Laat me raden, mijn uitnodiging is voor de 10e keer ingetrokken?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:43 schreef Etsu het volgende:
[..]
[..]
[..]
Denk maar niet dat ik nog langer tegen jullie ga praten.
Je bent nog wel welkom, maar je slaapplek is bij deze weggegeven.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:44 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Laat me raden, mijn uitnodiging is voor de 10e keer ingetrokken?
Ik zal even aan d'r vragen hoe ze over jou denkt. 3 juni.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:44 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Nee, bemoei je er alsjeblieft niet mee
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:45 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Stiekem kunnen jullie eigenlijk niet zonder elkaar
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:45 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik zal even aan d'r vragen hoe ze over jou denkt. 3 juni.
Jordyquote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:45 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Stiekem kunnen jullie eigenlijk niet zonder elkaar
Waarmee redden?quote:
supernice! ik woon in Leidenquote:Op vrijdag 24 mei 2013 19:51 schreef chapel24 het volgende:
[..]
Ik ben dus chapel, eindexamenkandidaat, volgend jaar student fiscaal recht aan de uni leiden, en ik met vanavond iets zwaar awkwards gaan doen
Jordy Qwerty.quote:
Alsof ik nog langer tegen hem ga praten.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:46 schreef Paxcon het volgende:
[..]Etsu bescherm me tegen deze nare jongen!!!!
Als jij op die hw komt sla ik een vissenkom kapot tegen je bolle kopquote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:46 schreef Paxcon het volgende:
[..]Etsu bescherm me tegen deze nare jongen!!!!
Dubbele initialen hebbenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:46 schreef Rezania het volgende:
[..]
Jordy Qwerty.
Zo, nu staat je achternaam er ook, zeiksnol.
Zo'n meisje die op alle vakken een 9 of een 10 staat, behalve JVC (een 7) en innige band heeft met Pax, maar verder eigenlijk in een sociaal isolement zit en voor alle vakken (ookal heeft ze een 10) naar tentamenbesprekingen gaat etc en mij heeft geholpen aan een 6 voor rechtsgeschiedenis 1 ipv een 5.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wie is N.?Is ze leuk? Is ze Nico Dijkshoorn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |