kamer tegen waar verschillende lichaamsdelen op sterk water staan. Waarna de bewoners (drie of vier redneck, inteelt broers) thuiskomen, en ze zien hoe deze het lichaam van een de achterblijvers bij zich dragen, en deze aan stukken zagen.
Iemand ENIG idee hoe deze film heet? Ik meen hem ooit, jaren geleden op Veronica gezien te hebben, but that's all I know.
of een van de vervolgen. Of The hills have eyes.quote:
Dat lijkt er verdomd veel op! We zullen eens kijken!quote:
Niemand?quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:10 schreef bartje01 het volgende:
Ik zag een stukje van een trailer. Het was een komedie en volgens mij gaat de film over een donkere vent die geheugenverlies heeft of een ruig feestje achter de rug heeft. Opeens heeft hij een vrouw waar hij niks vanaf wist en hij moet geloof ik zijn herinneringen terug krijgen. Ik geloof dat de donkere man aardig dik was. Weet iemand misschien over welke film ik het heb?
Komt me wel heel bekend voor....quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 02:55 schreef bartje01 het volgende:
[..]
Niemand?
Ik zag de reclame op RTL 7
Met een donkere ventquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 12:03 schreef Mark het volgende:
Vanavond komt Code Name: The Cleaner, de hoofdrolspeler heeft geheugenverlies...
Code Name: The Cleaner (2007) - IMDb
Maar die zal het wel niet zijn, want die had je zo in de gids kunnen vinden![]()
Die aardig dik isquote:
Eén van deze twee?:quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 01:26 schreef stephano1990 het volgende:
[..]
Dat lijkt er verdomd veel op! We zullen eens kijken!
yup, dat is hem
Thanks!![]()
Heb nog een andere film die ik ooit als kind heel eng vond, maar sindsdien nooit heb kunnen terugvinden:
Deze film begint met een scene waarin een aantal mariniers(?) twee gekooide wezens neerschieten. Om er vervolgens achter te komen dat de wezens ontsnapt zijn via het riool. wanneer een iemand te ver in de rioolput kijkt en gegrepen word, trekt een van de mariniers het halve lichaam van deze persoon naar boven. vervolgens terroriseren deze wezens die een soort half mens, half vis mutanten zijn, de stad.
mij staat bij dat deze film iets van "creatures from the deep" of "monsters from the deep" heet.
De eerste volgens mij.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:03 schreef victorinox het volgende:
[..]
Eén van deze twee?:
Humanoids from the Deep (1980)
Humanoids from the Deep (TV Movie 1996) - IMDb
Dankjequote:Op dinsdag 6 augustus 2013 12:03 schreef Mark het volgende:
Vanavond komt Code Name: The Cleaner, de hoofdrolspeler heeft geheugenverlies...
Code Name: The Cleaner (2007) - IMDb
Maar die zal het wel niet zijn, want die had je zo in de gids kunnen vinden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |