Hij zei het tegen zijn neef geloof ik die hij vervolgens vermoordde, dus hoezo is het nu geen gerucht meer voor meerdere mensen want voordat ie doodging heeft ie verder niemand anders gesproken omdat ie in die kooi zat opgesloten?quote:Op zondag 26 mei 2013 14:30 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Jaime heeft toegegeven dat het zijn kinderen zijn toen hij nog gevangen zat in het kamp van Robb geloof ik, dus het is wel al voor meerdere mensen geen rumour meer.
Robert was toch de usurpator? Het Targaryenbloed heeft daar geen enkele rol in gespeeld, toch? Het zijn allemaal usurpators, behalve Danaerys volgens mij.quote:Op zondag 26 mei 2013 14:25 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Ga je nu echt een fantasiewereld vergelijken met onze wereld?natuurlijk vind ik dat niet in 'het echte leven'. Maar punt is dat Daenerys de enige afstammeling is van de oorspronkelijke koning, waardoor zij dus in Westerosi-customs het meeste recht heeft op de troon. De reden dat Robert na de rebellion op de troon kwam was dan ook omdat hij het dichtst bij Targaryenbloed kwam.
Jawel. Hij heeft via-via ook Targaryen bloed in zich. Zoek maar ff op de baratheon stamboomquote:Op zondag 26 mei 2013 15:01 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Robert was toch de usurpator? Het Targaryenbloed heeft daar geen enkele rol in gespeeld, toch?
Ja, ik weet dat het zo is, maar ik dacht dat het geen rol speelde bij de troonovername.quote:Op zondag 26 mei 2013 15:06 schreef ems. het volgende:
[..]
Jawel. Hij heeft via-via ook Targaryen bloed in zich. Zoek maar ff op de baratheon stamboom
Jawel, juist essentieel.quote:Op zondag 26 mei 2013 15:08 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Ja, ik weet dat het zo is, maar ik dacht dat het geen rol speelde bij de troonovername.
Ik dacht dat hij had aan Catelyn had verteld, maar daar kan ik ook naast zitten uiteraard.quote:Op zondag 26 mei 2013 14:51 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Hij zei het tegen zijn neef geloof ik die hij vervolgens vermoordde, dus hoezo is het nu geen gerucht meer voor meerdere mensen want voordat ie doodging heeft ie verder niemand anders gesproken omdat ie in die kooi zat opgesloten?
Robert was de usurpator ja, maar aangezien hij Targaryenbloed ergens in zijn stamboom heeft werd hij op de troon gezet omdat hij dus de beste claim had van iedereen die mee had gedaan in de rebellionquote:Op zondag 26 mei 2013 15:01 schreef She-Wolf het volgende:
[..]
Robert was toch de usurpator? Het Targaryenbloed heeft daar geen enkele rol in gespeeld, toch? Het zijn allemaal usurpators, behalve Danaerys volgens mij.
Goh. En het is vanwege Memorial Day.quote:Op zondag 26 mei 2013 16:00 schreef wolfrolf het volgende:
Let op, deze week GEEN aflevering.
Vanwege een holiday weekend in de USA,!!!
Haha die Tyrion. Wedden dat dat ook een populair halloweenkostuum gaat worden/is geworden onder de kleineren van ons volk?quote:
Lol. Die met die blauwe jurk moet zeker Dany voorstellen. Ze lijkt echter meer opquote:
Nee, ik denk dat die opmerking bloedserieus was.quote:
Het was al bekend ofzo?quote:
quote:Op zondag 26 mei 2013 23:44 schreef Sjapoela het volgende:
Nog 2 weekjes en we mogen weer een jaar gaan wachten
quote:Op zondag 26 mei 2013 23:37 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat die opmerking bloedserieus was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |