quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 12:08 schreef manny het volgende:
Zucht, laatste potten bops2 zo frustrerend. Ik stop er even een tijdje mee. Controller is trouwens ook stuk doordat de tafel er drie keer keihard tegenaan beukte.
Fix die modderfokkinde lag compensatie en schaf dedicated servers aan. Gvd. En maak aub een multiplayer afdeling zonder theatermode, homo-auto aim sniping en een soort minimale connectie eis aan de spelers
Tot zover.
Kun je gelijk BlackOps 3 halen, als je toch wacht op de Xbox onequote:Op woensdag 14 augustus 2013 16:21 schreef KoningStoma het volgende:
ik ga hem zeker halen op de xbox one ik kan echt niet wachtn
kinect en de cloud xD
Nee ze moeten helemaal niet terug gaan ze moeten vooruit gaan en het fatsoenlijk doenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 18:45 schreef maurisioo het volgende:
Ze moeten gewoon weer teruggaan naar cod 2. (de zombies er nog wel in ofc)
Maar dat kost geld en talent.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 19:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee ze moeten helemaal niet terug gaan ze moeten vooruit gaan en het fatsoenlijk doen
Op welk systeem? pc, ps3, xbox?quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:28 schreef Droathoah het volgende:
Ik wil Black Ops 1 weer eens spelen, maar als ik hem opstart dan wilt die updaten en loopt die vast. Ik kan niet op continue klikken. Iemand toevallig tips?
Alvast bedankt!
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:05 schreef kristyle het volgende:
Nja ik lees dat de maps weer vol met brokstukken liggen zoals Downturn, dan hoeft het voor mij al niet.
heb je toevallig psn plus? Die zou de boel zelf moeten downloaden op een schappelijke slaaptijd, misschien dat dat helpt?quote:
Gamedata wissen? Misschien dat er daar een bestand corrupt geraakt is.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:28 schreef Droathoah het volgende:
Ik wil Black Ops 1 weer eens spelen, maar als ik hem opstart dan wilt die updaten en loopt die vast. Ik kan niet op continue klikken. Iemand toevallig tips?
Alvast bedankt!
Toevallig zijn Downturn, Aftermath en Interchange mappen met overal rubble en heeft alles dezelfde kleur. En deze 3 mappen speel ik niet graag.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 12:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]Die brokstukken maken een map niet slecht.
Slecht design maakte Downturn slecht
Werkt niet helaas.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 12:57 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Gamedata wissen? Misschien dat er daar een bestand corrupt geraakt is.
Dan ga je waarschijnlijk wel alle updates opnieuw moeten downloaden.
Aftermath en interchange zijn prima mappen en spelen goedquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:08 schreef kristyle het volgende:
[..]
Toevallig zijn Downturn, Aftermath en Interchange mappen met overal rubble en heeft alles dezelfde kleur. En deze 3 mappen speel ik niet graag.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |