Das wel een beetje dom van die verkoper! Maar jij kan je geld lekker terugvragen of de juiste bestellen bij die persoon en je houd wat je nu hebt, leuk voor de sier!quote:Op zaterdag 25 mei 2013 00:22 schreef Goddelijker het volgende:
Sommige e-bayverkopers zijn blind, ik had 2 meter lang en 10mm dik heat shrink tubing besteld, krijg ik 2 meter 2mm dik.
[ afbeelding ]
Ok, dan is het dus een ''fake'' van de 2e versiequote:Op vrijdag 24 mei 2013 18:41 schreef Bill_E het volgende:
[..]
h.264, maar ik heb even gekeken ik zag geen gaps tussen de bestanden, de tijdlijn loopt aardig door. wellicht een paar frame's die je mist maar in iederegeval onder de halve seconde.
Verder is de beeldkwaliteit precies wat je kan verwachten voor het geld.
Het probleem zit bij die goedkope dashcams veel vaker in de chipset dan in de geheugenkaartquote:Op vrijdag 24 mei 2013 23:27 schreef mickeyD het volgende:
[..]
vaak komt dat haperen omdat de write snelheid van het geheugen te langzaam is voor het apparaat.
hogere klasse geheugen kaartje lost vaak veel op dus.
Check de OP.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:02 schreef wihehin het volgende:
Als je je hebt geregistreerd bij MijnPakket en je adres hebt toegevoegd, krijg je dan automatisch alle pakketten te zien die naar jouw adres gaan? Of moet je nog ergens de 3S codes invoeren?
(Ja ik weet dat dit een paar reeksen geleden ook al is genoemd)
Edit: zie net dat ik een 3s of KG code moet invullen, waar haal ik die vandaan?
Gedaan, alleen daar staat het ook niet echt in toch? maar ik vraag wel via de twitterquote:
Hmm, zal het eens doorzoeken. Bedankt voor de goede OP!quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:23 schreef shiznuts het volgende:
Volgens mij had Rene90 laatst gezegd dat als je bij MijnPakket geregistreerd bent, nieuwe zendingen dan automatisch toegevoegd worden. Verder staat in de OP wel iets over tracken binnen NL.
Dat gebeurd wel als je wel dus om de 3s code vraagt. Ik heb nog even contact gehad met PostNL maar ze willen wel zo een optie gaan toevoegen, ook een optie dat je per mail op de hoogte blijft van je pakket.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:23 schreef shiznuts het volgende:
Volgens mij had Rene90 laatst gezegd dat als je bij MijnPakket geregistreerd bent, nieuwe zendingen dan automatisch toegevoegd worden. Verder staat in de OP wel iets over tracken binnen NL.
Maar als je adres is gevalideerd dan zie je wel automatisch alle pakketten die naar je adres gaan, dus ook als de 3s code niet is gegenereerd?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:26 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dat gebeurd wel als je wel dus om de 3s code vraagt. Ik heb nog even contact gehad met PostNL maar ze willen wel zo een optie gaan toevoegen, ook een optie dat je per mail op de hoogte blijft van je pakket.
Alleen het automatisch omzetten van de china code naar 3s gebeurd niet vanzelf blijkbaar.
Tja dat is nou china shipping, naar mijn weten hebben ze geen live chat.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 11:46 schreef henk3412 het volgende:
weet iemand de nederlandse werktijden van mistertao? ivm berichten sturen is dat behoorlijk irri als ze moren pas antwoorden
Omzetten naar 3S gebeurt wel automatisch. Nouja je kan het zo stellen dat élk pakket wat met tracking binnenkomt in Nederland "omgenummerd" wordt naar 3S ==> gewoon een extra stickers bij de Intake met 3s code zodat hij voor PostNL makkelijk te volgen is in het systeem.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:26 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dat gebeurd wel als je wel dus om de 3s code vraagt. Ik heb nog even contact gehad met PostNL maar ze willen wel zo een optie gaan toevoegen, ook een optie dat je per mail op de hoogte blijft van je pakket.
Alleen het automatisch omzetten van de china code naar 3s gebeurd niet vanzelf blijkbaar.
Bij mij werkt dat nog steeds niet, ook niet bij binnenlandse pakketjes.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 09:31 schreef wihehin het volgende:
[..]
Maar als je adres is gevalideerd dan zie je wel automatisch alle pakketten die naar je adres gaan, dus ook als de 3s code niet is gegenereerd?
Bij mij is dat dus gebeurd bij China / Singapore post, ik heb op twitter om een 3s code gevraagd en automatisch zag ik hem daarna in mijnpakket.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 12:09 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Omzetten naar 3S gebeurt wel automatisch. Nouja je kan het zo stellen dat élk pakket wat met tracking binnenkomt in Nederland "omgenummerd" wordt naar 3S ==> gewoon een extra stickers bij de Intake met 3s code zodat hij voor PostNL makkelijk te volgen is in het systeem.
Maar opvallende is dat de link tussen de 3S code en HK code volgens mij gewoon ook altijd automatisch gemaakt wordt, tenslote ze kunnen in het systeem kijken en jou de 3S code geven.
De link tussen adres en 3S code is er ook, want PostNL gebruikt de 3S code om jou pakketje naar goede sorteercentrum te krijgen om vanuit daar verder op postcode / adres te bezorgen.
Dus er zit gewoon een automatiseringsstap ergens niet helemaal lekker of is gewoon niet geimplementeerd. Alle data is er, alleen niet goed gelinkt en/of beschikbaar voor ons
(Het is dus écht niet zo dat HK traceerbare pakketjes automatisch al dan niet omgenumemrd in je MijnPakket verschijnen. Dit zeg ik uit ervaring, want heb tientalle pakketen omgenummerd maar geen van alle is automatisch in mijnpakket verschenen)
Ik heb ook die deukquote:Op zaterdag 25 mei 2013 12:41 schreef Deugniett het volgende:
Banggood is lekker bezig hoor! Vandaag de 1cent rekenmachine binnen gekregen. (helaas iets beschadigd maar dat geeft niks)
[ afbeelding ]
Ps. folie zit hier nog op hoor dus hij lijkt misschien wat erger dan het is. De bovenkant is bij mij alleen wat ingedeukt enzo, maar misschien dat meerdere hier dit ook hebben?
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 13:06 schreef rene90 het volgende:
Ik had voor mijn vriendin van die vinger poppetjes gekocht in China omdat ze dat misschien wel kan gebruiken op het onderwijs ofzo, die zijn nu binnen gekomen en best prima kwaliteit. Alleen de eend heeft een stompje![]()
[ afbeelding ]
45 maxquote:Op zaterdag 25 mei 2013 13:08 schreef zerokil het volgende:
Sorry voor deze domme vraag, hoeveel dagen heb je voor een paypal claim?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |