Ook wij hebben kippen en een halve dag van het nest kunnen de eieren wel hebben, gebeurde namelijk ook bij ons en we maakten ons ook zorgen maar ze waren allemaal uitgekomenquote:Op zondag 26 mei 2013 19:29 schreef Oksel het volgende:
Een leuk verhaal.. lemme think.. Als het goed is krijgen we a.s. dinsdag kuikentje! Alhoewel het mij niet zal verbazen dat er van de 12 resterende eieren (3 kapot gemaakt door kip) er geen 1 uitkomt.. kip was halve dag van 't nest.
http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Original_equipment_manufacturerquote:Op zondag 26 mei 2013 19:30 schreef Oksel het volgende:
Echt Chinees, ofnie?
http://www.marktplaats.nl(...)3e3a&previousPage=lr
als iemand die alles koopt wat hij mooi vind dat zegt is het ook zoquote:
Ik ben zo in vorm, dat ik te vatbaar ben voor een verkoudheid. Zo scherp als een mesquote:Op zondag 26 mei 2013 20:32 schreef kaasplankje het volgende:
20:30 en hondsmoe, ik moet gewoon in vorm zijn.
Je moet ook niet lezen, maar ff de hoogteprofielen bekijkenquote:Op zondag 26 mei 2013 20:59 schreef kaasplankje het volgende:
zeker weer door een of andere slappe toerder geschreven
Wat critic zegt. Van Castelli dus. Super functioneel en soignee-overflakkee!quote:Op zondag 26 mei 2013 16:47 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wat zijn Gabba jasjes? Ik heb nog nooit van dat merk gehoord, wel van Rapha, maar Gabba zegt me niets.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |