die wapens die jij opnoemen zijn zo kut he soms dan wordt ik door die wapens met 1 burst neergehaald terwijl ik achter een muurtje staat, dus die gaat eerst langs 3 muren + object en dan nog ben ik dood...quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:08 schreef Koenani het volgende:
[..]
ja de rate of fire, dus het naar achter halen van de hendel duurt nu veel langer dan voorheen..
daarnaast vind ik de de swat 556 de m8 fal en smr ook wel beest wapens maar die hangen wel echt af van je connectie..
soms speel je potjes en knal je alles en iedereen neer met 1 burst en andere potjes moet je ze 5x raken voor ze dood gaan en hun schieten met precies hetzelfde wapens met 1 burst door de muur dood..
dat zeg ik zelf toch ook al, dat het af hangt van je connectiequote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:52 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
die wapens die jij opnoemen zijn zo kut he soms dan wordt ik door die wapens met 1 burst neergehaald terwijl ik achter een muurtje staat, dus die gaat eerst langs 3 muren + object en dan nog ben ik dood...
zelfs met goeie connectie word ik soms door 3 muren neergehaaldquote:Op woensdag 31 juli 2013 20:02 schreef Koenani het volgende:
[..]
dat zeg ik zelf toch ook al, dat het af hangt van je connectie
Die gasten spelen waarschijnlijk op sound, of op de uav.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 00:15 schreef GlenSpey het volgende:
Gasten, hoe krijg ik in vredesnaam mijn K/D omhoog? Ik zit nu rond de 0.70
Aan mijn verbinding ligt het niet want die is prima (ligt tussen de 30 en 40 ms), maar toch gaat het telkens mis. Dat ik laatste eindig is eerder regel dan uitzondering en ik snap niet wat ik ertegen kan doen... Is mijn reactievermogen te laag? Ik kan het me haast niet voorstellen... toch lijkt het erop dat vijanden altijd sneller weten te reageren. Wat me ook opvalt in de killcams is dat vijanden zich vaak lijken te bedenken. Dan zie ik ze het hoekje om duiken en wil ik ze daarna pakken, enkel om zelf hard genakt te worden. In de killcam zie ik dat ze zich dan opeens omdraaiden, alsof ze wisten dat ik er liepDuels verlies ik vaak ook omdat vijanden mij makkelijker lijken te raken dan ik hun. Zijn er soms veelgebruikte cheats in het spel waar ik niets van weet?
Ik probeer ook vaak die tactiek om te springen of te liggen zodra ik iemand tegenkom, maar voor ik bij de knop ben is het vaak al te laat.
Om te compenseren speel ik voornamelijk met een SMG (MSMC) met suppressor en reflex, als perks gebruik ik o.a. coldblooded en blind eye. Maar doorgaans mag het niet baten en hoewel er soms goeie potjes bijzitten kan ik meestal rekenen op een zeer magere eindscore. Overigens speel ik op de PC (maar ik neem aan dat mijn vijanden dat ook doen, dus dat zou niks uit moeten maken toch?) Voorgaande titels speelde ik op de PS3 en dat ging stukken beter dus daarom vermoed ik dat iets goed verkeerd doe... Wie biedt hulp???
Daarom speel ik allang geen MP meer van CoD. Het enige wat ik nog speel van CoD is die zombiemode. Daarom koop ik ook geen Ghosts en wacht ik weer op de volgende Black Ops met zombies. Ik zou eigenlijk gewoon een CoD zombies willenquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 18:39 schreef SunTzu het volgende:
Gisteren weer een mappack gekocht, Vengeance. Wat een bullshit weer zeg, eerst met die Firing Range/Studio nu weer Summit/Uplink ertussen.
De hele multiplayer van BO2 is toch al niet te spelen, die hele lag compensation komt me de strot uit.
Je raakt iemand al volledig, hij draait en je gaat dood door 1 kogel. Kijk de killcam en dan heb je hem net geraakt met 1 kogel terwijl hij allang op je schiet. Met de andere COD is het altijd gewoon Rambo style rushen en bijna elk potje boven de 30 kills. Ik heb glasvezel trouwens.
Wat wel weer meesterlijk is zombiemode: Mob of the Dead en Buried.
Fifaquote:Op woensdag 7 augustus 2013 01:53 schreef Hoogstaande het volgende:
Hallo.
Laatste tijd speel ik alleen nog maar BO2 MP en ik vermaak me prima. Ik speel dan ook op de manier van kyr sp33dy, gewoon de fun er in zien en het allemaal niet zo serieus nemenvan de week mn eerste croosmap tomahawk gehit op hijacked
Mensen die dit een kutspel vinden zouden eens fifa 13 moeten proberen. Dan ben je zo weer terug bij dit spel.
'Me vriend'quote:Op maandag 12 augustus 2013 18:19 schreef prestigeshooter het volgende:
Geen idee, volgens hem heeft hij het per ongeluk gedaan en denk niet dat hij al die maanden die hij hierop gespeeld heeft zomaar heeft verwijderd.
Maar dan zit er niks anders op voor hem dan opnieuw te beginnen.
Wel balen voor hem maar niks aan te doen, beter opletten volgende keer.
true!quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 11:54 schreef Woods het volgende:
[..]
'Me vriend'sure
Volgens mij ben jij het gewoon stiekem onder de noemer 'vriend', sowieso mensen die het hun levensdoel maken om zo hoog mogelijk te prestigespeel het spel gewoon en kijk waar je uit komt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |