Maakt dat wat uit?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:28 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Is ie gebroken of er alleen af gevlogen?
Gebroken lijkt me? Hoe krijg je 'm anders uit de derailleurkooi?quote:Op dinsdag 21 mei 2013 19:28 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Is ie gebroken of er alleen af gevlogen?
Iets te hard over een keitje, of schakelen tijdens een hobbeltje, en volgens mij kan je hem er dan redelijk makkelijk afkrijgen. (Gebeurde op een "kasseitje" wat ik net zo zag in de samenvatting)quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:15 schreef marcodej het volgende:
Ketting vloog er volgens Gesink af, niet gebroken. Weet niet of dat verschil maakt voor de jury.
Wel raar dat ie dan uit de kooi vliegt.
Edit: zie nu dat zijn hele achterderrie eraf ligt.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:28 schreef Sautor het volgende:
[..]
Iets te hard over een keitje, of schakelen tijdens een hobbeltje, en volgens mij kan je hem er dan redelijk makkelijk afkrijgen. (Gebeurde op een "kasseitje" wat ik net zo zag in de samenvatting)
Het was volgens mij ook precies op de kasseitjes waarbij zo'n ketting er natuurlijk ook nog wat makkelijker af vliegt. En inderdaad, dan valt er voor de jurybeslissing, hoe vervelend ook, wel wat te zeggen.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:30 schreef Van_Poppel het volgende:
Heb er geen verstand van, maar kan de ketting ervan afvliegen door fout of onzorgvuldig te schakelen? Dan valt voor de jurybeslissing wel iets te zeggen
Waar zegt ie dat? Want in zijn tweet heeft hij het over een 'broken chain'.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:15 schreef marcodej het volgende:
Ketting vloog er volgens Gesink af, niet gebroken. Weet niet of dat verschil maakt voor de jury.
Wel raar dat ie dan uit de kooi vliegt.
Artikeltjes op internet.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 20:36 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Waar zegt ie dat? Want in zijn tweet heeft hij het over een 'broken chain'.
Inderdaadquote:Op dinsdag 21 mei 2013 21:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Sowieso die twitter van Acquarone, komt niet echt over als de baas van de Giro. Meer een of andere hobbyist.
Zegt genoeg.twitter:RGUpdate twitterde op dinsdag 21-05-2013 om 21:12:20https://t.co/KX5SXsDX0M #F*CK #Giro reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |